Şimdi Ara

Razer, yeni ultra ince 17 inçlik Blade Pro ve 14 inçlik Blade dizüstü bilgisayarlarını tanıttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
2.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar Razer Blade Pro 17" olandan aldım ve birkaç malzeme ile bana yaklaşık olarak 3.150 € ya maloldu. Gerçekten parasına deyecek bir sistem tasarım dizayn her şekilde tartışılmasız her şekilde verilen emek paha biçilemez.. Oynadığım oyunları dile getirirsek ...

Diablo 3
    LoL
    Cs:GO - Cs:1.6
    Left For Dead 4
    Bf 3 Online
    Ve Steam Üzerinden Aklınıza Gelmeyecek bir sürü grafik ve tasasrım açısından mükemmel denilebilecek seviyelerdeki oyunlar Bunlar gerçekten ağır oyunlardır pc leriniz gerçekten iyi olması taktirinde bir sorun yaşamayacaksınız leptopu aldığımda tek korkum ısınmasıydı inanırmısınız 9 saatlik bir aralıksız Diablo 3 Oynaması ardından sadece 35 derece ye sıcaklığın yükselmesi mükemmel bir başarı ve bir o kadar da şaşırtıcı gerçekten verilen emek paha biçilemez.. Aynı zamanda şunu da belirtmek istiyorum.. Macbook air Kullanıcısı çok yakın bir arkadaşım var Apple hastası ve aynı zamanda program tasarım chip yazılım işleriyle uğraşan bir arkadaşım bu arkadaşımın macbook gayet ağır oyunlarda işlemcinin nasıl ısındığını gösteriyor belli ediyor.. Burada da Razer'ın farkı olan işlemci ön plana çıkıyor intel ile işbirliği yapıp sadece bu leptopa uygun bir işlemci tasarlamak gerçekten büyük başarı ve hakkını vermesi... Gerçekten çok memnunum ve şuanki leptop veya bilgisayar teknolojisinde öncülük edebilecek bir sistem Herkese iyi günler dilerim..

çünkü macbook air ağır iş yükü için tasarlanmamıştır. o serinin dengi macbook pro retina'dır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 2 Eylül 2013; 9:01:35 >

• Hicbir laptop 9 saat oynaninca 35 derece olamaz. Boyle bir sogutma teknolojisi yok. Razer'in Intel'le ozel islemci yaptigi da yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapsamlı bir şeye benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geve gece gördüm aşık oldum galiba 2799 dolar 512 gb ssdli model mesut abi erdi abi dıger abiler destek çıkın alayım şunu :D

• Oyun endüstrisinde en güvendiğim donanım firması razer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH editörlerimizden hala inceleme bekliyoruz ! :(
  • Ekran kartı 770m olsa iyi olurdu.

• Ben bu gaming laptopu haziranda alıyorum

• tükürük kadar fanıyla bu makinada cayır cayır olur oyuncu laptobunda da Asus kalitesi (kalın olsa da ) asıl amacına hizmet ediyor.

bkz: lenovo y510 sli tanıtımında ''çift fanlı olduğu için az ısınacak ve oyuncuları memnun edecektir'' 2.fan daha fazla ısınıyor be arkadaş
  • quote:

Arkadaşlar Razer Blade Pro 17" olandan aldım ve birkaç malzeme ile bana yaklaşık olarak 3.150 € ya maloldu. Gerçekten parasına deyecek bir sistem tasarım dizayn her şekilde tartışılmasız her şekilde verilen emek paha biçilemez.. Oynadığım oyunları dile getirirsek ...

Diablo 3
    LoL
    Left For Dead 4
    Bf 3 Online
    Ve Steam Üzerinden Aklınıza Gelmeyecek bir sürü grafik ve tasasrım açısından mükemmel denilebilecek seviyelerdeki oyunlar Bunlar gerçekten ağır oyunlardır pc leriniz gerçekten iyi olması taktirinde bir sorun yaşamayacaksınız leptopu aldığımda tek korkum ısınmasıydı inanırmısınız 9 saatlik bir aralıksız Diablo 3 Oynaması ardından sadece 35 derece ye sıcaklığın yükselmesi mükemmel bir başarı ve bir o kadar da şaşırtıcı gerçekten verilen emek paha biçilemez.. Aynı zamanda şunu da belirtmek istiyorum.. Macbook air Kullanıcısı çok yakın bir arkadaşım var Apple hastası ve aynı zamanda program tasarım chip yazılım işleriyle uğraşan bir arkadaşım bu arkadaşımın macbook gayet ağır oyunlarda işlemcinin nasıl ısındığını gösteriyor belli ediyor.. Burada da Razer'ın farkı olan işlemci ön plana çıkıyor intel ile işbirliği yapıp sadece bu leptopa uygun bir işlemci tasarlamak gerçekten büyük başarı ve hakkını vermesi... Gerçekten çok memnunum ve şuanki leptop veya bilgisayar teknolojisinde öncülük edebilecek bir sistem Herkese iyi günler dilerim..

Atma ziyaa. 35 dereceymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkkarabacak

süper laptop yapıyo arkadaş adamlar.gerçekten param olsa ve TR'de satılsa almak isterdim

İstanbul bilişim getiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu laptop'u alıpta incelemesi yapacak olan arkadas varmıdır acaba cok güzel bir ürüne benziyor oyun için değilde daha çok 3 boyutlu programlarda kullanımın güzel olucağını düşünüyorum açıkcası acaba performansı nasıldır :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: red_blade

Bu laptop'u alıpta incelemesi yapacak olan arkadas varmıdır acaba cok güzel bir ürüne benziyor oyun için değilde daha çok 3 boyutlu programlarda kullanımın güzel olucağını düşünüyorum açıkcası acaba performansı nasıldır :/

http://forum.donanimhaber.com/m_105953266/tm.htm

Başka bir arzunuz ? =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Diablo 3
    LoL
    Left For Dead 4
    Bf 3 Online

Atma ziyaa. 35 dereceymiş.

Aynı modelden bende de var normal kullanımda 15-16 derece evde klima niyetine kullanıyorum

• Ben asus g771jw 17.3" aldım gtx 960m + i7 4720hq + 256gb ssd + 1.5tb hdd gibi özellikleri var ve 5200 tl, razer blade pro gtx 765m kullanıyor 9200 tl

• Laptop u nereden alabilirim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.