Şimdi Ara

Razer MAN O War Wirelles vs Arctis 7 vs G933 ACİL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip...
  • Hicbiri sennheiser game zero veya one alabilirsin onlarin uzerine ileride guzel bi ses karti alip ses deneyimini maximuma cikarabilirsin. Bende sennheiaser 373d var tavsiye etmem hic dusunme bile. Ama sennheiser genel olarak ses konusunda piyasanin lideri sennherieseri tavsiye ederim.
  • Kulaklıktan beklentiniz tam olarak nedir. Arctis 7 rahatlık ses kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak güzel bir ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: csislife

Hicbiri sennheiser game zero veya one alabilirsin onlarin uzerine ileride guzel bi ses karti alip ses deneyimini maximuma cikarabilirsin. Bende sennheiaser 373d var tavsiye etmem hic dusunme bile. Ama sennheiser genel olarak ses konusunda piyasanin lideri sennherieseri tavsiye ederim.

Neyi tavsiye etmiyorsunuz? sennheiaser 373d beğenmediniz mi?.
  • Open back kulaklık almanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Orijinalden alıntı: csislife

Hicbiri sennheiser game zero veya one alabilirsin onlarin uzerine ileride guzel bi ses karti alip ses deneyimini maximuma cikarabilirsin. Bende sennheiaser 373d var tavsiye etmem hic dusunme bile. Ama sennheiser genel olarak ses konusunda piyasanin lideri sennherieseri tavsiye ederim.

Neyi tavsiye etmiyorsunuz? sennheiaser 373d beğenmediniz mi?.

Guzel kulaklik ama 1000 kusur lira verdikten sonra o kulakligi ses kartiyla kullanmak daha mantikli pc373dyi usb ile kullanabiliyorsun o yuzden game one veya game zero almak daha mantikli bence.
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Pc373 temelde game one ile aynı kulaklık exrtra olarak usb ses kartı ile geliyor ama kaliteli bir ses kart değil maalesef, kulaklığın gerçek gücünü almak için düzgün bir ses kartına takmanız gerekiyor hal öyle olunca da 373d olana fazladan 100-200 lira vermemek adına game one veya zero tercih edilir.

• arctis 3 kullandım arctis 3 5 7 şekil olarak sürücü olarak herşeyi aynı sadece 5 ve 7 de dts var 3 de yok

rahatlık açısından arctis çok rahat bi kaç kusuru vardı benim gözüme takılan

kulaklık biraz narin yapıda hoparlörlerini ince bi metal gb bişi tutuyo düşürsen kırılma ihtimali yüksek

bi de ses yüksekliği yüksek ama çok yüksek değil elin arada ses açma tuşuna gidiyo ses açmak için

40 mm değilde 50 mm sürücü birazda ses seviyesini artırsaymış ss tadından yenmez en kral kulaklık olurmuş bana göre

diğer kulaklıklar hakkında fikrim yok ama yukardaki yazdıklarım senin için sorun değilse gönül rahatlığıyla al arctis 7 yi
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Bu arada ben de Arctis 7 aldım. Şu an memnunum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.