Şimdi Ara

Razer Deathadder Skatez/Mouse feet nereden bulunur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllar önce aldığım deathadder v2'nin ayakları artık eridi, mouse'un altında bir yükseklik söz konusu değil

Önceden gameekstrada gördüğümü hatırlıyorum fakat şuan hiçbir sitede göremedim. Nerden bulabiliriz bunları bir bilgisi olan hocam yardım ederse sevinirim.

• Amazon ebay yada aliexpden gibi sitelerde bulabilirsiniz.

Razer deathadder feet olarak araya bilirsiniz.

Ebayde 6 $ amazonda ise 12$ aliexpdede 3.5$ 5$ değişio bende razer kullandığım için bende bi tane sipariş vercem daha stakez bitmedi ama nolur nolmaz

Aliexpden 3.5$lik indirimde 2$ fln gelio en çok da osatmış bitane bende sipariş vercem bakalım nasıl bi deneyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: crysef

Amazon ebay yada aliexpden gibi sitelerde bulabilirsiniz.

Razer deathadder feet olarak araya bilirsiniz.

Ebayde 6 $ amazonda ise 12$ aliexpdede 3.5$ 5$ değişio bende razer kullandığım için bende bi tane sipariş vercem daha stakez bitmedi ama nolur nolmaz

Aliexpden 3.5$lik indirimde 2$ fln gelio en çok da osatmış bitane bende sipariş vercem bakalım nasıl bi deneyelim

Valla hocam amazondan hem rahat olur hem bu sene içinde gelir (malum, aliexpress gibi paketi denize salıp dalgaların kıyıya ulaştırmasını beklemiyorlar) diye hyperglide feetleri aldım. Daha pahalı ama stok feet'ten kötü bir şey almak istemedim, hyperglide'ın ismi duyulmuş en azından incelemeleri felan var. 70 lira köstürmek canımı sıkmadı değil, özellikle 6-7 ay önce gameekstrada orjinal feetleri 25 tl civarı görmem olaya yardım etmedi ama bakacaz artık gelince isterseniz sizi de bilgilendiririm kalite vs. hakkında. Yardımlar için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.