Şimdi Ara

Razer Deathadder Expert Mouse - 199TL (HB) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Hala 67 stok var.
    Demek ki birileri başkası almasın diye havale şeklinde stok bitiriyor, amacı ne acaba bu kafanın.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Forumda fırsatları bitirmeye kendini adamış bi kaç kişi var hocam maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Hala 67 stok var.
    Stok nasıl görünüyor ? Ben göremiyorum.

• sincax S kullanıcısına yanıt
    Şu an 15 stok var.

https://www.hepsiburada.com/mouse-c-52
  • quote:

Orijinalden alıntı: sincax

Stok nasıl görünüyor ? Ben göremiyorum.

Alıntıları Göster
    Sepete 999 tane atın, stoğu görürsünüz.
  • Bu ürünü aldım ama çocuklarim daha önce oyuncu mouse çok istiyorlardı. Bir mouse için bu kadar para veremem demiştim Ama sizin yüzünüzden aldim. Yanlış birşey yapmadım değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 21 Kasım 2018; 0:22:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Sepete 999 tane atın, stoğu görürsünüz.

Alıntıları Göster
    Tşk.

• https://tr.aliexpress.com/item/Razer-Deathadder-Uzman-2013-Kablolu-Oyun-Fare-4G-Optik-Sens-r-6400-DPI-Programlanabilir-Ba-parmak/32837450103.html

2013 versiyonunun piyasa değeri 200 TL civarında anladığım kadarıyla. Türkiye için iyi fiyat. Aliexpress den indirimle bile alsanız aynı fiyata gelir.
  • Hepsiburada hala kargolamadı sizde durumlar nasıl arkadaşlar?

• ben satıyorum bu gibi sıcak fırsat fiyata ama 1 aydır alan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Hepsiburada hala kargolamadı sizde durumlar nasıl arkadaşlar?
    Az önce mesaj geldi hepsi express ile teslim edilecek diye

• miko_miko kullanıcısına yanıt
    200 den verirsen alırım dediğim de doğuşun o bilinen videosunu attın hangi yüzle bunu buraya yazıyorsun demek ki asıl videoda denilen sıfata sahip olan senmişsin

• Cguler92 C kullanıcısına yanıt
    bir akilli sen misin bu ulkede? git nerden alirsan al, o ettigin kufurleri de yedirtirim sana seni yakalarsam. hala yaziyor degisik

• Naga trinity ile cok fark var mı aralarında?

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Arkadaşlar bendeki sanırım ilk versiyonu
    bunun yeşil renklisini almıştım 2 yıl içinde çift tıklama sorunu oluştu, daha sonradan gönderdim bu siyah olanla değişti ancak yine aynı sorun başladı.
    Ergonomi ve kullanım olarak çok memnunum acaba bu linkteki fare birebir aynısı mıdır ?
    kronik bir sorun o, bende de aynı sorun olmuştu binlerce insanda oldugu gibi. kalitesiz mause almayı boşverin G502 alın. 3 yıldır kullanıyorum en ufak sorunu yok hem deathadder den sonra alışması kolay.

• Hk@n kullanıcısına yanıt
    Naga klasik başlığı 12 tuş , hex 8 tuş başlığı mmo oyuncularna , diğer tuş başlığı fps oyuncularına hitap ediyor. 3. başlıkla kullanacaksanız deathhadder expertten daha iyi bir sensör , chroma desteği , ve synapse 3 desteği ile tabiki biraz daha iyidir. Ayrıca mmo oyuncusu iseniz eso , black desert online , grim dawn tarzı oyunlarda deathhadder bir işe yaramaz naga serisi başlıklarına ihtiyaç duyarsınız.

(dipnot: eğer full mmo oyuncusu iseniz naga chroma daha uygun bence hex ve fps başlığı gereksiz olmuş. Naga epic kullanmış ve naga chroma kullanıcısı olarak şahsi görüşüm trinity tak çıkar olayı biraz gereksiz bir yaklaşım getirmiş.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Naga klasik başlığı 12 tuş , hex 8 tuş başlığı mmo oyuncularna , diğer tuş başlığı fps oyuncularına hitap ediyor. 3. başlıkla kullanacaksanız deathhadder expertten daha iyi bir sensör , chroma desteği , ve synapse 3 desteği ile tabiki biraz daha iyidir. Ayrıca mmo oyuncusu iseniz eso , black desert online , grim dawn tarzı oyunlarda deathhadder bir işe yaramaz naga serisi başlıklarına ihtiyaç duyarsınız.

(dipnot: eğer full mmo oyuncusu iseniz naga chroma daha uygun bence hex ve fps başlığı gereksiz olmuş. Naga epic kullanmış ve naga chroma kullanıcısı olarak şahsi görüşüm trinity tak çıkar olayı biraz gereksiz bir yaklaşım getirmiş.)
    Hocam fps oyunlarinda kullanacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Deathadderın yanındaki 2 tuşu numara olarak kullanabiliyormuyuz hocam ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.