Şimdi Ara

Razer deathadder 2013 mü Logitech g402 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu iki fare arasında sizce hangi seçimi yapmalıyım
    Razer deathadder 2013 mü
    logitech g402 mi
    daha çok fps ve rpg oynuroum

• Hocam bu şey için ingiliz forumlarına baktım googleden. 6 forum çıktı 4 ü g402 karar vermiş X:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hudays

Hocam bu şey için ingiliz forumlarına baktım googleden. 6 forum çıktı 4 ü g402 karar vermiş X:D

saol kardeşim ama aklımda şu var g402 yeni bir fare ve hataları olur korkusu var ama razer deathadder 2013 3 modeli ve baya bi hata giderilmiş bir fare neredeyse hatası olmayan bir fare o yüzden razer daha çekici geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fubel

quote:

Orijinalden alıntı: hudays

Hocam bu şey için ingiliz forumlarına baktım googleden. 6 forum çıktı 4 ü g402 karar vermiş X:D

saol kardeşim ama aklımda şu var g402 yeni bir fare ve hataları olur korkusu var ama razer deathadder 2013 3 modeli ve baya bi hata giderilmiş bir fare neredeyse hatası olmayan bir fare o yüzden razer daha çekici geliyor

Logitech g502 aldım hocam mesela. 1 tane bile hatası yok. Ve mause yeni çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce razer deathadder 2013 ve razer vespulamı satıp logitech g502 ve g240 satın aldım hiç pişman değilim hatta çok memnunum logitech g502de kalitesini konusturmus dpi ayarı,mouse padlerle uyumlulugu adeta bir şaheser üzerindeki tuşlarda ayrı birşey zaten :) logitech g402 daha kullananı olmadıgından karşılaştırma yapmak zor ama logitech g502 gibi birşey olucagı için pişman olmazsın diye düşünüyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.