Şimdi Ara

Razer Blackwidow Chroma v2 Türkçe Oyuncu Klavyesi (Mekanik)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Razer Blackwidow Chroma v2 TR

Razer Blackwidow Chroma v2 Türkçe Oyuncu Klavyesi (Mekanik)

Klavye Hepsiburada.com'dan 08.06.2017 tarihinde satın alınmış olup 2 ay kadar kullanılmıştır. Ağustos ayında PC'yi satmam sebebiyle boşa çıktı ve 5-6 aydır boşta kutusunda yatmaktadır. Cihazın kutusu, faturası ve garantisi mevcut. En ufak bir sorunu yok. Cihaz Türkçe tuş dizilimine ve büyük enter tuşuna sahiptir. Razer'ın green yani yeşil mekanik switch'lerine sahiptir. Bu mekanik klavye için istediğim fiyat ise 620 TL'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mene -- 27 Ocak 2018; 19:4:18 >

• hepsiburada fiyat 728tl forum letgo ya döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcheveslisi

hepsiburada fiyat 728tl forum letgo ya döndü

Arkadaşım git hepsiburada'dan al o zaman, saçma yorumlarını da kendine sakla. Gören de sıfır fiyatına satıyorum zanneder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hepsiburada fiyat 728tl forum letgo ya döndü

Aradaki 100 lira farkı yok sayabiliyorsanız görme bozukluğunuz var derim kaldı ki geçici bir indirim ile 750 lira şuan. artık temiz 2.ellere ilgi arttı. eskiden 2.el alınmaz denirken çoğu kişi 2.el temiz kovalıyor. hayırlı satışlar dilerim. ben de memnunum aynı klavye var ama satsam kaça gider diye bakayım dedim.
  • claswan kullanıcısına yanıt
    bozacının şahidi şıracı. klavyenin fiyatı şu an 668tl kaynak vermiyorum kendiniz araştırın
  • quote:

bozacının şahidi şıracı. klavyenin fiyatı şu an 668tl kaynak vermiyorum kendiniz araştırın

ver kaynak ver ufaklık, millete laf atacağına adam akıllı yazılanları oku. hatta ben vereyim firma ismini QP Bilişim ;) yalnız dikkatini çekeyim hala daha ucuza veriyorum. ki bunun daha pazarlığı var. sonuç; SANA NE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mene -- 30 Ocak 2018; 13:57:29 >
  • Mene kullanıcısına yanıt
    neyse sen meseleyi anladın artık ona göre düzenlemeni yap uygun olursa ben alacağım :D
  • quote:

neyse sen meseleyi anladın artık ona göre düzenlemeni yap uygun olursa ben alacağım :D

bak dersin ki hocam piyasada şu şu fiyata var, fiyatınız bana uygun gelmedi, şu rakam size olur mu dersin. olur veya olmaz ama düzgünce muhabbetimiz, pazarlığımızı yapmış oluruz. ancak sen direkt yargılar şekilde forum da iyice letgo'ya döndü dersen insanları irite edersin haliyle.

neyse işin bu kısmını artık kapattığımızı düşünüyorum. ürün ile ilgileniyorsan PM at, fiyatı konuşalım.
  • güzel ürün bir gün alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok şekilde çok para be abi bi klavyeye 600 700 tl verirmi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

çok şekilde çok para be abi bi klavyeye 600 700 tl verirmi :D

Arz , talep meselesi.
  • Güzel klavye. Lazım olan sıkı bir pazarlıkla alsın, uzun yıllar kullansın..
  • klavye satılmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.