Şimdi Ara

Ray Donovan ( 2013- ) | 5.Sezon Başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
12
Favori
12.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dizi Dexter'la aynı gün başlamayacak mıydı? Meğerse daha önce başlamış. İzleyemeyi planladığım diziler oldukça fazlalaştığı için buradaki yorumlara göre takip edip etmemeye karar veririm.
  • Fena değil, alternatif olarak durabilir.Oyuncuları iyi, şuan gözüme batan bu kadar
  • Uzun zaman önce fragmanını görmüştüm, o zamandır bekliyordum. İlk bölümü izlemek nasip oldu. Gayet iyiydi. Tavsiye ederim.
  • Ben izledim ilk bölümü pek beğenmedim. Tabii sonraki bölümlerinde daha çok aksiyon falan olabilir. Ama Dexter'ın yerini alabilecek bir dizi değil.
  • Başrol oyuncusu Banshee'de Rabbit'in adamı değil miydi bu?
  • İlk bölüm olduğu için hikayeye geniş yer vermişler, bu yüzden ağırdan gitti ama gelecek bölümler çok daha iyi olacak.
  • Hani 30 Hazirandı?

Ben de gelecekte izleyeceğim diye bekliyordum.

Neyse izleyelim bakalım.
  • diziyi izleyenlerin görüşlerini alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

diziyi izleyenlerin görüşlerini alabilir miyim ?

Bence güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BD911 -- 3 Temmuz 2013; 3:46:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam diziye benziyor takipteyim
  • İlk bölüm güzeldi.Dexter bittikten sonra yeni fenomen bu olacak gibi
  • İlk bölüm biraz durağandı ancak oyuncular gerçekten güzel.Başrolde ki eleman karakteri güzel yansıtıyor,hakkını veriyor.
  • Yeni bölüm çıkmış izleyen yok sanırım.The Call filmini izleyecem şimdi yarına kaldı.
  • Sadece ilk bölümünü izlemiştim.Güzeldi bence.Devamıda güzel olacaktır.Şimdi diğer bölümlerede başlayacağım.
  • Daha yayınlanalı 3 bölüm olmuşken Showtime, dizinin 2.sezonunu sipariş etti.

Görünüşe göre dizi epey tutulmuş, ilk sezon bitsin ben de başlarım büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 16 Temmuz 2013; 23:07:50 >
  • İlk bölümü izledim. Bence potasiyeli var dizinin. Yukarıdaki hacımızında dediği gibi 2. sezon siparişi şimdiden verildiyse baya umutlular diziden.

Müsait bir zamanda 2. ve 3. bölümü de izleyeceğim.
  • Şimdi haberim oldu diziden. Liev Schreiber'ın oluşu başlı başına başlama nedenim olur zaten. Hemen izlemeye koyulmak lazım.
  • Beni diziden soğutan bişey var anlayamadım gitti.Adam fazla soğukkanlı ondan galiba bu kadar ters geliyor bana
  • Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu aralar favori dizim oldu. Aksiyon beklemeyin diziden, ama oyunculuklar ve senaryonun işlenişi üst düzeyde.
  • Çok kaliteli dizi kimse izlemiyor mu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.