Şimdi Ara

RAUF DENKTAŞ VEFAT ETTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rahmetli Erbakan ve Denktaş bu ülke ve millet için ömürlerini harcadılar,Allah rahmet eylesin
  • Gerçek bir vatansever gerçek bir Türk'tü Rauf Denktaş..Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  • mekanı cennet olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

yakın tarihte Türk dünyasının Atatürk'ten sonra görmüş olduğu en büyük şahsiyettir. Ruhu şad olsun. Kardeş Kıbrıslı Türk 'ler babalarını kaybettiler başları sağolsun.

RAUF DENKTAŞ VEFAT ETTI

Güzel Kıbrısımın başı saolsun . Rahmetliyi çok severdim oda beni çok severdi . En son 2 sene önceki bayramda babaannemin evinde görüşmüştük . Son kez göremediğime çok üzülüyorum bide Türkiyeli soydaşlarımın konuya bu kadar ilgisizligine ...

RAUF DENKTAŞ VEFAT ETTI

Denktaş babamız , ortadaki beyazlı ben ve sagdaki çok yakın arkadaşım . Tekrar başımız sağolsun mekanı cennet zaten onu biliyorum

• Allah rahmet eylesin
  • Mekanı cennet olsun.Sınavım olmasaydı belkide saatler uyar bilmiyorum cenaze töreninde olmak isterdim.
  • Saygı Değer İleri Görüşlü Davasından Vazgecmemesiyle tanınan ve Birleştirici Özelliği ilede tanınan KUZEY KIBRIS TURK CUMHURIYETI CUMHURBASKANI RAUF DENKTAŞA ALLAHTAN RAHMET Sevenlerinede Sabırlar Dilerim Törenede bir kaç sey canımı sıktı Azerbaycandan Katılım beklerdım ne yazıkki olmadı Törende sadece Uygur TurK bayrağını ve AzerbaycanTurk bayraklarını gormemle yetındım aslında Turkıye haricindende Diğer Turk milletlerindende Toprak getırılmesı gerekirdi lakin Bu haberin asıl yerı burasıda değildir.Forumda Nedense Steve Jobs Gıbı İnsanların bıle ölümleri Aynı anda Forumun ana sayfasına Tasınırken Yavru Vatanını Kurucusu ve T.M.T nin ilk uyesi Rauf Denktasın Vefat nın neden bu sayfalarda da olusu merak ediyorum
    TUM FORUM YONETICI VE MODERATORLERI KINIYOR LANETLIYOR VE GEREKENIN YAPILMASI ICIN GOREVE CAĞRIYORUM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetter

RAUF DENKTAŞ VEFAT ETTI

bu sözü benım içimi hep sızlatmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fear Dot Com

Saygı Değer İleri Görüşlü Davasından Vazgecmemesiyle tanınan ve Birleştirici Özelliği ilede tanınan KUZEY KIBRIS TURK CUMHURIYETI CUMHURBASKANI RAUF DENKTAŞA ALLAHTAN RAHMET Sevenlerinede Sabırlar Dilerim Törenede bir kaç sey canımı sıktı Azerbaycandan Katılım beklerdım ne yazıkki olmadı Törende sadece Uygur TurK bayrağını ve AzerbaycanTurk bayraklarını gormemle yetındım aslında Turkıye haricindende Diğer Turk milletlerindende Toprak getırılmesı gerekirdi lakin Bu haberin asıl yerı burasıda değildir.Forumda Nedense Steve Jobs Gıbı İnsanların bıle ölümleri Aynı anda Forumun ana sayfasına Tasınırken Yavru Vatanını Kurucusu ve T.M.T nin ilk uyesi Rauf Denktasın Vefat nın neden bu sayfalarda da olusu merak ediyorum
    TUM FORUM YONETICI VE MODERATORLERI KINIYOR LANETLIYOR VE GEREKENIN YAPILMASI ICIN GOREVE CAĞRIYORUM...

Turksen

faşist

aşağılık

bayağı

hor görülen

olmaya hazır olmalısın. Bız bunları astık dostum bakmıyoruz artık bu saçma gundem ve yasam tarzına.

Kiymetlinin kiymetinin bilen senin gibiler yeter bize övünmek için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fear Dot Com

Saygı Değer İleri Görüşlü Davasından Vazgecmemesiyle tanınan ve Birleştirici Özelliği ilede tanınan KUZEY KIBRIS TURK CUMHURIYETI CUMHURBASKANI RAUF DENKTAŞA ALLAHTAN RAHMET Sevenlerinede Sabırlar Dilerim Törenede bir kaç sey canımı sıktı Azerbaycandan Katılım beklerdım ne yazıkki olmadı Törende sadece Uygur TurK bayrağını ve AzerbaycanTurk bayraklarını gormemle yetındım aslında Turkıye haricindende Diğer Turk milletlerindende Toprak getırılmesı gerekirdi lakin Bu haberin asıl yerı burasıda değildir.Forumda Nedense Steve Jobs Gıbı İnsanların bıle ölümleri Aynı anda Forumun ana sayfasına Tasınırken Yavru Vatanını Kurucusu ve T.M.T nin ilk uyesi Rauf Denktasın Vefat nın neden bu sayfalarda da olusu merak ediyorum

Turksen

faşist

aşağılık

bayağı

hor görülen

olmaya hazır olmalısın. Bız bunları astık dostum bakmıyoruz artık bu saçma gundem ve yasam tarzına.

Kiymetlinin kiymetinin bilen senin gibiler yeter bize övünmek için.

Siz belki bir sekılde aştınız ama ben hala asamamaktayım ve herzamn da gördüşüm ve sahıt oldugum bu yanlıslıklara herzamn yettıgımce en sert dille dile getireceğim ınsanların yuzune vurcagım bugun sız aşarsınız yarın bır baskası sonra bır bakmışsınızkı dönulmez bır yerde siniz ve herkes herşeyı unutmus yada umursamaz olmus :S

• Rahmetli Kurtlar Vadisinde Kıbrıs meselesini gayet iyi özetledi.Tekrar hatırlatmakta fayda var.

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/denktas-in-kurtlar-vadisi-ndeki-sozleri
  •  RAUF DENKTAŞ VEFAT ETTI
  •  RAUF DENKTAŞ VEFAT ETTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetter -- 18 Ocak 2012; 11:52:51 >
  • HRANTIN CENAZESINDE HEPIMIZ ERMENIYIZ DIYE BAĞIRANLAR

GELMEDİ RAUF BABAMIZIN CENAZESINE..

ZATEN BIZE LAZIM DEĞİL , ÇAKMA-SAHTE VATANSEVERLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetter -- 18 Ocak 2012; 11:52:28 >
  • quote:

HRANTIN CENAZESINDE HEPIMIZ ERMENIYIZ DIYE BAĞIRANLAR

Aynen Öyle kardeşim aynen öyle
  • quote:

RAUF DENKTAŞ VEFAT ETTI

Mekanın cennet olsun Rauf Denktaş...
  • quote:

Aaa olurmu öyle.Hrant Dink aydın bir entellektüel birisiydi.Denktaş ise ayrılıkçı liderdi(!)

Allah rahmet eylesin Denktaşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhisarlee

quote:

Aaa olurmu öyle.Hrant Dink aydın bir entellektüel birisiydi.Denktaş ise ayrılıkçı liderdi(!)

Allah rahmet eylesin Denktaşa

Denktaş bizim babamizdi Türk olmanın diyetini ödedi .

Hrant ise her fırsatta Türk kanının aşağılık kan olduğunu ileri süren barış güverciniydi

Burda amac Hrant'ı kötülemek değil biz kimsenin ölmesini öldürülmesini istemiyoruz tabiki

Kızdığım Denktaş Ata'ya yapılan saygisizliktir her Türk böyle büyük insanlara manen borcludur

• Onun gibisi 100 yılda bir gelir...Adam gibi adam,lider gibi liderdi...Allah gani gani rahmet eylesin...Ruhu şad olsun...
  • Mekanı cennet olsun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.