Şimdi Ara

Ratchet & Clank: Rift Apart Yeni Oynanış Videoları ve Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ratchet & Clank: Rift Apart'ı deneme fırsatı yakalayan çeşitli basın kuruluşları oyundan yeni oynanış görüntüleri ve oyunla ilgili izlenimlerini paylaştı.

Ratchet & Clank: Rift Apart 11 Haziran'da Türkçe altyazı desteğiyle birlikte PlayStation 5 için çıkacak.

4Gamer.net

Easy Allies

Famitsu

Game Informer

GameSpot

Games Radar

IGN

IGN Japan

Inside PlayStation

Kinda Funny Games

PlayStation Access

VG247

Ekran Görüntüleri:

• Muazzam gözüküyor, Grafikler, Atmosfer, Animasyonlar, Oynanış Teknoloji hepsi harika. İşte SONY ve PS Studios kalitesi. Bırakın yeni nesli, neslinin ötesinde kaliteyi sunuyor.  

Oynamak için sabırsızlanıyorum.

• Tek gerçek yeni nesil konsolun bir başka yeni nesil oyunu geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane geri dönüyor. Sony'de spiderman varken kim ratchet'a devam edilmesine onay verdiyse ona çok teşekkür ederim SSD gücünu sonuna kadar kullanacak bir exclusive geliyor
  • Day1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane görmesek yiyeceğiz.Görende gelen oyun yeni uncharted sanacak.

• İlk oyununu oyun kıtlığında oynamıştım baya güzel kafa dağıttırmıştı
  • Oyun zevki 3 kuruşluk FPS lerden öteye geçmeyenlerin anlayamayacağı düzeyde kaliteli bir oyun geliyor. 6. oyunu ile rakibinin bayağı önünde, adamlar daha birinci parti tek oyun sunamadı, oyun tarihinde böyle ikinci bir örnek yok galiba. Tabii bir de bu durumu savunan fanatiklerin bir örneği yoktur herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 13 Mayıs 2021; 2:26:50 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunda kullanilan teknojilerden cok artistik taraflarin kalitesi goze carpiyor. Atiyorum isiklandirma ray tracing degil ve bu konuda Metro exodus son yamasiyla cok iyi is cikardi mesela. Sony exclusiveleri ps4 te bile bu yuzden seviliyor ve iyi gozukuyor. Next gen konusunda daha iyilerini gorucez. Bu bir Unreal 5 demosu kadar etkileyici degil bence.
  • Bu oyun serisinin uncharted serisinden bile eski olduğunu biliyorsundur umarım. PS2 neslinden ps5 nesline kadar gelebilecek kadar başarıliysa üstelik 3d platform gibi ölmekte olan bir türe mensup olduğu halde bunu gerçekleştirebiliyorsa zaten efsanedir ama sen büyük ihtimal sadece ratchet&clank 2016'dan haberdarsındır serinin geçmişini gram bildiğini sanmıyorum
  • Bildiğin CGI, Pixar kalitesi ! Muhteşem !

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Diğer serileri kadar popüler olmamasına rağmen bu oyuna devam edilmesini onaylayan Sony'yi tebrik ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.