Şimdi Ara

Ratchet & Clank: Rift Apart 60FPS Seçeneğine Sahip Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 280 hz monitörüm var. Pcde competitive oyunlarda o fpslere çıkıp aşırı akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Ama ps4 de oynadıgım en son Last of us 2 olmak üzere o kadar exclusive oyunu 30 fps oynamak asla rahatsız etmiyor. Hemen alışıyorum. Konsolda single AAA oyunlar için 30 fps gayet ok bence. Aşırı hareketli cod gibi multi oyunlarda da 60fps seçeneği oluyor zaten.
  • Sanirim raytraycing'i kapatamiyacagiz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çıkışından birkaç ay sonra satışlar sabit düzeye inince pro versiyon duyurulur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Ya sizin discord grubu size yetmedi mi, hani şu donanım haber yöneticilerine küfür ettiğiniz discord grubu?

Yok misafir kardeş, senin okuduğunu anlayamadığından oluyor bunlar hep...

Yeni nesil ne vaadiyle geliyor? 4K60FPS.
    En olası 4K60FPS verebilecek oyun nasıl geliyor peki? 4K30FPS
  • Xbox öne x de var bu özellik ben 30 FPS yüksek çözünürlük le oynuyorum ve hiç rahatsız olmuyorum burada sidik yarıştır maya gerek yok ben yeni nesilde Xbox alacağım 4k 30 FPS yeter bana 400 veya 500 dolarlık konsollardan ne bekliyorsunuz 3000 dolar a PC toplarsın oynarsın 4k 60 FPS

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Çok rahat çalıştırır hocam.

PC güzel bir optimize ile tabiki.

RDR2 4K 50 55 FPS Full ayarlarda rahat bir şekilde oynuyorsam bunuda çok rahat oynarım.

Tutupta PS5 ile rtx 2080ti karşılaştırmanız biraz garip oldu.

4K 60 FPS elbette PS5 mümkün olur ama textureden kısarlarsa görsel kalite dediğiniz yalan olur :)

Henüz Cihazların gücü yetmez hocam 4K60 fps.

Bazı oyunlarda illaki olurda.

Her oyunda olmaz hocam adamlar nasıl olsa 30FPS alıştı bunlar diye geçiriyor.

Dua edin her oyunu 1080p 60fps çalıştırsın oda artık bi zahmet standart olsun.
  • Çok doğru soylemıssın 30 FPS konsolda bir gerçek ama birde su var bu haber Xbox oyunun da olsa senin yorumun çok farklı olur ağır PS fanısın sende burada ergen gibi trolluk yapıyorsun 40 yaşına gelmissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psxx P kullanıcısına yanıt
    Ya foruma dün üye olmuşsun, sen kimsin ki benim kişiliğim, yaşamım, tercihlerim hakkında yorum yapıyorsun? Varsa bir yorumun işi kişiselleştirmeden yap, yoksa sus. Forum adabından herkesin biraz nasiplenmesi gerekiyor.

• Forum adabından senmı bahsediyorsun sen ya burayı kirleten 1. mutlak sıfır 2. De siz

• Psxx P kullanıcısına yanıt
    Evet

• Ps5'in Genel olarak sunacağı Grafik opsiyonlarını yazıyorum buraya; Birincisi= 4K 30 Fps, İkincisi= 2K/3K'dan 4K'ya Upscale yaparak 60fps vermek veya 4K'da sabit kalmayıp Dinamik çözünürlük kullanarak 60Fps vermek, Üçüncüsü= 1080p 60 Fps + Yüksek detay veya 120 Fps normal detay...En mantıklısı 2. seçeneği seçmek olur, Gayet yeterli olduğunu düşünüyorum o netlik değerinin...Bakın genel olarak dedim bunlara yoksa 4K'da 120 Fps çalışan oyunlarda olacaktır, benim hedeflediğim yüksek grafikli oyunlar... 400 Dolar'dan çıkarsa gerçekten çok iyi performans bu değerleri vermek...Ama Ratchet Clank'ide 4K 60 Fps verirsin bee o kadarda değil yanii..Ben görsel olarak ps4'teki oyundan çokta bir farkını göremedim..Daha çıkışında bu alet bunu yapıyorsa GOW'da falan ne yapcak o zaman.. Bunların derdi yetersiz gösterip Ps5 Pro sattırmak..Çok paragöz bu Sony..

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Kendi ex oyunlarını bile 30fps açan bir konsol? Şaşırmadık tabii ki, bu donanımla bu kadar olabiliyor.
    Napalım şimdi 120 fps açacak diye x360 tan kalma grafikli halo mu oynayalım

Ratchet & Clank: Rift Apart 60FPS Seçeneğine Sahip Olacak

• Abi Yeni nesil konsollar 400- 600 Bandında olacaklar, Yabancılar için 500 Dolar Psikolojik değer gibi birşey zaten..Fazlasını bir oyun konsolu için kabul etmezler..Bu konsollar bu fiyat bantlarında zaten olabilecek en iyi Donanıma sahip olacaklar..Konsolları suçmalayı çok cahilce buluyorum yani..Ne kadar ekmek o kadar köfte..Dünyanın en güçlü Ekran Kartının direk ensesindeler daha ne olsun..Teknoloji PC'de bile 4K için tam olarak yeterli değil..Ne yazık ki 2080 Ti bile RDR 2'de 60 Fps vermekte zorlanıyor yani..Haa Konsollar optimizasyonları sayesinde 2080 Ti'dan daha düşük olmalarına rağmen performans olarak geçeceklerini düşünüyorum..Zamanla oyun yapımcıları cihazları iyice tanıdıkça abanacaklardır..Sonuç olarak mühendislik harikası oyunlar göreceğiz..Ben hala RDR 2 gibi bir oyunun ps4'te nasıl öyle çalıştığına inanamıyorum, PC'yi aratmayacak seviyede gözüküyor yani..Veya bir Last of us..Herşey mühendislikte bitiyor..

• Fanboylar, PC master race'ciler, Xbox vs PS'ciler olduğu sürece bu muhabbet bitmez aga..
  • Ne kadar düşük çözünürlük, söylenmemiş. Nesil başında PS5 Pro satmak için yer arıyorlar resmen.

Yanılıyorsun işte Ps4 den bir farkı olmadığını söylemissin.Senin algın Oyunun temasına ve renk paletlerine gidiyor tamamen.Bu oyunun renk paleti ve teması böyle. O zaman boyutunda mekanlar aniden değişiyor o düşmanlar ayrı ayrı tepki veriyor bunların hepsi birer detay ps4 de böyle akıcı aksyonu bol değildi Oyun düz mantıkdı adım adım ilerleyip birşeyleri parçalıyodun.Videoyu birdaha seyret o düşman hareketleri patlama efektleri hiçbiri ps4 oyununda yoktu.Bunların hepsi yüksek donanım isteyen detaylardır.Oyunun grafikleri sana çizgi filim gibi geliyor gibi düşünüyosun ve kötü olduğunu iddea ediyosun.Hayır kötü değil Oyunun animasyonları ve kaplama kalitesi gayet yerinde.Adamlar ellerindeki donanımı kullanabildiği kadar kullanmışlar he daha iyisi yapılabilirmi belkide yapılabilir bu Oyunu yapanların kafasındaki fikire ve bilgi ve tecrübesine bağlı bir unsur.Şu oyunun kötü olduğunu iddea edenler konu hakkında hiçbir fikre sahip değil tamamen olaya yüzeysel bakıyorlar be kendi algılarıyla eleştiri yapıyorlar.Okadar detayın ps4 donanımında yapılabilseydi emin ol şimdiye kadar çoktan yaparlardı ayriyetten

• Ama ssdleri çok hızlı.30fps dewamke.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.