Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
386
Cevap
7
Favori
14.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Türkçe dublaj gelicek arkadaşlar ps türkiye açıkladı

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dippyçik -- 30 Mart 2016; 6:40:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dublaj gelecek olması çok güzel haber oldu. Bu arada 129 TL kutulu fiyatı, store'da 104 TL gözüküyor şu an.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/ratchet-clank/cid=EP9000-CUSA01073_00-RATCHETPSNPREORD
  • O değilde her oyun 129 tl fen çıksa keşke

• Türkce olacagı kesinlesti helal olsun sony

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bi orantisizlik var. Ya çok hardcore seviyorum (su an oynadığımız oyun silent hill psone versiyonu ondan once de deep fear di Sega nin, resident evil koleksiyonun var vs) yada çok şeker görünen oyunları çok seviyorum ornek knack, puppeteer bu gibi oyunlar ama asıl manyağı olduğum oyun sly cooper dır. Sly in son oyunu thief in time i belki de 10 kez bitirmisizdir ve cidden söylüyorum sly 5 i gow 4 den daha çok bekliyorum ama sly 4 çok az satmıştı 200k idi galiba ama sly cooper rurkce dublaj oyunlar içinde en kalitelisiydi bence.

• Dublaj kadrosunu ve dublaji cok merak ediyorum.Umarim en kisa surede dublajli bir video gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Dublaj kadrosunu ve dublaji cok merak ediyorum.Umarim en kisa surede dublajli bir video gelir

Sercan Sülün oyunun dublajının şuana kadar yaptıkları en iyi dublaj olduğunu söyledi ki Uncharted baya iyiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Dublaj kadrosunu ve dublaji cok merak ediyorum.Umarim en kisa surede dublajli bir video gelir

Sercan Sülün oyunun dublajının şuana kadar yaptıkları en iyi dublaj olduğunu söyledi ki Uncharted baya iyiydi.

Evet bende izledim o videouyu.
    Uncharted,puppeteer,sly cooper da dublaj cok cok iyiydi.Ayni sekilde InFamous Second Son da cok iyiydi.
    Bakalim bu nasil olacak.
  • İyi bari Türkçe dublaj ise Rus PSN'den ucuza alalım.

Bi dakika... zaten her oyunu rus PSN'den alıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 2 Nisan 2016; 23:40:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

İyi bari Türkçe dublaj ise Rus PSN'den ucuza alalım.

Bi dakika... zaten her oyunu rus PSN'den alıyordum.

Hocam bilmedigimden soruyorum,oyunun kodu tr ile aynı ama kesin dublaj olur mu peki ?Fiyatlar 20 TL oynuyor baya avantajli olur Rus PSN.

• Kod ayniysa patlatin siparisi. Turkce olur

• Ratchet & Clank'e Göz Attık

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Ratchet & Clank'e Göz Attık

En cok merak ettigim Turkce Dublaj di.Maalesef hicbir sey duyamadim konusmalarindan

• Sonunda adam gibi bir oyun geliyor konsola,umarım hak ettiği değeri görür de daha fazla bu tür oyun görürüz artık...
  • bugun onsipariş gecmek icin girdim oyun 20 nisana ertelenmiş
  • -Mudvayne- kullanıcısına yanıt
    12 Nisandı değil mi önceki tarih? Öyle gördüğümü hatırlıyorum iki gün önce baktım 20 yazıyor. Şu ertelemelerle yediler resmen bu nesli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

12 Nisandı değil mi önceki tarih? Öyle gördüğümü hatırlıyorum iki gün önce baktım 20 yazıyor. Şu ertelemelerle yediler resmen bu nesli

Amerika çıkış tarihi o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation 1 de toy story oynardım. Bu oyunu da tarz olarak ona çok benzettim. Güzele benziyor. Hem türkçe dublaj. Gönlümü çaldı valla oyun.

Fiyat biraz daha düşük olsa iyiymiş ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Amerika çıkış tarihi o.

EU ve UK yazıyor?
  • Çıkış tarihi Amerika için: 12 Nisan

Avrupa için ise 20 Nisan olarak görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.