Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
7
Favori
14.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen çok haklısın abi . Bunun en büyük örneğide Knack oyunuydu ... Dublaj olacağından bende şuanda emin durumdayım
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    İlk oyunun remake versiyonu Abi
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Oyun güzel gözüküyor ama iki üç saat sonra o tek atımlık robotları öldürmek zevk vermez diye düşünüyorum. Gameplayın ilk 5-6 dk sini izledim robot çıkıyo iki bişi fırlatıyo ölüyo iki dk sonra bi çok robot çıkıyo hepsine tek atıyo falan. Bi süre sonra sıkmaz mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Oyun güzel gözüküyor ama iki üç saat sonra o tek atımlık robotları öldürmek zevk vermez diye düşünüyorum. Gameplayın ilk 5-6 dk sini izledim robot çıkıyo iki bişi fırlatıyo ölüyo iki dk sonra bi çok robot çıkıyo hepsine tek atıyo falan. Bi süre sonra sıkmaz mı acaba

Crash Bandicoot'un izinden giden mükemmel bir platformer oyundur. Sıradan oyunlarla kıyaslanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Oyun güzel gözüküyor ama iki üç saat sonra o tek atımlık robotları öldürmek zevk vermez diye düşünüyorum. Gameplayın ilk 5-6 dk sini izledim robot çıkıyo iki bişi fırlatıyo ölüyo iki dk sonra bi çok robot çıkıyo hepsine tek atıyo falan. Bi süre sonra sıkmaz mı acaba

Crash Bandicoot'un izinden giden mükemmel bir platformer oyundur. Sıradan oyunlarla kıyaslanamaz.
    104 TL'den ön siparişe açılmış.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/ratchet-clank/cid=EP9000-CUSA01073_00-RATCHETPSNPREORD

Türkçe dublajlı gelirse mükemmel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 25 Şubat 2016; 12:21:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

104 TL'den ön siparişe açılmış.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/ratchet-clank/cid=EP9000-CUSA01073_00-RATCHETPSNPREORD

Türkçe dublajlı gelirse mükemmel olacak.

Alıntıları Göster
    Fiyatı oldukça iyi.

• Bu oyun 60$ dan cikmiyor mu? Nasil 104 tl oluyor?
  • 40 dolardan satışa çıktı.
  • quote:

40 dolardan satışa çıktı.

Tesekkurler. Sasirdim dogrusu :) fiyat guzel . su E3 u sabirsizlikla bekliyorum :)
  • Oyun remastered olduğu için 40 dolardan satışa çıktı. İlk oyunun aynısı, bir kaç yeni silah ve bölüm eklemişler üstüne.

Rica ederim. =)
  • quote:

Oyun remastered olduğu için 40 dolardan satışa çıktı. İlk oyunun aynısı, bir kaç yeni silah ve bölüm eklemişler üstüne.

Rica ederim. =)
    Ratchet & Clank - New PS4 Gameplay

• Harika görünüyor oyun. Grafikler inanılmaz. Çıktığı gibi alır oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 11 Mart 2016; 20:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Harika görünüyor oyun. Grafikler inanılmaz. Çıktığı gibi alır oynarım.
    Muhteşem gözüküyor . Ps2 yıllarım film şeridi gibi geçti gözümün önünden

Çıkmasına neredeyse 1 ay kaldı . Türkçe dublajmı yoksa altyazımı olacak merak ediyorum.
  • Harika gözüküyor. PS2 yi aldığımda yaninda verilen 2 oyundan biri Ratchet&Clank ti. Umarim kutulusuda bu fiyattan çıkar.
  • quote:

Harika gözüküyor. PS2 yi aldığımda yaninda verilen 2 oyundan biri Ratchet&Clank ti. Umarim kutulusuda bu fiyattan çıkar.
    Çıksa da oynasak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Çıksa da oynasak...

Alıntıları Göster
    Benim de Playstation 2 aldigimda yaninda verilen iki oyundan biriydi, -digeri Killzone- simdi su kalitede bu gunlere geldigini gormek cok guzel. Kesin alacagim oyunlardan, keske daha cok platform oyunu ciksa

Mesela Jak & Dexter serisi ne oldu merak ediyorum.
  • En son kardeşimle coop olarak All for One'ı oynamıştık. Hakettiği değeri göremeyen mükemmel bir seri merakla bekliyoruz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolae

En son kardeşimle coop olarak All for One'ı oynamıştık. Hakettiği değeri göremeyen mükemmel bir seri merakla bekliyoruz .
    Uncharted 4 ile beraber PS4'de en çok beklediğim oyun.Ratchet serisi efsanedir. Bu arada Türkçe olacağı kesin mi oyunun?
  • Türkçe dublajlı olmazsa sürpriz olur benim için. Sly Cooper vardı PS3 de Türkçe dublajlı çıkmıştı aynı tarz oyunlar. PS3 için çıkan ratchet clank future tools of destruction hala unutamadığım bir oyundur ve o oyundan aldığım keyfi çok az oyundan almışımdır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.