Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
7
Favori
14.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıralar sadece ben mi oynuyorum bu oyunu ? Geç oynasam da gerçekten dublajı, mekanları, ilginç silahları ile beğendim bu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatss

Şu sıralar sadece ben mi oynuyorum bu oyunu ? Geç oynasam da gerçekten dublajı, mekanları, ilginç silahları ile beğendim bu oyunu

Harika bir oyundu zor modda bitirdim oynarken resmen bitmesin diye uğraşıyordum uzun zamandır konsolda oyun oynarken bukadar zevk almamıştım

• horizon zero dawn ile beraber almıştım kutulu olarak önce horizon a abandım ne varsa diye tam bitti diye üzülürken buna başlayınca keşke daha evvel buna başlasaymışım dedim. diyaloglar ve çevirileri grafikler herşey harika gidiyor.
  • Oyun harika gercekten. Espriler ve karakterler muthis. Telepatapus beyni toplayan bilim adami favorim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu iki gün önce bitirdim. Harika bir şekilde yeni nesile oyunu uyarlamışlar. 15 küsür sene önce bu oyunu çocukken ps2'de ilk kez oynadığımda aklım çıkmıştı. Pixar filmleri gibi demiştim. O zamanlar oyunun demosunu oynamıştım. Tam sürümünü bitirmek hiç nasip olmamıştı. Ps3'üm olduğu halde almak da nasip olmamıştı. Demek ki kısmet ps4 üzerinde bitirmekmiş. Grafikler muazzam olmuş. Gerçekten Pixar filmlerine çok yakın. Seslendirmeler muazzamın muazzamı. Gerçekten her bir ses her bir karaktere cuk oturmuş. Hiçbir kusur yok. Hiçbir sıkıntılı nokta yok. Oynanış anlamında oyun fizik motoru şovu gibi olmuş. Eskiden de öyleydi ama şimdiki versiyonu daha harika olmuş. Yalnızca birazcık daha fazla platform öğesi görmek isterdim. Gelelim eleştireceğim yanlarına. Oyunun müzikleri bölümlerin vermek istediği duygulara ve sokmak istedikleri atmosfere oldukça uygun. Ama ps2 versiyonunun müzikleri biraz daha gaza getirici biraz daha uygundu sanki. Bu açıdan müzikleri daha yumuşak buldum. Ayrıca bu yumuşaklık karakterler arası diyaloglar için de geçerli. Çocuklara yönelik çıkan filminden dolayı oyundaki diyalogları da çocuklara göre yapmışlar. Eski versiyonda daha bir argo hava vardı. Bu açıdan oyun daha bir çocuksu hale gelmiş. Eski nesilin çocukları daha fırlamaydı sanırım

Her neyse oyunu almayı düşünüyorsanız ve aksiyon-platform seviyorsanız oyun mutlaka almanız gereken bir oyun olmuş. Çocuğunuz için de gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ayrıca filmini izlerseniz oyunu tamamladığını görürsünüz. İyi ki ps4 almışım dedirten bir oyun olmuş. Darısı diğer insomniac games oyunlarına. Yine bu kalitede bir resistance remastered gelirse yeme de yanında yat olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek kelimeyle harika bir oyun. Uncharted 4ten sonra ki boşluğu öyle bir aldı götürdü ki.. inanılmaz zevkli eglenceli bir oyun. Bu tarz oyunlar önerebilir misiniz?

• bende yeni başladım acayip hoşuma gitti türkçe olmasıda iyi ya :)
  • emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    deadpool oyunu bu tarz gibi geldi onun türkçe altyazısı var mı bilmiyorum ama oynayan kişiler eğlenceli diyorlardı :)
  • oyunda pro desteği varmı ?

• Geçen gece bitirme şerefine erdim oyunu . oldukça başarılı bir yapım olmuş. Türü seven herkese önerilir.
  • Bu linkten 38 TL'ye aldım, bakalım övdükleri kadar iyi mi :)

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-ratchet-clank-turkce-dublaj-satista-bandrollu-P124594985
  • Knack 2 oynayıp bitirdikten sonra Ratchet&clank'a merak saldım. 35 TLye kutulu satın aldım. Gelsin, bitirelim, yorumumu belirteceğim. Bu sayfada oluşan fazla fazla olumlu yorumlardan etkilendim bakalım merak ediyorum.
  • Seri hakkında hiçbir bilgim yok. Daha önce hiç oynamadım. İndirimde görünce ve yorumları okuyunca dayanamayım aldım. Nasıl bir oyun güzel mi ve 2 kişi oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Seri hakkında hiçbir bilgim yok. Daha önce hiç oynamadım. İndirimde görünce ve yorumları okuyunca dayanamayım aldım. Nasıl bir oyun güzel mi ve 2 kişi oluyor mu?

co-op yok. Çok güzel. Pixar animasyonu izliyormuşsun gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Seri hakkında hiçbir bilgim yok. Daha önce hiç oynamadım. İndirimde görünce ve yorumları okuyunca dayanamayım aldım. Nasıl bir oyun güzel mi ve 2 kişi oluyor mu?

co-op yok. Çok güzel. Pixar animasyonu izliyormuşsun gibi.

Oyunun 7 GB'lık kısmı indikten sonra ilk iki bölümü oynadımda oyun muhteşem ötesi resmen. Crash'ten bile daha zevkli geldi doğrusu baya iyi. Tam olarak insin direk başlayacağım.
  • Oyunu alalı epey oldu da resmi olarak dün başladım, müthiş zevkli. Ama şu tren bölümünü geçemedim. Kervan haritasında trende atlama zıplama olayını geçemedim. Videoları da izledim ama tuş kombinasyonu göstermiyor. Yardımcı olabilecek var mı ? Bahsettiğim kısım şurası, gif yaptım :)

https://j.gifs.com/E9lEG0.gif
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

49 liraya düşmüş aldım hemen

Keşke şimdi de düşse fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YokoGeriKekomi

quote:

http://www.hepsiburada.com/sony-ratchet-clank-turkce-dublaj-p-GAMEPS719848530

• quote:

Orijinalden alıntı: YokoGeriKekomi

quote:

Forumda kutulu ikinci eller 20-30 TL.'den satılıyor.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.