Şimdi Ara

Raspberry Pi 3B+ ve I2S IQaudio Dac Pro+ (PCM 5242 Hi-End DAC) Network Audio Player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu set piyasadaki bir çok üst seviye Network Streamer'dan çok daha iyi ses vermektedir , Raspberry pi'ye İstediğiniz yazılımı yükleyip (Picoreplayer , Moode Audio , Volumio gibi ...) DSD dahil tüm formattaki müziklerinizi bu ikili sayesinde en üst kalitede stream edebilirsiniz , DAC ingiliz malıdır ! ve üstündeki çip en son çıkan Texas Instruments PCM5242 çipidir , Ayrıca balanced bağlantı noktaları da vardır , Kaliteli bir lineer psu ile mükemmel temizlikte bir ses elde ediliyor , aklımda başka bir proje olduğu için satışa koydum yoksa satmayacaktım alüminyum kutusunu da veriyorum , Dac'ı yurtdışından zor bela aldım, hem kargo , hem de hatrı sayılır bir vergi ödedim ve 1 aydan fazla kargo bekledim bu yüzden Pazarlık ve takas düşünmüyorum.

Fiyat : 1150 TL

Raspberry Pi 3B+ ve I2S IQaudio Dac Pro+ (PCM 5242 Hi-End DAC) Network Audio Player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 14 Ağustos 2020; 11:44:52 >

• Fiyat nedir?
  • Fiyat 1150 lira yazılmış, sanırım mobilde görünmüyor.

DAC Marka modelini yazar mısın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.