Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
21.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 1 Mart 2020; 11:32:7 >
  • Leipzig hesabina baktim da, son mesajlarinda ya trollüyorlar, ya Nkunkuyu övüyorlar.
  • Leverkusen maci, sampiyonluk yolunda kritik oneme sahip ve mutlaka 3 puan almamiz lazim.Leverkusen, son haftalarda formda.Ozellikle Laimer yokken dikkatli olmaliyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #RBLeipzig: Gulacsi, Mukiele, Upamecano, Halstenberg, Klostermann, Sabitzer, Nkunku, Angelino, Forsberg, Schick, Werner

#Bayer04: Hradecky, S. Bender, Tah, Tapsoba, Amiri, Palacios, Demirbay, Wendell, Bailey, Havertz, Alario

Laimerin yerinde sanirim Sabitzer oynayacak.

• Oyun dengeli gidiyor.iki takimdan biri her an golu bulacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 1 Mart 2020; 17:43:41 >
  • Tyler Adams, 2025e kadar sozlesme uzatti.Once, Laimer, sonra Adams.Guzel haber.

• Laimeri ilk yarida fazlasiyla aradik.

• Hocanin ortasahayi guclendirmesi lazim.Ortasahanin kontrolu Kerem ve Palaciosla onlarda.

• Son 13 dk.Gol lutfen gel.Sadece 1 gol.

Sampiyonluk gidiyor.

• Nagelsmann hoca, mactan sonra perfonmansin yetersizligine dikkat cekerek, boyle oynarsak sezon sonunda zirvede olmayacagimizi soyledi.Bugun hem Laimeri cok aradik, hem de 1-1den sonra ihtiyacimiz olan coskulu oyun eksikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Nagelsmann hoca, mactan sonra perfonmansin yetersizligine dikkat cekerek, boyle oynarsak sezon sonunda zirvede olmayacagimizi soyledi.Bugun hem Laimeri cok aradik, hem de 1-1den sonra ihtiyacimiz olan coskulu oyun eksikti.
    nagelsman yanlış söylemiş gerçeği söylememiş. bu maçta şike yaptık top oynamadık 1-1 bağladık maçı demesi lazımdı..en son 20 dk baktım lepizing anca geride bekliyor maçı kazanma gibi düşüncesi yok dep zaten razı. kaldı ki leverkuzen dandik takımlardan bile depte 2 yiyor. kısaca maç şikeye baglanmıs bence üst yapmamak için herşeyi yaptı özellikle ev top felan oynamadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

nagelsman yanlış söylemiş gerçeği söylememiş. bu maçta şike yaptık top oynamadık 1-1 bağladık maçı demesi lazımdı..en son 20 dk baktım lepizing anca geride bekliyor maçı kazanma gibi düşüncesi yok dep zaten razı. kaldı ki leverkuzen dandik takımlardan bile depte 2 yiyor. kısaca maç şikeye baglanmıs bence üst yapmamak için herşeyi yaptı özellikle ev top felan oynamadı..

Alıntıları Göster
    Red Bull gibi bir dev öyle işlere mi girer hocam. Söylemesi bile gülünç.

Werner ve Nkunkudan başka maç alacak adamlari yok. Onlarda yorulunca veya kötü olunca, kazanamiyorlar.Wernerde Şubatta transferi düşünmeye başlamiş.Leipzig hesabi, Liverpool dedikodulariyla dalga gecince, Leipzigi twitterda takipten çikarmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Alıntıları Göster
    Leverkusen mi dandik takim? Valenciadan falan iyi takim Leverkusen.istikrarsizlar sadece, Tapsoba,Kerem,Amiri,Diaby transferlerinden sonra daha dengeliler.Tapsobayi 2 macta izledim de, bayagi begendim.Tah da formda, ortasahalari da direncli.Bu aralar onlara karsi oynamak zor.Portoyu da rahat elediler.

Bizde Laimer olmayinca, ortasahada yoktu.Laimersiz kazanmamiz cok zordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 3 Mart 2020; 14:19:4 >

• Werner, Juvenin transfer listesine de girmis.Yakinda, Juve hakkinda da yorum yapar.

• RB Leipzig’s Markus Krösche says there has been no approach for Timo Werner, telling Bild: “Timo has a long-term contract and there are not many things that favour him leaving us. We play Champions League, we have a super coaching team and we still want to achieve a lot.”

Su anki sartlara gore Werner ve Klostermannin kalacagini soyledi.Upamecano, gidecek buyuk ihtimalle.Munih,Barca,Tottenham ve Arsenal istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Leverkusen mi dandik takim? Valenciadan falan iyi takim Leverkusen.istikrarsizlar sadece, Tapsoba,Kerem,Amiri,Diaby transferlerinden sonra daha dengeliler.Tapsobayi 2 macta izledim de, bayagi begendim.Tah da formda, ortasahalari da direncli.Bu aralar onlara karsi oynamak zor.Portoyu da rahat elediler.

Bizde Laimer olmayinca, ortasahada yoktu.Laimersiz kazanmamiz cok zordu.

Alıntıları Göster
    Leverkusen'i ben de çok beğeniyorum. Giden oyuncuların yerini geleceği parlak kaliteli oyuncularla dolduruyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Leverkusen'i ben de çok beğeniyorum. Giden oyuncuların yerini geleceği parlak kaliteli oyuncularla dolduruyorlar.

Alıntıları Göster
    Baumgartlingeri elden cikarip, kaliteli bir DM almamalari haricinde, guzel transfer politikalari var.Hep, geri donusumu yuksek topculari tercih ediyorlar.Havertzi Munihe 90-100e satip, SLye giderlerse, buyuk transfer butceleri olacak.Bakalim, ne yapacaklar?

• Tyler Adams, takimla birlikte calismalara basladi.Konate ve Kampl da antremanin bir bolumunde yer aldilar.

• Wernerin Wolfsburg deplasmaninda oynayip oynamayacagi belirsiz.Nagelsman hoca, coktan yedege cekmeliydi.

• PSG U19dan Labilayla ilgileniyoruz.Sozlesmesi, 2021de bitecek.Psg, Michut,Labila ve Bitshiabuyla sozlesme yenileme gorusmelerine gelecek hafta baslayacak.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.