Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
21.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmo, iceri kateden,dinamik,teknik,calim atan,cok yonlu bir topcu.Oyun zekasini ve pas oyununu gelistermesi lazim ust duzey olmasi icin.Nagelsman hoca, bu konuda en iyi hocalardan birisi.Kulubun sportif olarak buyumesi icin bu tip transferler fazlalasmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haaland demisken Dortmund babasina ve Raiolaya toplamda 25 milyon komisyon vermis.

• Olmo United'a istediğim bir isimdi ama böyle transferleri yapacak ne çap ne beceri ne akıl hiçbir şey yok bizim takımda. Zaten bu saatten sonra kariyerini bitirmek isteyen dışında kimse kalkıp United'a gelmez. İyi transfer hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 25 Ocak 2020; 15:55:37 >
  • RB Leipzig XI vs. Eintracht Frankfurt:

Gulácsi - Adams, Mukiele, Upamecano, Halstenberg - Haidara, Laimer - Sabitzer, Nkunku - Schick, Werner.

Bench: Mvogo, Poulsen, Forsberg, Ilsanker, Lookman, Wolf, Ampadu, Krauß.

#RBLeipzig #SGERBL

Klostermann, hafif sakatligi nedeniyle riske edilmedi.

• Etkili basladik, Wernerle pozisyonlar bulduk.Nkunku ve Adams etkililer bugun.

• Nkunku show devam ediyor.Sadece, su ana kadar sansimiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 25 Ocak 2020; 17:57:16 >
  • Son paslarda biraz dikkatli olsak, golu coktan bulmustuk.insallah, Nkunku yorulmadan goller buluruz, yoksa isimiz zorlasabilir.

• Ne yazik ki, korktugum oldu.Golu yedik, sag kanat aksiyor.Nkunkuyu 2 kisi kapatiyorlar.Net pozisyonlarda bulamiyoruz son dakikalarda.Hocanin hamle yapmasi lazim.

• Hocadan hamle geldi, Laimer yerine Poulsen oyunda.Bakalim sonuc verecek mi?

• Werner cok kotu bugun.Sag kanat aksamaya devam ediyor.Kosticte iyi gununde bugun.Bizi bayagi zorladi.Kaliteli topcu zaten.

• Hoca riskleri almaya devam ediyor.Lookmanda oyunda.

• En azindan 1 puan almayi haketmistik.Wernerin kotu gununde olmasi, isleri berbat etti.Cok fazla pozisyonu harcadik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 25 Ocak 2020; 19:24:47 >
  • Sizin maçı izleyecektim uyuyakalmışım. Özete,istatistiklere ve yorumlara baktım cidden çok şanssızlık yaşamışsınız bu maçta. Haftaya BMG'yi yenersiniz. Bizim içinde çok iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Sizin maçı izleyecektim uyuyakalmışım. Özete,istatistiklere ve yorumlara baktım cidden çok şanssızlık yaşamışsınız bu maçta. Haftaya BMG'yi yenersiniz. Bizim içinde çok iyi olur.
    Werner, cok kotu gunundeydi, final paslarinda da cok kotuyduk.Hoca, tum riskleri almasina ragmen, olmadi.Munih, cok formda.isimiz zor.Kotu oynarlarken, Zirkzee sahne aldi, havadan 6 puan aldilar.Bazen topun da istemesi lazim.

• Hocam, siz en fazla 3.olursunuz.Dortmund Haalandtan sonra iyi bir ivme yakaladi.Kolay kolay puan kaybetmezler gibi görünüyor.Bayern sizi içerde yenip, liderliği alir.

Bu arada, Liverpool-Mbappe demişken, Liverpool da en fazla kazanan oyuncuya baktim. Haftalik 200 k aliyor.Mbappeye onun 3-4 kati, senelik 75-80 milyon avroyu verebilirler mi? Bana gerçekçi gelmedi.Verseler de, Klopp verdirmez. Kloppun felsefesi bu konuda çok iyi. 'Superstar almam, superstar yaratirim.'
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Hocam, siz en fazla 3.olursunuz.Dortmund Haalandtan sonra iyi bir ivme yakaladi.Kolay kolay puan kaybetmezler gibi görünüyor.Bayern sizi içerde yenip, liderliği alir.

Bu arada, Liverpool-Mbappe demişken, Liverpool da en fazla kazanan oyuncuya baktim. Haftalik 200 k aliyor.Mbappeye onun 3-4 kati, senelik 75-80 milyon avroyu verebilirler mi? Bana gerçekçi gelmedi.Verseler de, Klopp verdirmez. Kloppun felsefesi bu konuda çok iyi. 'Superstar almam, superstar yaratirim.'
    Onlar verip, alirlar.Nede olsa, hayal alemlerinde aliyorlar.Bu takimlarini asiri sisirmeleri yuzunden, onlar ve Barcalilar sosyal medyada en nefret edilen fan baseler.

Yaratma konusunda katilmiyorum.Klopp yaratmiyor, sistem, topculardan asiri yuksek verim almasini sagliyor.Zira, sistem disina cikan, baska takimlara giden topcular o perfonmansin yarisini bile sergileyemedi bugune kadar.Klopp yaratsa, ayni perfonmanslari diger takimlarda da devam ederdi.

Bu aralar formsuzuz, Wernere asiri bagimliyiz.insallah, Olmo bitiriciligi ve kaliteleriyle erken yardim etmeye baslar.Munih ve Dortmund cok formda.Munih formsuzken genc Zirkzeeyle havadan 6 puan aldilar.Biz, 3 puan kaybettik.Bu sene Bundesliga guzel gidiyor ve ligde rekabet ust duzey.Maclardan keyif aliyorum.3 takim da ligi kazanabilir.Gelecek 3 yilda mutlaka ligi kazanmaliyiz.Asil hedef bu olsa da, bu sene ligi kazanmaya kendimi cok sartladim.En azindan, son ana kadar sampiyonluk yarisinda olalim, onun keyfini aliyim.

Konatede mutlaka hemen donmeli.Stopersiz oynuyoruz desem yeridir.

• RB Leipzig watched Robin Gosens (25) in Atalanta's 7-0 trashing of Torino last night. He will be allowed to leave this summer and is valued at €30 million by the Italian club. [@NicoSchira] #RBLeipzig

30 milyon mu? Yuh. ingiliz piyasasi yuksek yayin geliri nedeniyle sisikte, bu italyan piyasasina ne oluyor, onu cozemedim.

• Cidden abartıyolar fiyatları. Bizde istedik ama çok uçuk fiyat var üstüne biraz eklenip pazarlıksız Alex Telles alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Cidden abartıyolar fiyatları. Bizde istedik ama çok uçuk fiyat var üstüne biraz eklenip pazarlıksız Alex Telles alınır.
    Birde, gelecek yaz, 26 olacak.Gosens, kaliteli bekte, o parayla cok daha iyileri alinir.

Sanirim, kar aciklayan italyan takimi cok az vardir.Piyasalarini oyle bir sisirmisler ki, bu piyasanin ekonomik surdurulebilirligi de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 26 Ocak 2020; 17:13:29 >
  • Matheus Cunha will leave #RBLeipzig, #Hertha want to sign him. Ademola Lookman would be allowed to leave but there is no market for the Englishman (kicker).

Rashica varken bunu aldik.6 ay sonra bile isteyeni yok.Rashica, Haalandtan sonra en buyuk pismanligim.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.