Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
21.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte

😍😍😍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Cok fazla sisirilip, beklentiyi cok yukarilara cikardilar.De ligte superstar diyorlardi.

Dogal olarak, patladilar.

Alıntıları Göster
    Oyuncuları ani seviye çıkışları kötü etkileyebiliyor hocam .

Bu konuda mbappeyi takdir ediyorum ,bir anda madrid seviyesine çıkmak yerine psg gibi kötü performansının sırıtmayacağı bir yere gitti.tahminimce sözleşme yenilemeyip liverpool ya da madrid yapacak.

Haaland da aynı şekilde,bir anda top class olacağına clnin underdog takımı dortmunda gitti.(B class diyebiliriz)

• schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    De Ligt’in balon olduğu belliydi ama de Jong nasıl patlamış? Adam Barca’da gayet iyi oynuyor. En iyi orta saha ödülünü aldı El Clasico’da Modric’i sahadan sildi. Biz aynı ismi mi izliyoruz anlamıyorum. Bu aralar de Jong eleştirmek moda oldu sanırım.

• Olmo tam sizlik topçu. Bence yetiştirip 60 milyona okutursunuz. Leipzig’in genç takım mantığına bayılıyorum. Genç oyuncu her zaman daha iyidir.

Christensen’i satabiliriz de hocam bizde de stoper kalmıyor. Zouma veya Rüdiger giderse ne yapacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Oyuncuları ani seviye çıkışları kötü etkileyebiliyor hocam .

Bu konuda mbappeyi takdir ediyorum ,bir anda madrid seviyesine çıkmak yerine psg gibi kötü performansının sırıtmayacağı bir yere gitti.tahminimce sözleşme yenilemeyip liverpool ya da madrid yapacak.

Haaland da aynı şekilde,bir anda top class olacağına clnin underdog takımı dortmunda gitti.(B class diyebiliriz)

Alıntıları Göster
    Liverpool mu? Guzel saka.Mbappenin maasini bile odeyemezler.Kendi hocalari bile capimizi asar dedi zaten.Klasik ingilizler, sisirdikce sisiriyorlar.2021de Reale gitmesi buyuk enayilik olur.Kadrolari buyuk degisime ugrayacaklar, yeniden yapilanmaya girecekler.2009daki yeni yapilanma 2013te sonuc vermeye basladi.o zaman ust duzey topcular aliyorlardi, simdi ham yetenekler.Dedigim gibi, Reale giderse, buyuk enayilik yapar.

Bizde Realle ayni seviyede oynuyoruz.Lakin, Mbappe konusunda gozden kacirdiginiz bir ayrinti var, o,digerlerine gore baska bir sevideydi.SLde tek basina mac aliyordu.Bu hollandalilar gereksiz yere sisirildi.Mesela, Felixte Avrupa ligi seviyesinde iyiydi, ust seviye futbolda o da patladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007D66956

Olmo tam sizlik topçu. Bence yetiştirip 60 milyona okutursunuz. Leipzig’in genç takım mantığına bayılıyorum. Genç oyuncu her zaman daha iyidir.

Christensen’i satabiliriz de hocam bizde de stoper kalmıyor. Zouma veya Rüdiger giderse ne yapacağız
    60 az olur. 100 milyon avroluk potansiyelde topcu.Biz de 60a aldik zaten.Takimin hedefleri var.Baskan, topcularimizi satmayacagiz, lakin arada sirada ticaretin gerekliligi olarak satislar olabilir dedi.

Her sene sampiyonluga oynamak, SLde en az ceyrek finali hedeflemek gerekiyor.Topcu satarak ne buyur ne kuculuruz.

• quote:

De Ligt’in balon olduğu belliydi ama de Jong nasıl patlamış? Adam Barca’da gayet iyi oynuyor. En iyi orta saha ödülünü aldı El Clasico’da Modric’i sahadan sildi. Biz aynı ismi mi izliyoruz anlamıyorum. Bu aralar de Jong eleştirmek moda oldu sanırım.
    Modric, El Clasicoda 11 dakika oynadi hocam. Valverde oynadi yerine.

De Jongun El Clasico perfonmansi,

0 top kapma,
    0 top çalma
    1 başarili çalim
    0 kilit pas
    0 ara pas
    0 başarili orta
    1 isabetli şut
  • Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız benim hatam. Geçen seneki Ajax-Real Madrid maçından bahsedecektim.

• quote:

Liverpool mu? Guzel saka.Mbappenin maasini bile odeyemezler.Kendi hocalari bile capimizi asar dedi zaten.Klasik ingilizler, sisirdikce sisiriyorlar.2021de Reale gitmesi buyuk enayilik olur.Kadrolari buyuk degisime ugrayacaklar, yeniden yapilanmaya girecekler.2009daki yeni yapilanma 2013te sonuc vermeye basladi.o zaman ust duzey topcular aliyorlardi, simdi ham yetenekler.Dedigim gibi, Reale giderse, buyuk enayilik yapar.

Bizde Realle ayni seviyede oynuyoruz.Lakin, Mbappe konusunda gozden kacirdiginiz bir ayrinti var, o,digerlerine gore baska bir sevideydi.SLde tek basina mac aliyordu.Bu hollandalilar gereksiz yere sisirildi.Mesela, Felixte Avrupa ligi seviyesinde iyiydi, ust seviye futbolda o da patladi.

Alıntıları Göster
    Hocam, sizin Mbappeyi tutmak istiyoraniz, bu sene ŞLde en az yari final yapacaksiniz. Transfer döneminde de Neymar ve Mbappeyi mutlu edecek transferler yapacaksiniz. Yoksa, tutmanizin ihtimali yok.

• Real, 2009da yeniden yapilandi, yeniden yapilanma 4 sene sonra sonuc verdi.Biz, 2017de basladik.Bizden ilk seneden itibaren SL kupasi beklenildi.Nedir bu acele, onu cozemiyorum.Mbappe, 2021de Reale giderse, Realde o kadroyla SL mi kazanacak? Real, o zamanlar neredeyse kadronun yarisini yenileyecek.2009daki gibi yapilanma olacak.Sonuc verecek mi, belirsiz.

Benim istedigim, Psg.Her sene SL sampiyonluguna oynayacak, her 5 yilda 1 bir SL kazanacak.Kulubun finansal, sportif, organizasyonel vs anlamda o seviye erismesi zaman aliyor.Hala olmasi gereken seviyenin gerisindeyiz.Lakin, o seviyeye gelecegimize inancim tam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 24 Ocak 2020; 18:30:21 >
  • Bu hafta, Frankfurt deplasmani var.Mutlaka, 3 puan almaliyiz.

Benim de Arbeitsbuchta 20 sayfa alistirmam birikmis, onlari bitiriyim.

• quote:

Real, 2009da yeniden yapilandi, yeniden yapilanma 4 sene sonra sonuc verdi.Biz, 2017de basladik.Bizden ilk seneden itibaren SL kupasi beklenildi.Nedir bu acele, onu cozemiyorum.Mbappe, 2021de Reale giderse, Realde o kadroyla SL mi kazanacak? Real, o zamanlar neredeyse kadronun yarisini yenileyecek.2009daki gibi yapilanma olacak.Sonuc verecek mi, belirsiz.

Benim istedigim, Psg.Her sene SL sampiyonluguna oynayacak, her 5 yilda 1 bir SL kazanacak.Kulubun finansal, sportif, organizasyonel vs anlamda o seviye erismesi zaman aliyor.Hala olmasi gereken seviyenin gerisindeyiz.Lakin, o seviyeye gelecegimize inancim tam.
    Bu jenerasyon biraz da kısmet işi. Mesela Liverpool'da Klopp'un çok büyük etkisi var ama zamanında oyuncuları bu kadar ucuza almak ve Alexander-Arnold'ı altyapıdan çıkarmak büyük şanstı. Coutinho'yu satıp süper takımı da kurdular zaten.

Trent gibi bir sağ bek (Daniel Alves'ten sonra gördüğüm en iyi sağ bektir.) altyapıdan çıktı. Robertson'ın bu kadar iyi çıkacağı tahmin edilmemişti. Firmino ve Mane'yi de piyasa bu kadar yükselmeden aldılar. Fabinho, van Dijk ve Alisson ile de pastanın çileğini oluşturup süper takımı kurdular. Atıyorum bekleri bulamamış olsalardı veya Firmino-Mane ikilisinden biri eksik olsaydı bu kadar güçlü bir takım olamazlardı. Şimdi her şey istedikleri gibi gitti. Haliyle çok çok iyi bir takım oldular.

PSG için işler bu kadar iyi gider mi bilmiyorum. Defansta sadece Marquinhos iyi. Onun dışında Veratti, Neymar, Mbappe dışında world class oyuncu yok. PSG'nin aldığı orta sahalar dikiş tutmadı, gitti. Sağlam bir orta saha lazım. PSG yerinde olsam Fransız ekolü kurup Griezmann, Pogba gibi Fransız oyunculara yönelirim. Fransa'nın öyle iyi bir jenerasyonu var ki daha 10 sene böyle sağlam giderler. PSG'nin şehir avantajını kullanması lazım bu konuda.

• quote:

Bu jenerasyon biraz da kısmet işi. Mesela Liverpool'da Klopp'un çok büyük etkisi var ama zamanında oyuncuları bu kadar ucuza almak ve Alexander-Arnold'ı altyapıdan çıkarmak büyük şanstı. Coutinho'yu satıp süper takımı da kurdular zaten.

Trent gibi bir sağ bek (Daniel Alves'ten sonra gördüğüm en iyi sağ bektir.) altyapıdan çıktı. Robertson'ın bu kadar iyi çıkacağı tahmin edilmemişti. Firmino ve Mane'yi de piyasa bu kadar yükselmeden aldılar. Fabinho, van Dijk ve Alisson ile de pastanın çileğini oluşturup süper takımı kurdular. Atıyorum bekleri bulamamış olsalardı veya Firmino-Mane ikilisinden biri eksik olsaydı bu kadar güçlü bir takım olamazlardı. Şimdi her şey istedikleri gibi gitti. Haliyle çok çok iyi bir takım oldular.

PSG için işler bu kadar iyi gider mi bilmiyorum. Defansta sadece Marquinhos iyi. Onun dışında Veratti, Neymar, Mbappe dışında world class oyuncu yok. PSG'nin aldığı orta sahalar dikiş tutmadı, gitti. Sağlam bir orta saha lazım. PSG yerinde olsam Fransız ekolü kurup Griezmann, Pogba gibi Fransız oyunculara yönelirim. Fransa'nın öyle iyi bir jenerasyonu var ki daha 10 sene böyle sağlam giderler. PSG'nin şehir avantajını kullanması lazım bu konuda.

Alıntıları Göster
    Griezmann, Pogba sisteme uymuyorlar, bunun yani sira, bize prime donemlerini bizde gecirecek topcu lazim.Camavinga,Rayan Cherki gibileri toplamaliyiz.Onlar mevkilerinin en iyileri arasinda olanlar.Navas ust duzey kaleci, Bernat top 5 sol bek, Kimpembe iyi, Gueye iyi, Di Maria, icardi ust duzeyler.Dagba iyi gelisiyor sag bekte.Kadroyu yavas yavas yenileriz.Elimiz rahat, Ffp sorunu da bitti.Bizim gelecek 2 yilda, Di Maria yerine birine, bir sag beke, Meunier yerine, bir de 6ya ihtiyacimiz olacak.Marquinhos, lider stopere gececek.3 transfer.2 yilda 3 transfer.

• Olmo transferi hala aciklanmadi.Beklemekten yoruldum.Beni bu kadar yoran baska bir transfer olmamistir.insallah, beklentilerimi karsilar.Sampiyonluk istiyorum.

• Bilde gore, Olmo icin 20 milyon bonservis, 5 milyon bonus odeyecekmisiz.Gelecek satisindan payda var.

Haaland, 2 gol daha atmis Attigi her golde, birisi kalbime kramponla vuruyormus gibi hissediyorum.Gul gibi 9u Poulseni Ocakta elden cikarmamak icin kacirdik ya, ne desem bos.

• Olmo imzayi atmis deniyor.sanirim, takimin konsantrasyonunu bozmamak icin aciklamadilar.

Bugun, Frankfurt deplasmani var.Hedef 3 puan.

• Haaland da güzel transfer başarısızlığı , sezon sonu düşünüyoruz ayağına gittiler bi de rakibine verdiler adamı.Takdir ettim cidden redbullu çok harika bir transfer stratejisi.Werneri de versinler dortmunda bari

• Olmo, resmen aciklandi.2024e kadar sozlesme.

• quote:

Alıntıları Göster
    Sen kafayı Liverpool ile bozmuşsun dostum hazmedemiyorsun. Mbappe bile Liverpool'u öve öve bitiremedi. Mbappe finansal anlamda çok zor bir transfer bunda herkes hemfikir. Liverpool Klopp geldiğinden beri finansal anlamda çok güçlendi. Nike anlaşmasıyla birlikte daha da büyüyecek. Liverpool'da Mbappe'yi alacak kadar para var. Fakat Klopp hoca gidipte bir oyuncca 250 300 verecek kafa yapısına sahip bir hoca değil. Klopp piyasada Werner ya da Sancho gibi isimlerden birisini getirtir. Onun dışında Mbappe bu seneki Şl durumuna göre yolcu ya da kalıcı olacak. Ligue 1 gibi zayıf bir ligde olacağına her ne kadar da riskli olsa da Real gibi tarihiyle öne çıkmış ve müzesi dolu başarıyı bilen bir takıma gitmesi onun kariyeri için daha mantıklı. İdolünün Zidane olduğunu her defasında söylüyor. Onunla çalışma fırsatını kaçırmayacaktır. Psg Fransa liginin kalitesizliği ve izlenirliği düşük olduğundan dolayı daima oyuncular için basamak kulüplerden birisi olacaktır.

• Bakin, sizin konunuz benle bloklu.Sizinle muhattap oluyor muyum? Olmuyorum.Sizde benimle muhattap olmayin.

Mbappe, Liverpoolu ovmus? BBC, Liverpool ve Kloppu sorarsa, bir seyler soyler.Senin hocan bile Mbappenin takiminin capini asacagini soyluyor.Kloppun yoktan var ettigi takimsin.O gidince, yine sifir olacaksiniz.Nedir bu futbol romantiklerindeki bu takimi ve taraftarini sisirme sevdasi, bunu cozemedim.

Liverpoolun oyununu ve hocasini oversin, bende ovuyorum.Klopp, acik ara en iyi hocadir.Nefret ederim, lakin, hakkini yiyemem.Lakin, 30 senede Kloppun son 1.5 yili haric, buyuk takim reaksiyonu gostermeyen takim, bu kadar niye sisiriliyor, onu cozemiyorum.Sizde sanki 40 yildir Liverpoollusunuz.Fanatizmi niye bu kadar abartiyorsunuz, anlamiyorum.Bu forumda bir siz, birde Barcalilar.Milliyetci Katalanlar ve ingiliz Liverpoollular, sizi taraftar olarak bile kabul etmiyorlar.

Mesajinin basi haric okumadim bile.Lutfen, benimle muhattap olmayin ve beni rahatsiz etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.