Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
21.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Ilsanker rbl topcusu degil dedin, kadro kurdun da forvete JK augustin'i tamam bu adam bizim forvettir falan mi dedin yani?

Hepsini 1 senede degistiremeyiz. Butce yetmez. Yoksa bende Rasenballa daha iyisini yakistiriyorum. Augustine kaliteli topcu, Werner, Poulsen ve Augustinle 1 sene daha idare ederiz.
  • Sabitzer çok iyi hocam o kesilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

Sabitzer çok iyi hocam o kesilmez

Sabitzer iyi adam, bende cok tutuyorum da, Malcom gibi birisi olsa, Sabitzerde 2-3 pozisyonda donusumlu kullanilsa, daha iyi olur diye dusunuyorum.
  • Rasenball niye diye diyorsunuz acikca redbull leipzig iste takim. Ayrica dostum niye takimda kendine neyi yakin gordunde taraftari oldun? Sirket takimi resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

Rasenball niye diye diyorsunuz acikca redbull leipzig iste takim. Ayrica dostum niye takimda kendine neyi yakin gordunde taraftari oldun? Sirket takimi resmen

genc takim, iyi pres yapıyorlar, cok tempolular. Takimlarinda bir tane dahi dede yok. Oynadiklari oyun kaliteli.

Sirket takimi olmasininin ne onemi var? 10-15e topcu alip yetistiriyorlar. Para bol, Rasenball gidipte, 100 milyona da topcu alir.

Redbullu sevmiyorum, ondan Rasenball diyorum, Rasenball daha cok hosuma gidiyor.
  • ilk yariyi kayipsiz kapatalim, ikinci yari, Munih, Dortmund, Schalke, Bayer Leverkusen maclari hep icerde. fikstur avantaji buyuk.
  • Liverpool'umuzun evladı Keita şovuna devam ediyor!
  • şampiyon rasenballsportum ne istersen iste benden
    istersen donatalım dört bir yanı redbullarla
    istersen çınlatalım lepzig sokaklarını şarkılarla
    istersen eğlenelim davullarla torrrrrrrrrrrrrrrrrrrrlarla

@TsubasaMessi

hocam şunu ilk sayfaya eklermisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 25 Kasım 2017; 22:35:2 >
  • munihin puan kaybetmesini bekliyordum,sebebide coman ve robbenin olmamalariydi.munihin olayi kanatlar.heynkess 5 ortasahayla oynatio.cogalamiyorlar ilerde.onlardan baska basip gecen kanatlari yok.ribery bitik.top ezer anca.james al ver yapar,top yapar.

munihte genel kurul varmis.psgye rasenballa bayagi laf cakmislar.rasenballun 20 uyesi varmis.bu sene sampiyon olup bu kibirlilere ders vermemiz lazim.
  • Leipzig iyi oynuyor. Kım ne derse desın şirket takımı falan ama bu çocuklar oyunu güzelleştiriyor . Ben de zamanında eleştirdim ama takdir etmek gerek. Bugün bayern’in kaybetmesiyle ciddi favori konuma geldiler lig için. Olabilir mi olabilir ama zor özellikle Heynckes varken. Ancelotti kalsa bu takım güle oynaya şampiyon olurdu.

• Bu takımı da 3-4 sene sonra piyasada görmeyiz, sponsor takımlarının genel olarak sonları böyle oluyor. Bu arada keita'yı liverpool'a 70-75 milyon euro arası bir paraya satmışlardı galiba, piyasada bu kadar enayi varken kimse batmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ragnick baskan 2021e kadar sozlesme yeniledi.
  • Ajax midfielder Frenkie de Jong (20) is currently coveted by five clubs: Manchester City, Chelsea, Bayern Munich, Hamburg and RB Leipzig have a serious interest. [@VI_nl]
  • Ralf Rangnick: "I’m very pleased that my future lies with this great club. It’s been a fantastic development so far and I’m sure there’s much more to come yet."

Adam adam.

Lyonlu Houssem Aouari Rasenball mutlaka almaya calismali. Frenkie de Jongda iyi de, Hollanda ligi yuzunden patlama olasiligi az diil.

Aouari tam Rasenballuk topcu.
  • Ancelotti kalsaydi, bende Rasenball sampiyon olur diyordum. Heynckess geldikten sonra umudum yoktu da, Munihin sakatliklari beni umutlandirdi. ikinci yarida Schalkeden Munihe kadar hepsi icerde. fikstur avantaji olacak. Rasenball winner takim. Kucuk takimlara karsi bir sekilde kazanir.

Bu hafta Hoffenheim deplasmani. Hoffenheim deplasmaninda da kurtuluyoruz. Nasil bir fikstur varsa, tum zor denilecek tum deplasmanlari ilk yarida oynuyoruz. Hofenheim macini mutlaka kazanmaliyiz.
  • Radnik başkanın yenilmiş hemde 4 tane.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Radnik başkanın yenilmiş hemde 4 tane.

Kara Cumartesi, destekledigim tum takimlar yenildi. PSG bile.
  • Sabitzer sakatlandi, takim coktu.

İlsanker yetiyordu, birde Kanoute cikti basimiza.Upamecano olmayinca da savunma cokuyor. Forsberg desen, bu sene cok formsuz. Nerede gecen seneki yuruyerek adam gecen, milimetrik paslari olan Forsberg, nerede bu seneki Forsberg.
  • unutmusum yazmayi. bu sene Demme ve Orbanda ortalarda yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.