Şimdi Ara

<<<<Rappelz Genel Rehber>>>> (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
62.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.skeleton cartı düşürdüm ama sonuç gene başarısız oldu.failed...tame edip öyle satim diye düşünmüştüm ama ...

bunla ilgili bir kaç sorum olacaktı...

1> boş pet cardları tame yaparken breeder ve spell singerlerin dışında diğer karakterlerin başarı oranı çokmu az...?

2> tame işlemi yaparken creature taming skill card kullanıyo olmak başarı şansını artırırmı...?

3>eğer öyleyse bu taming cartı olmayanlar hiç tame işlemini denemesinlermi...?

4>oyunda breeder yada s.singer olan hiç türk arkadaş yokmu yardım alabilecek...?(lydian)

5>yüzük ve kolyeye + basmak nasıl oluyor...?
    ceaplar için şimdiden teşekkürler...

not: 2 skell pet cartıda toxic warrior dan düştü...

• petci charlarin disinda ki charlarda taming lvl1 petciler de lvl10 olabiliyo yani tamale sansi daha yuksek kartli olanlar dahada yuksek kartlar zor dusuyo millet bosa hacamamak icin kartlilara veriyo digerlerini sorularini bende bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: b3d0

2.skeleton cartı düşürdüm ama sonuç gene başarısız oldu.failed...tame edip öyle satim diye düşünmüştüm ama ...

bunla ilgili bir kaç sorum olacaktı...

1> boş pet cardları tame yaparken breeder ve spell singerlerin dışında diğer karakterlerin başarı oranı çokmu az...?

2> tame işlemi yaparken creature taming skill card kullanıyo olmak başarı şansını artırırmı...?

3>eğer öyleyse bu taming cartı olmayanlar hiç tame işlemini denemesinlermi...?

4>oyunda breeder yada s.singer olan hiç türk arkadaş yokmu yardım alabilecek...?(lydian)

5>yüzük ve kolyeye + basmak nasıl oluyor...?
    ceaplar için şimdiden teşekkürler...

not: 2 skell pet cartıda toxic warrior dan düştü...

1:cevabı rehberde
    2:cevabı rehberde
    3:cevabı rehberde
    4-rainnman pm at yardım eder
    5:ring ve earning lere up basamazsın ... kolyene(necklace) up basmak lak kapasitesini yukseltir Augmentation of Chaos taşı ile basıyosun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 16 Mart 2008; 7:00:58 >

• merhabalar ilk postumu ve ilk sorumu yazayım ben.
    sro dan sonra bu oyuna da petlerle uğraşmayı sevdiğim için girdim gayet de güzel bi oyun..ama henüz bi pete sahip değilim..sorum şu olcak,
    asura stirider lvl28 adamım var.2 tokatta yere serilmekten bıktım.ki sro da lvl 30a kadar hiç yatmamıştım. classıma en uygun pet hangisidir? yani heal veren bi pet gerek sanırım.
    elimde bir tortus birde poultry kartım var ki zaten bunlar npc den de alınabiliyor..önereceğiniz pet için hangi kart gerekli ve tame etmek için hangi yaratıktan kesmek gerekir merak ettiğim bu :) yani nasıl tame ederim gibi birşey sormuyorum bu 50 defa sorulmuş :)
    bunu sormak için sadece bu forumu değil oyunun kendi forumu dahi birçok forum gezdim hiç net bir cevaba rastlayamadım.bunuda belirtmek istedim.şimdiden teşekkürler

tanda serverindeyim ayrıca.orada gördüğüm ilk türk arkadaşa sarılıp öpcem.sanırım yanlış bi server seçmişim

• quote:

Orjinalden alıntı: guerrierO

merhabalar ilk postumu ve ilk sorumu yazayım ben.
    sro dan sonra bu oyuna da petlerle uğraşmayı sevdiğim için girdim gayet de güzel bi oyun..ama henüz bi pete sahip değilim..sorum şu olcak,
    asura stirider lvl28 adamım var.2 tokatta yere serilmekten bıktım.ki sro da lvl 30a kadar hiç yatmamıştım. classıma en uygun pet hangisidir? yani heal veren bi pet gerek sanırım.
    elimde bir tortus birde poultry kartım var ki zaten bunlar npc den de alınabiliyor..önereceğiniz pet için hangi kart gerekli ve tame etmek için hangi yaratıktan kesmek gerekir merak ettiğim bu :) yani nasıl tame ederim gibi birşey sormuyorum bu 50 defa sorulmuş :)
    bunu sormak için sadece bu forumu değil oyunun kendi forumu dahi birçok forum gezdim hiç net bir cevaba rastlayamadım.bunuda belirtmek istedim.şimdiden teşekkürler

tanda serverindeyim ayrıca.orada gördüğüm ilk türk arkadaşa sarılıp öpcem.sanırım yanlış bi server seçmişim

bi kere ilk strider açman yanlış olmuş tamam güzel char fekat çok masraflı bi adamdır kullandığın tüm buff skillerini minumum +5 düzeylerine getirmen lazım itemlarını +9 dan aşağısı kurtarmaz seni yani inan çok masraflı bi char bu.. sana ilk başta blue pixi lazım heal için bunuda laksy de bulursun kesmen gereken lvl i 35+ olanlar...

• bu oyun çok kaliteli ve güzel olmasına rağmen çok kötü oyunlardan bile az ilgi duyuldu neden acaba
  • guzel anlatmıssın paylasım icin saol
  • sağol agni_tr güzel anlaşılır şekilde cevaplamışsın ihtiyacım olduğu gibi..bahamutta yeni char açtım ama tekrar strider açtım bu class cok hoşuma gitti açıkçası.. kodumu oturtan cinsten bi adam çıkartıcam ortaya tabi şu 2 tokatta yere serilme olayınada çözüm şart...hiç olmadı oyunu çözdüm birdahaki charı ona göre açarım ;)
  • rica ederim yardım edebildiysem ne güzel...
  • ben de oyuna yeni basladim deva holy warrior bahamut servernda oynuyorm level 20 oldum..
    skiller konusunda bi sorum olucaktı.. skillerin hepsini actırmamız gerekıo mu yoksa
    ileride secıcegım karaktere uygun olarak mı actırmak gerekıo ben soldier secmeyi dusunuyorm..
    veya actırdıgım skill i geliştirmem mi onemlı.. skill chartlarda acılması gereken skilleri verebilirseniz sevinirim..
    bi cok oyuncuya yardımı olucagını dusunuyorm.. hangi skilleri actırmam gerektigi konusunda cok kararsızım. acil bi öneri verirseniz cok ii olur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: deprox

ben de oyuna yeni basladim deva holy warrior bahamut servernda oynuyorm level 20 oldum..
    skiller konusunda bi sorum olucaktı.. skillerin hepsini actırmamız gerekıo mu yoksa
    ileride secıcegım karaktere uygun olarak mı actırmak gerekıo ben soldier secmeyi dusunuyorm..
    veya actırdıgım skill i geliştirmem mi onemlı.. skill chartlarda acılması gereken skilleri verebilirseniz sevinirim..
    bi cok oyuncuya yardımı olucagını dusunuyorm.. hangi skilleri actırmam gerektigi konusunda cok kararsızım. acil bi öneri verirseniz cok ii olur..

ya o tamamen sana bağlı bi durum yani tek yardım edebileceğimiz soldier yapıcaksan shield skillerine dokunma hiç gereksiz sana ama geri kelen build yapını sen ayarlican hatta sen şuan sadece job kas job u 50 yapmadan class değişme sakın silah olarak mace kullan stun mace skillerini kullan hp buff ını yuksek seviyelere getir heal skill in lazım sana tabi pixi yoksa filan falan işte sen başla yavaş yavaş çözersin zaten durumu ya...

• peki skill sifirlama var mi bu oyunda ? varsa nerden yapabilirim?
  • quote:

peki skill sifirlama var mi bu oyunda ? varsa nerden yapabilirim?

skill reset yok çünkü jp sonsuz max lvl e ulaşsan dahi jp geliyor o yüzden tüm skillerini açabilir ve lvl lerini max yapabilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: agni_tr

quote:

peki skill sifirlama var mi bu oyunda ? varsa nerden yapabilirim?

skill reset yok çünkü jp sonsuz max lvl e ulaşsan dahi jp geliyor o yüzden tüm skillerini açabilir ve lvl lerini max yapabilirsin...

hmm anladim cok tesekkur ederim...
  • bisey daha sormak istiyorum farm nedir ve nasıl yapılır?
  • quote:

bisey daha sormak istiyorum farm nedir ve nasıl yapılır?

farm misal hawkman card istiosun bunun için hawkman lerin mekanına gidersin saatlerce günlerce hawkman kesersin buna farm denir...

edit: fatihcem kardeşim pm lerine cevap vermek istiyorum ama her attığım gönderilemiyo sana pm falan kapalı sende herhalde cevaplamıyorum değil yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 25 Mart 2008; 15:37:50 >
  • selam...
    benim 2 sorum vardı
    1. si çif pet nasıl kullanılabilir?(cevabını rappelz türkiye sitesinden öğrendim..spell singer breeder sorcerer car ları dışında kimse kullanamıyomuş..)

2. si ve nedenini bulamadığım sorun... peti evo2 yaptım ama açılması gereken + 2 slot açılmadı...bu konuda bir yardım lütfen...

teşekkürler...
  • +2 slot la neyi kastetdin anlamadim.
  • rehberde peti lvl 50 de evo2 yapınca + 2 slot(petin kullandığı itemleri koyduğumuz kutu) daha açılır diye yazıyor ama benim pette açılmadı o açıdan sormuştum...
  • ben peti 81 level yaptim hala 2 kutu var.ezelden beride oyleydi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.