Şimdi Ara

<<<<Rappelz Genel Rehber>>>> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
1
Favori
62.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet archlordu bırakmamın asıl sebebi lagdı ( nasılda unutmuşum ) rappelzi oynadığım sürece lagla karsılasmadım ( 1 hafta filan oynadım ) oynanabilirlik olarak oynadıgım sürece oyun akıcıydı bilmiyorum ilerki levellerde ne olucak :) ( benim icin oyunu oynarken muhabbet yoksa o oyunu salla :) ) eğer forumdan arkadasların guildine girersem muhabbetde olur diye düşünüyorum ve oyun akıcı olur
  • Peki Arkadaşlar Son bir Soru Oyunun Patchleri Kaç MB Yada GB ? ? ?
  • paket olarak 4 paket kutusu var yani herbirinin içinde 8-9 paket war hepsini indirmen gerekiyo . paketleri manual olarak indirebiliosun bu cok guzel olmus :) 2 yada uctanesi 150mb di oburunu hatırlamıyorum sitesinden bakabilirsin
  • selam arkadaşlar ben 2 gün önce basladım oyuna bahamut tayım.26 lvl holy wariorum var . bi kaç sorum var cevaplayacak arkadaş olursa sevinirim.

1)holy warior a dual wielding kasıp çift kılıç la takılmak mı iyi yoksa stun mace perfectiona asılıp two handed mace mi kullanmalıyım yada two handed kılıç mı kullanmalıyım.?(ha bide bu stun mace skilinin 4 sn lik stunu var bu skili kullanmak için illa elimizde mace olması şartmı?)
    2)Kalkan kullanmayı dusunmedigim için shield skillerini hiç açmadım ilerde soldier olmayı duşunuyorum bu durumda soldier için shield skillerini açmak mı iyi açmamakmı?

daha bi kaç soru vardı ama unuttum neyse iyi oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7BelaHusnu -- 5 Şubat 2008; 10:59:52 >
  • bilsem cevaplardım k.bakma :)

bende dün açtım ama fazla zamanım olmadı :( 5 lwl oldum xD şuanda işyerindeyim aksama kasıcam inş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: doomsdays

selam arkadaşlar ben 2 gün önce basladım oyuna bahamut tayım.26 lvl holy wariorum var . bi kaç sorum var cevaplayacak arkadaş olursa sevinirim.

1)holy warior a dual wielding kasıp çift kılıç la takılmak mı iyi yoksa stun mace perfectiona asılıp two handed mace mi kullanmalıyım yada two handed kılıç mı kullanmalıyım.?(ha bide bu stun mace skilinin 4 sn lik stunu var bu skili kullanmak için illa elimizde mace olması şartmı?)
    2)Kalkan kullanmayı dusunmedigim için shield skillerini hiç açmadım ilerde soldier olmayı duşunuyorum bu durumda soldier için shield skillerini açmak mı iyi açmamakmı?

daha bi kaç soru vardı ama unuttum neyse iyi oyunlar..

1-adı üstünde stun mace tabiki mace le çalışıo sorman gereksiz..
    2- shield ı knight kullanır egerki knight olmiyacaksan sakın shield acma çünkü soldier ın shield skilleri yok boşa açmış olursun.. soldier için en iyi silah tabiki two hand mace dual kullanmak assas ların işi ...

hadi kolay gelsin...

• eywallah agni_tr saolasın cevap için aydınlatıcı oldu.bi sorum daha olacak.

1)bu dungeon partileri için en az kaç lvl olmak lazım ve nasıl gidilir?
    2)şu anda ben sadece görev yaparak lvl atlıyorum yani pek party felan olayına girmedim millet hep tek takılıyor zaten.ama şu anda bazı gorevler boyumu aşıyor tabiri caizse lvl ım 27 deva holy warior nerelerde kassam acaba önerisi olan varmı?
  • quote:

eywallah agni_tr saolasın cevap için aydınlatıcı oldu.bi sorum daha olacak.

1)bu dungeon partileri için en az kaç lvl olmak lazım ve nasıl gidilir?
    2)şu anda ben sadece görev yaparak lvl atlıyorum yani pek party felan olayına girmedim millet hep tek takılıyor zaten.ama şu anda bazı gorevler boyumu aşıyor tabiri caizse lvl ım 27 deva holy warior nerelerde kassam acaba önerisi olan varmı?

dungeon daki pet ler 30 lvl den başlıo yani 25 lvl den itibaren dp yapabilirsin...
    şuan fazla görev yapma bayarsın oyundan direk bi bölgeye gir kardeşim anasını ağlat mekanın senden en az 3-4 lvl büyük mobların arasına dal lvl kas 40 lvl lere yaklaştığında görevleri yaparsın şimdi bi görevi yapmak için 1 saatini harcarsın ama o zaman 2 dakkada bitirir çıkarsın önce lvl kas tavsiyem seri şekilde...

• peki dungeon a nasıl gidilir?
  • quote:

peki dungeon a nasıl gidilir?

Dry Remains lvl 30 dungeon

<<<<Rappelz  Genel Rehber>>>>

Lost Mines lvl 50 dungeon

Crystal Mine lvl 80 dungeon

Forgotten Portal lvl 100 dungeon

• selam. öncelikle oyunu indirdim ve patchlerin yüklenmesini bekliyorum %50 gibi bi kısım kaldı. onu beklerken bi yandan sizin yazdıklarınızı okudum gerçekten başlangıç için bayağı bi işime yarayacak. oyunu çok merak ediyorum daha önceden knight online ve halen oynamakta olduğum silkroad online var. bu oyunlardan doyum geldiği için araştırdım rappelz e başlamaya karar verdim. emeğinize sağlık. çok teşekkür ediyorum. bu kısmın takipcisi olacağım. tüm arkadaşlara sevgiler ve saygılar
  • Bu gunlerde teknik problem yasiyoruz.Oyunu launcheri caliştiriyoruz beyaz bir ekran 2 dakika bekliyor sonra launcher aciliyor.Bu sorunun kaynagini bulamadim.Bilen arkadaşlardan yardim bekliyorum.4 saat uğrasdim ama sonuc yok.
    Önce bu şekilde açiliyor:

2 Dakika Sora:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 8 Şubat 2008; 13:49:57 >

• öncelikle herkese merhaba.oyunu yeni indiridim çok hoş.en azından bot yok.lakin belki benim gözümden kaçmıştır.asura strider bi karakterim war level 15.one hand sword +shield kullanıyorum ama nedense skiller neredeyse skillsiz wuruşlarla aynı wuruyor.bana hangi silahı kullanmam daha çok avantaj sağlar.birde bilmiyorum siz ne düşünüyosunuz ama bu strider in skillerini çok seri yapmışlar ne yaptığı bile belli olmuo.ben biraz daha görsel skiller sewiyorum dark magician haricinde şöyle silah kullanıp skilleri alımlı bi char söyleyin.birde skill combine işini anlayamadım.
  • cleric olabilir :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: lubuoguz

Bu gunlerde teknik problem yasiyoruz.Oyunu launcheri caliştiriyoruz beyaz bir ekran 2 dakika bekliyor sonra launcher aciliyor.Bu sorunun kaynagini bulamadim.Bilen arkadaşlardan yardim bekliyorum.4 saat uğrasdim ama sonuc yok.

senin kendi makinan veya net bağlantınla ilgili sanırım ne ben nede tanıdığım kişilerde böyle bi sorun yok hiç ...

edit:alıntıdan resimleri sildim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 9 Şubat 2008; 2:22:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: agni_tr

quote:

Orjinalden alıntı: lubuoguz

Bu gunlerde teknik problem yasiyoruz.Oyunu launcheri caliştiriyoruz beyaz bir ekran 2 dakika bekliyor sonra launcher aciliyor.Bu sorunun kaynagini bulamadim.Bilen arkadaşlardan yardim bekliyorum.4 saat uğrasdim ama sonuc yok.

senin kendi makinan veya net bağlantınla ilgili sanırım ne ben nede tanıdığım kişilerde böyle bi sorun yok hiç ...

edit:alıntıdan resimleri sildim..

Tamam kanki sağolasin.:(((

• Düzeltmek için Internet Explorer'i aç. Orada araçlar menüsünden->Internet seçenekleri->Bağlantılar->Yerel ağ ayarları kısmında "Ayarları Otomatik olarak algıla" seçeneği seçili ise o seçeneği kaldır.İşte bu salakça explorer hatasi yuzunden 100 lerce kişi sorun yaşiyor

• up
  • rappelz in püf noktalarını yazarsanız ii olur mesela şöyle yaparsan ii olur dedikleriniz yazablirsiniz

ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜRLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: rappelz58

rappelz in püf noktalarını yazarsanız ii olur mesela şöyle yaparsan ii olur dedikleriniz yazablirsiniz

ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜRLER

yapıcağın ilk char summoner olsun item ve para yönünden baya iş yaparsın hızlı lvl kasarsın tame işleminden para yaparsın pet yapıp satarsın yeni bi char açıcağın zaman yüksek lvl pet sahibi olacağın için zorluk çekmezsin ...vs..vs...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.