Şimdi Ara

Rapoo MT550 Multi-Mode Bluetooth Siyah Fare(108 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fare ihtiyacı olan değerlendirebilir hem bluetooth hemde RF alıcı ile kullanılabiliyor Aliexpres de bile fiyat daha yüksek

https://www.yukko.com/rapoo-17745-mt550-multi-mode-bluetooth-siyah-mouse-v-50109966

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OKAN ÇELİK -- 16 Kasım 2018; 12:3:4 >

• ilginç
    fare ihtiyacı olan 20 liraya 3 ay pili giden bir mouse alır geçer normalde. özellikle ben rapoo için yanıyorum kavruluyorum diyen biri varsa bilemem. özellik olarak ekstra birşey göremedim fiyatına değecek
  • teknosadan hp markalı bulutut mahosu 39 liraya aldım
    daş gibim
  • Bluetoth mouse 30 liradan ucuz yok.

39 liraya siz iyi almışsınız

Bahsi geçen mouse multi mode olup 2 3 cihaza ayni anda bağlanabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 seneyi geçmiş halen pilleri bitmedi zırt bırt yeni cihazlara bağlandığım halde hep Bluetooth kullandım ve USB alıcıyı kullanmadım bile format atmalar hariç indirimle
    90 liraya gelmişti almak isteyen veya araştıranlar için bilgi olsun diye paylaşıyorum biraz.fazla verip pişman olmadığım cihazlardan👍

• 1 seneyi geçmiş halen pilleri bitmedi zırt bırt yeni cihazlara bağlandığım halde hep Bluetooth kullandım ve USB alıcıyı kullanmadım bile format atmalar hariç indirimle
    90 liraya gelmişti almak isteyen veya araştıranlar için bilgi olsun diye paylaşıyorum biraz.fazla verip pişman olmadığım cihazlardan👍

• Hem klavye hem mouse ikisi bir arada var mı bluetooth lu? usb olmadan. Android tv de kullanıcam. Var mı öneriniz?
  • muzo.muco kullanıcısına yanıt
    Bluetooth mouse 30 liraya nerede var?
  • 1.5 sene önce vardı şimdi bakmak lazım

• Konuyu güzel hortlatmışsınız herkes 30 TL’ye mouse var sancak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.