Şimdi Ara

Rapidshare den Dosya indirme !!! Resimli Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rapidshare den dosya çekme ßy Akortsuzgitar

[simage]http://supermp3.org/resimler/rapid1.gif [/simage]

Rapidshare nin verdigi gazaptan kurtulup rahat rahat download yapabilmeniz icin tekrar hatirlatmak istiyorum:

Limitinizin doldugu sirada, internet baglantinizi kesip, assagidaki resimde gosterdigim gibi Internet Explorerinizda Araclar kisminda Internet Secenekleri'ni secip ekrana gelen resimdeki kutucukta halka icine aldigim Tanimlama Bilgisini Sil'i tiklayip yeniden internete baglandiginiz zaman rapidshare de indirmek istediginiz dosyayi rahatlikla ve sorunsuz bir sekilde indirebilirsiniz

[simage]http://img243.echo.cx/img243/3711/12qw.jpg [/simage]

RAPIDSHARE KULLANIMI HAKKINDA

ÖNEMLİ: 1 saat içinde maximum 30 mb dosya çekebilirsiniz. fakat ADSL kullanıyorsajız modemi kapatıp açarak indirmeye devam edebilirsiniz

1- Sayfayi ilk actiginizda Free ( bedava ) olarak mi yoksa Prenium ( Ucretli ) olarak mi indirmek istediginizi sorar. Ucret odeyenlerin fazladan kolayliklari vardir. Bedava indirmek istiyorsaniz Free yazisini tiklayiniz.

2- Free ya da Prenium dugmesini tiklayinca sayfanin alt kisminda 40 sn geriye sayan bir sayac beliriyor. Sayac 0 oldugunda indirmek icin gerekli olan link gorunuz hale geliyor.

3- flashget, getright benzeri download manager'lara izin vermemektedir. O yuzden bu tip programlari kullanmayiniz. Normal internet explorer ile indiriniz.

4- 1 saatte 30.000.000 byte ( yaklasik 28,6 MB ) indirmenize izin veriyor. Eger ADSL hattindaki gibi sabit IP'niz yoksa PC'nizi ve modemizi kapatip acinca yeni IP alacaginizdan yeni dosya indirme imkaniniz olur. Yoksa bir saatin dolmasini beklemek zorundasiniz. ( NOT : Turkiye'de ADSL'de Proxy kullanildigi icin bu sansiniz yok. Bu uygulama devam ettigi surece tabi. 1 saatin dolmasini beklemek zorundasiniz yani.)

5- Bir dosya indirirken baska bir dosyayi bu serverdan indirmenize izin verilmemektedir. O Yuzden indirme islemi bitmeden yeni dosya indirmeyin ( indirmeniz mumkun degil zaten. )

6- Bir dosyayi 30 gun boyunca server'dan indiren olmazsa, o dosya serverdan silinmektedir.

Arkadaşlar rapidshare size sınır koyabilmek için bilgisayarınızda basit birkaç tarama yapıyor ve tempoary dosyalarınız+ip numaranızdan sizi engelliyor.

Şimdi bunu basit birkaç işlemle hallediyoruz ve rapidi sömürmeye başlıyoruz.

1.Modemi kapatıyoruz ve ip nomuzun değişmesini sağlıyoruz
    2.İnternet seçeneklerinden tanımlama bilgisi vr dosya silden tüm çevrim dışı içeriği siliyoruz. Rapidshare Cokie dosyları silinmeli
    3.Modemi açıp tekrar bağlanıyoruz herşey sıfırdan başlıyor.

(adsl kullanmayanlar bağlantı kesip yeniden bağlanacaklar)

Emegim Boşa Gitmesin Oturup Yazdım Uğraştım !!! akortsuzgitar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 5 Ağustos 2005, 11:04:33 >

• sağol
  • bilmeyenler için gayet iyi bir anlatım olacaktır
  • Arkadaşım en çok merak attiğim konu buydu bir türlü indirme yapamıyordum sanırım sayende artık yapabileceğim.şimdi deneme yapıyorum teşekkürler

• Peki cafeden baglananlar ne yapıcak. Sürekli makinamı değiştirecek?
  • hala buramısın kardes sen. bir yıllık topic.
  • Bide ben flashget kullanıyorum ve rapid'ten dosya çekebiliyorum alla alla bi terslik var heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.