Şimdi Ara

Rapid-Share'in Alternatifi HotFile [Türkiye'den Yapılan Downloadlar ARTIK Sayılıyor] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.908
Cevap
9
Favori
361.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rapid hesabı aldım ve remote yapmak istiyorum ama bişiy sormak istiyorum.

remote upload için kalan yazılan boş kısma kaç link yazabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

@WorldWide,
    az dinlen de motorun soğusun. Hesap yapacağım derken fosforu bitirdin beynindeki.

Emin ol Hotfile verdiğinin kat be kat fazlasını kazanıyordur. Vakıf değil ya bunlar.

bence de motoru yakacaksın az sakinleş

yok yaaa ben adult işine gircem bakalım 10film yüklicem nasıl bi miktar geliyor, iyiyse bende adult yaparım böyle 1$ile olmuyor

off bende adult yapabilsem..

• quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

5 dosya paylaştım, hotfile da indirilme sayısı 5 netload indirilme sayısı 98

işde acık ve net aynı sitede hem netload hem hotfile linki verdim ve ustelik o sitede heryer hotfile linkinden gecilmeyen bir site
    koca sitede nadiren netload paylaşım olurken bu 5 dosyada download hotfile da sadece BEEEEEEŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    ama netload resmen 20 kat fazlası . Demek beyler 200 civarı download alanlar aslında 4000 civarında download alıyorlar.
    ama hotfile bunları

a= b/20 gibi bir formulasyonla aşagıya cekiyor, daha 2 gun boyunca kontrol edecem bakalım bu 5 ne kadar artacak.

Birşeyi atlamışsın. Netload premium+free ile indirilen tüm indirmeleri sayıyor. Hotfile ise sadece free indirmeleri sayıyor. Onun için böyle birşey çıktı ortaya.
    Ama gene hotfile sayaçları düzgün demiyorum, ara sıra bozulduğu oluyor. Ama şu an download / para oranına bakıldığında en çok parayı veren hotfile.

• %49 gold olmuşum dusmeler basladı yarına kesin gumuse inerim klasik hotfile oyunları daha gold olalı 24 st olmadı
  • @gd'ye ilaveten;

Netload; dünyanın her yerinden yapılan dl'ları sayarken,
    Hotfile; sadece Affiliate listesindeki ülkeleri sayıyor ve bunu da zaten en baştan söyledikleri için sürpriz oalrak görmemek lazım.

Netload linkini Hint forumlarına verin, çatır çatır sayılan hitleriniz olur.
    Ama bütün Çin nüfusu Hotfile'a abone olsa, hitlerinizde en ufak bir oynama olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

quote:

5 dosya paylaştım, hotfile da indirilme sayısı 5 netload indirilme sayısı 98

işde acık ve net aynı sitede hem netload hem hotfile linki verdim ve ustelik o sitede heryer hotfile linkinden gecilmeyen bir site
    koca sitede nadiren netload paylaşım olurken bu 5 dosyada download hotfile da sadece BEEEEEEŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
    ama netload resmen 20 kat fazlası . Demek beyler 200 civarı download alanlar aslında 4000 civarında download alıyorlar.
    ama hotfile bunları

a= b/20 gibi bir formulasyonla aşagıya cekiyor, daha 2 gun boyunca kontrol edecem bakalım bu 5 ne kadar artacak.

Birşeyi atlamışsın. Netload premium+free ile indirilen tüm indirmeleri sayıyor. Hotfile ise sadece free indirmeleri sayıyor. Onun için böyle birşey çıktı ortaya.
    Ama gene hotfile sayaçları düzgün demiyorum, ara sıra bozulduğu oluyor. Ama şu an download / para oranına bakıldığında en çok parayı veren hotfile.

4. Başarıyla tamamlanan her indirme sayılmaktadır, ancak Premium bir kullanıcı bir dosyayı birden fazla kez indirirse, bu tek indirme olarak sayılacaktır. Bu ücretsiz kullanıcı indirmelerinde geçerli değildir - onların indirmeleri limit olmaksızın sayılmaktadır (bir dosya için aynı IP adresinden yapılan çoklu indirmeler sayılmaktadır).

Böyle yazıyor kurallarda, sayaçları durdukları gibi, premiumları sayıyoz demeleride mi yalan?

• TRQX o zaman hint wrz siteleri bulacaz anladık ilk işim o olacak
  • worldwide

Hacı sen yemek falan yiyormusun?Günde kaç saat harcıyosun bu işe?
  • 24tane link remote yapıyorum şuanda ve bu remote işini çok sevdim manuel uploaddan çok daha güzel vallahi
  • ya remote olarak koyup gidiyorum zaten, bu arada esas linklerim (rapid di) ve sonra netload a aktarmam yine remote ile oldu.
    Tek yapmam gereken [code] icindeki rapid url lerini netload ile değiştirmek oldu zaten tum linklerim hazırdı.
    Hotfile olayında ise oyunları yine netload yapıp yeni konuyu sadece hotfile a vercem böylece gunde 1-2 gb remote ile
    ondan enazından ayda 50-60 dolar gelir olsa yeter. Netload da 230-240 verse, ayda 290-300 dolar hicde fena degil, enazından
    aylık benzin + market masraflarını cıkartmış olurum.
  • quote:

ya remote olarak koyup gidiyorum zaten, bu arada esas linklerim (rapid di) ve sonra netload a aktarmam yine remote ile oldu.
    Tek yapmam gereken [code] icindeki rapid url lerini netload ile değiştirmek oldu zaten tum linklerim hazırdı.
    Hotfile olayında ise oyunları yine netload yapıp yeni konuyu sadece hotfile a vercem böylece gunde 1-2 gb remote ile
    ondan enazından ayda 50-60 dolar gelir olsa yeter. Netload da 230-240 verse, ayda 290-300 dolar hicde fena degil, enazından
    aylık benzin + market masraflarını cıkartmış olurum.

ohhh ohhhh maşallah gelir iyi valla, bizim ayda 30$ ancak geliyor
  • salaklıgımdan henuz ilk 110 doları alamadım (2 kez birinci uyeligime uzatma yaptım)
    3cu 54 dolar ile ise 2 ci uyelik aldım. Şimdi 2ci uyeligin 50 dolar olacagı 8-9 nisana
    kadar birinci kuruda bozdurmak istemiyorum. Bu arada hotfile bakırkoliklerindenim
    hayatımda ilk kez gold-platin arasına geldim. Bununda korunacagını ve hotfile'in her hafta
    15 dolar verecegini hic sanmıyorum. Ama gorecez. Yani o bahsettigim para aylık HAYALİ
    amac henuz no money no haşhaş no eroin no kokain, oooo yeeeee durumu
  • arkadaşlar hotfileda gunun download sayacı kacta sıfırlanıyor (turkiye saatiyle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 16 Mart 2010; 12:30:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

E işte 8'den sonra 100 $ da kazansan haftaya sarkar, çünkü o geçen haftanın değil bu haftanın kazancı.

• sabah 8 mi, o zaman guzel canım 4 st de 120 download olmuş 1.41 dolar , netload da bu para icin 1200 download yaptırmak lazım.
    bakcaz bakalım şu gold dan bi düşmesem aşşagıya düşersem anlamı kalmaz (su an %50 gold.... salak gibi sabah 4 gb 5 tane film attım)
  • 1 sorum var %50 gold-platin olayında, bu zaten goldsun %50 daha ıkınırsan platin olursun demek mi
    yoksa %50 goldsun ıkınmazsan seni silver yaparım mı ?
  • soruma cevap bekliyorum
  • quote:

1 sorum var %50 gold-platin olayında, bu zaten goldsun %50 daha ıkınırsan platin olursun demek mi

%50 Goldsun demek. Tamda tarif ettiğin gibi ıkınma durumuna göre aşağı yada yukarı hareket edebilir ibre
  • quote:

1 sorum var %50 gold-platin olayında, bu zaten goldsun %50 daha ıkınırsan platin olursun demek mi

İkisi de geçerli. Ama bu demek değil ki teker teker %0'a kadar düştükten sonra Silver olacaksın.
    Genelde %48-%45'i gördükten sonra ertesi gün Silver'a düşersin. Ya da bir bakarsın yarın Gold %99 olmuşsun ve ertesinde Platinum ile devam.
  • 8 st de 250 download olmuş, 650-700 download olacagını tahmin ediyorum yarn sabah 8 e kadar. Bu arada kur değişimi sabah 8 de mi oluyor (
    yani gold dan silver a iniş.
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.