Şimdi Ara

Rapid-Share'in Alternatifi HotFile [Türkiye'den Yapılan Downloadlar ARTIK Sayılıyor] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.908
Cevap
9
Favori
361.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: worldwidewild

3 gundur oynadıgım taktik, son yukledigim 100 gb dosyadna sonra %1 bakıra dusmuştum
    3 gundur hic yuklemedim ve abanırcasına forumlarca paylaştım ve bugun bar %50 GOLD-PLATIN arası oldu. Ve bugunde kalan dosyalarımıda paylaşacagım bakalım ne olacak. Sanırsam olay o
    yukleme yapacagınız donem dusmeye razı olacaksınız ve 7-10 gun 35-50 gb yukleme yapıp
    sonrada hic yukleme yapmadan surekli hergun ısrarla heryerde dosyanızı paylaşın. Ozellikle
    hotfile olunca talep oluyor. Bakalım mantıgım dogru cıkarsa 1-2 gune dek platin olurum.

Dediğinin aynısını bende yaşadım bugün.

@reco

Resimleri küçük tıklanabilen thumbnail halinde yayınlıyorsan zaten birsürü sağlam site var (imagebam, imagevenue gibi)

Ama büyük caps () koyarım diyorsan hotlinke çoğu köklü site izin vermiyor, benim son günlerde denk geldiğim uploadhouse sitesi bu konuda iyi. Zamanında benimde günlük 2-3 dolar kazandığım bir içeriğim vardı, imagehost sitesi uçtu herşey gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 15 Mart 2010; 12:21:25 >

• downloadlar bugün çokmu iyi biri benim linkleri başka sitedemi verdi yoksa
  • bence millet isyan edince sus payı verdiler nasılsa 2-3 gune gene cekeriz aşagıya diyip
  • quote:

bence millet isyan edince sus payı verdiler nasılsa 2-3 gune gene cekeriz aşagıya diyip

• hotfile bu sistemle bu başarıyı yakaladı yha daha ne denilirki bunlara helal olsun adamlar ödemeyi günlük yaparak sağdan soldan (rapid dahil) ödeme alamayıp kazıklanan uploaderlar hotfile'ın günlük ödemesini görüp hemen burda soluğu alıyor ve hotfile'cı olup gidiyorlar dl.sayacının çalışmamasınıda günlük ödemeleri aldıkça görmezden geliyor çünkü diğer tarafta yükle yükle yükle puan kazan kazan kazan payoff yap sonra bekle bekle bekle ne gelen var ne giden mail yaz ne bir cevap ne bir selam ee böyle boşa kürek sallamaktansa uploader diyorki 5 kürek sallarım 1'ini saysa bile bana kardır deyip hotfile linkleri yayınlamaya devam ediyor

bana soracak olursanız haklılarmı diye ? haklılar derim çünkü ben ilk canlı parayla hotfile sayesinde tanıştım yoksa rapide kalsak çok beklerdik news sayfalarında Fakat ben bu sistemi kabul edip uğraşamam

• aslında keşke gold da kalınsa gunde 300 bile download olsa haftada( 2100 download) 25 dolar eder . Bu oldukca iyi bi rakem bu deger. Bu deger icin TAM 20.000 download yapmak lazım netload da
    yani hotfile netload a gore bu hesapa böre 10 kat iyi kazandırıyor GOLD kurunda. Bronze bile olsa
    silver bile olsa haftada 21 dolar eder. Hotfile şu skalayı bi duzenlese harbiden netden loada
    bi tarafı cartlatmaya hic gerek yok. Ayda 150 dolar kazancam diye netload da ayda 120.000
    download yaptırmam lazım. ama bu parayı gold kurunda 12500 download silver da 15000
    download la saglamak mumkun ki buda gunde 500 e yakın bir download demek. Ben arşivimin
    %10'ununu salaklıketmekyip hotfile atsaymışım şu an 8888 köşeymişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 15 Mart 2010; 14:03:40 >

• şu kur bi platine cıkarsa eger, elimdeki netloada 5 gunde 10.000 download yaptırdıgım şeyleri aynen yavas yavas gunde 1-2 gb ile hotfile aktarcam
    korkutmamak lazım yafriyi ürkütmeden sevcen yanacıklarını
    ya bu 10.000 download u hotfile da yapıldıgını dusunun bilrde 5 gunde 10.000 hadi hadi 5.000 e bile razıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 15 Mart 2010; 14:06:04 >
  • quote:

aslında keşke gold da kalınsa gunde 300 bile download olsa haftada( 2100 download) 25 dolar eder . Bu oldukca iyi bi rakem bu deger. Bu deger icin TAM 20.000 download yapmak lazım netload da
    yani hotfile netload a gore bu hesapa böre 10 kat iyi kazandırıyor GOLD kurunda. Bronze bile olsa
    silver bile olsa haftada 21 dolar eder. Hotfile şu skalayı bi duzenlese harbiden netden loada
    bi tarafı cartlatmaya hic gerek yok. Ayda 150 dolar kazancam diye netload da ayda 120.000
    download yaptırmam lazım. ama bu parayı gold kurunda 12500 download silver da 15000
    download la saglamak mumkun ki buda gunde 500 e yakın bir download demek. Ben arşivimin
    %10'ununu salaklıketmekyip hotfile atsaymışım şu an 8888 köşeymişim

Netloadı övmekten vazgeçmiş gibisin worldwidewild. Hesap ortada, netload a

• ya vallahi ya 5 gunde 10000 download almıştım dedigim kategoride hotfile bunun yarısını hiç etse bile gunde gunde 1000 download kafadan gelir ki
    ayda 30.000 download eder. Cidden netload da yırtınmaya gerek yok, bundan sonra uffffak ufffak DENEME çalışmaları yapcam hotfile, ürkütmemek
    lazım eger bi kazık atıp hic yokdan yere bakıra cekmezse ben. Bu arada 200mb dan 4 tane dosdya attım ve hemen paylaştım dedigim konuda
    bakalım aynı dosyaları paylaştıgım yerlere attım, öteki dosyaların download yani tıklanmaz hızı belli netload da bakalım hotfile hakkını vercekmi
    download ların. Cunku TÜR aynı, siteler aynı ve bilinen biriyim. Eger kırpma yapıyprlarsa acık ve secik belli olur 2-3 gune kadar
  • paypaldan vadesiz bankamatik hesabına para istemekte artık 6tl kesilmiyor dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

paypaldan vadesiz bankamatik hesabına para istemekte artık 6tl kesilmiyor dimi?

Kesilmiyor syruse.
  • Ödemeler erken geldi bugün.Helal olsun Hotfile.
  • ne gelmesi bana gelmedi 20 dolar olmama ragmen
  • benimkide yattı. adam oluyorlar aferin
  • quote:

ne gelmesi bana gelmedi 20 dolar olmama ragmen

Sen rank sistemini çözdüğün için sana para falan yok
  • ya evet yaaaa bu arada kesin benden korktular bu psikopat şimdi bizde de gunde 4-5 bin download yapsa olurda platin olursa
    ayda 1800 dolar nasıl veririz bu adama en guzel buna para koklatmayalımn belki o zaman kacar (şşşşşttt yorgo, olga.. susun oglum
    adam bizi burada oldugumuzu anlarsa kapımıza dayanır 20 dolar almak icin 1000 dolar ucak parası verir söke söke alır parasını)
    demiş olabilirler
  • Hotfile downloadları saymıyor diyordu bir iki işi.

Düzeldimi ??

Birde hepiniz adultmu paylaşıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Hotfile downloadları saymıyor diyordu bir iki işi.

Düzeldimi ??

paralar geldi, ben normal film paylaşıyom ama asıl para adult işinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Hotfile downloadları saymıyor diyordu bir iki işi.

Düzeldimi ??

sadece oyun paylaşıyorum. sağolsun her hafta boş geçmiyor bizi.
  • Şu işe başlasammı başlamasammı çok kararsızım..

Yardım eden biri olsa film ve oyun paylaşırım..

Aslında çok fena adult paylaşabilirim ama bana uymaz Günaha girmeye gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.