Şimdi Ara

RAPİD-LİNEA-ACCENT BLUE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
4
Favori
5.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baboker

cimbomlu genç kardeşim madem B segmenti araçlarla ilgileniyorsunuz, o zaman size Pejo 301 ve Citroen Elysee modellerine de bakmanızı tavsiye ederim.. bu iki modelin bence en kötü yönü iğrenç konumlandırılmış cam açma düğmeleri.. onun dışında pek sıkıntısı yok gibi..

acaba ön sürücü kapısından arka camları yönetebiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

cimbomlu genç kardeşim madem B segmenti araçlarla ilgileniyorsunuz, o zaman size Pejo 301 ve Citroen Elysee modellerine de bakmanızı tavsiye ederim.. bu iki modelin bence en kötü yönü iğrenç konumlandırılmış cam açma düğmeleri.. onun dışında pek sıkıntısı yok gibi..

301 in torku 230 düşük bence
  • Konular karışmaya başladı. En azından ben karıştırdım:)

Birşey soracağım, bu kadar yorumlar yazıldı, tartisildi. Babanız bu yorumları okuyacak mı veya dikkate alacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Konular karışmaya başladı. En azından ben karıştırdım:)

Birşey soracağım, bu kadar yorumlar yazıldı, tartisildi. Babanız bu yorumları okuyacak mı veya dikkate alacak mı?

tabi ki soruyor yoksa neden konu açayım yorayım sizleri
    Babamda kimseye danışmaz ben evde internetten araştırırım babama sunarım
  • Citroen Elysee 'de şık tasarlanmış 45 bin tl peşin dizel
  • scoda rapid iyi görünüyor . 530 litre bagaj hacmi ile .Tork biraz düşük gibi.
    accent blue 125 bg 260 tork 465 lt bagaj
  • Abi al rapid geç ya linea nedir allasen

• quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

Abi al rapid geç ya linea nedir allasen

babama söyle onu :D
    lineayı begenıyorum ama bu fiyata değil tabiki
  • bu arada toledo 90 değil 105 beygir.bence içlerinde ben toledo diyorum.rapid derdim ama onu fiyatından eledim.rapidin artısı bagajın liftback açılır oluşu
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

scoda rapid iyi görünüyor . 530 litre bagaj hacmi ile .Tork biraz düşük gibi.

Kac konu actın, toplam kac mesaj yazdın bilmiyorum ama su Accent'in kac bg oldugunu bir doğru yazmamadın..!!!

• O paraya bos ama Honda civic alınabilir. Pazarlıkla 45 e de bırakırlar

• quote:

quote:

scoda rapid iyi görünüyor . 530 litre bagaj hacmi ile .Tork biraz düşük gibi.

Kac konu actın, toplam kac mesaj yazdın bilmiyorum ama su Accent'in kac bg oldugunu bir doğru yazmamadın..!!!

valla bi yazamadım :D
    128 beygirmiş
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Madem ailecek uzun yıllar bineceksiniz, iyi (!) bir arabaya binin. Bütçe bunu karşılamıyorsa yapacak is basit, km.si az temiz 2nci el dizel Focus, Jetta, Astra...

• quote:

Madem ailecek uzun yıllar bineceksiniz, iyi (!) bir arabaya binin. Bütçe bunu karşılamıyorsa yapacak is basit, km.si az temiz 2nci el dizel Focus, Jetta, Astra...

ikinci ellerde sıkıntı oluyor güvenemiyorsun vuruğu kırığı değişen parçası varmı diye
  • Öncelikle şunu belirteyim kendi düşüncelerimi belirteceğim.

Siz yorumlardan gördüğüm kadarıyla güvenlik ve aracın eklenti özelik kısımlarına çok takılmışsınız başta şunu belirteyim çoğu arkadaşlar için saçma gelebilir ama arabada isterse 10 tane hava yastığı olsun ecel geldikten sonra kaçamazsınız tabiki düşüncenizi tebrik ederim güvenlik konusuna önem veriyorsunuz tedbir sizden gerisi Allahtan.

Fikirlerinize saygılıyım size vereceğim tavsiye ailenizin içine hangi araba sinerse onu alın gerisi gerçekten pişmanlıktır tamam buradaki arkadaşların yorumları önemli ama onlar dedi diye içinize sinmeyen bir arabaya binmeyin onların kisi kendi fikirleri sadece eğer içinize linea sindiyse onu alın sonuçta o aracı buradakiler kullanmayacak siz ve aileniz kulanacak vereceğiniz para az bir para değil içinize sinmeyen bir araç alıp pişman olmak istemezsiniz o yüzden içinize hangisi sinerse onu alın.

Kendimden örnek vermek istiyorum imzamdaki aracı alırken çoğu kişi dedi ticari alacağına al adam gibi binek bir araç diye ama kimse benim düşüncelerimi bilmiyordu doğru dürüst benim istediğim geniş ferah bir binek kadar konforlu olmasa da konforlu bir araç performans olarak bineği aratmayacak beni yarı yolda bırakmayacak yakıt olarak üzmeyecek güvenlik olarak güven veren bir araç ve sorunsuz bir araç fikrim vardı ve imzamdaki araçta karar kıldık zaten tr den almadık aracı yurt dışından aldık. Aracımdan çok memnunum hani derler ya nokta atışı diye benim için bu araç aynı bu ibare içime sindi aradığım her şey mevcut aracımızda ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.

Konuya dönersek şunu belirteyim kendi fikrimi söylüyorum linea o kadar edecek bir araç gibi gelmiyor bana o paraya 2. elde linea dan kat kat araçlar var 0 olarak ta alternatifleri mevcut zaten onları arkadaşlar yazmış. 1.6 motorunu hiç denemedim ama şunu duydum ne kadar doğrudur 1.6 yakıyormuş yakıt konusunda hoşnut değillermiş.
    Performansa gelirsek motor ortada tatmin edeceği aşikar multi jet zaten sorunsuzluğuyla bilinir ve sizi üzmez diyeceğim bunlar içinize hangisi sinerse o aracı alın alternatifler var ise onları değerlendirin şimdiden hayırlı olsun size.

• quote:

Orijinalden alıntı: nego0505

Öncelikle şunu belirteyim kendi düşüncelerimi belirteceğim.

Siz yorumlardan gördüğüm kadarıyla güvenlik ve aracın eklenti özelik kısımlarına çok takılmışsınız başta şunu belirteyim çoğu arkadaşlar için saçma gelebilir ama arabada isterse 10 tane hava yastığı olsun ecel geldikten sonra kaçamazsınız tabiki düşüncenizi tebrik ederim güvenlik konusuna önem veriyorsunuz tedbir sizden gerisi Allahtan.

Fikirlerinize saygılıyım size vereceğim tavsiye ailenizin içine hangi araba sinerse onu alın gerisi gerçekten pişmanlıktır tamam buradaki arkadaşların yorumları önemli ama onlar dedi diye içinize sinmeyen bir arabaya binmeyin onların kisi kendi fikirleri sadece eğer içinize linea sindiyse onu alın sonuçta o aracı buradakiler kullanmayacak siz ve aileniz kulanacak vereceğiniz para az bir para değil içinize sinmeyen bir araç alıp pişman olmak istemezsiniz o yüzden içinize hangisi sinerse onu alın.

Kendimden örnek vermek istiyorum imzamdaki aracı alırken çoğu kişi dedi ticari alacağına al adam gibi binek bir araç diye ama kimse benim düşüncelerimi bilmiyordu doğru dürüst benim istediğim geniş ferah bir binek kadar konforlu olmasa da konforlu bir araç performans olarak bineği aratmayacak beni yarı yolda bırakmayacak yakıt olarak üzmeyecek güvenlik olarak güven veren bir araç ve sorunsuz bir araç fikrim vardı ve imzamdaki araçta karar kıldık zaten tr den almadık aracı yurt dışından aldık. Aracımdan çok memnunum hani derler ya nokta atışı diye benim için bu araç aynı bu ibare içime sindi aradığım her şey mevcut aracımızda ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.

Konuya dönersek şunu belirteyim kendi fikrimi söylüyorum linea o kadar edecek bir araç gibi gelmiyor bana o paraya 2. elde linea dan kat kat araçlar var 0 olarak ta alternatifleri mevcut zaten onları arkadaşlar yazmış. 1.6 motorunu hiç denemedim ama şunu duydum ne kadar doğrudur 1.6 yakıyormuş yakıt konusunda hoşnut değillermiş.
    Performansa gelirsek motor ortada tatmin edeceği aşikar multi jet zaten sorunsuzluğuyla bilinir ve sizi üzmez diyeceğim bunlar içinize hangisi sinerse o aracı alın alternatifler var ise onları değerlendirin şimdiden hayırlı olsun size.

teşekkür ederim

Alternatif olarak accent blue ve çok kişinin tavsiye etmesi üzere scoda rapid'i araştıracağız.
    bu araçlar hakkında bilgi topluyoruz.
    en son kararıda zaten aracı gorup test ettıkten sonra vereceğiz
    tek şüphem scoda hiç kullanmadık acaba 5 yıl sonra satmak istersek fiyatı düşermi
    ve bundan önce arabadan memnun kalırmıyız.Aslında bu soruları kullanan kişilere sormam gerekiyor
    sizdende fikir almak isterim

• evet en önemli kriter bence de içinize sinmesi.sizin araç almaktaki amacınızı en iyi siz bilirsiniz.hangi araç amacınıza uygun gelirse onu bulmaya çalışın.aracı en çok kullanacaklarla beraber aracın içine binin,mümkünse bir test sürüşü yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arinalw

evet en önemli kriter bence de içinize sinmesi.sizin araç almaktaki amacınızı en iyi siz bilirsiniz.hangi araç amacınıza uygun gelirse onu bulmaya çalışın.aracı en çok kullanacaklarla beraber aracın içine binin,mümkünse bir test sürüşü yapın.

aile aracı arıyoruz 5 kişiyiz yazın köye felan gittiğimiz için geniş araç arıyoruz accent 465 litre ve rapid 530 litre gibi iyi bir değeri var .
    ama 1 ay once sattığımız araç hyundai 2002 di o yuzden accent blue ya sıcak bakmaya başladık
  • Hayırlı olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nego0505

Öncelikle şunu belirteyim kendi düşüncelerimi belirteceğim.

teşekkür ederim

Alternatif olarak accent blue ve çok kişinin tavsiye etmesi üzere scoda rapid'i araştıracağız.
    bu araçlar hakkında bilgi topluyoruz.
    en son kararıda zaten aracı gorup test ettıkten sonra vereceğiz
    tek şüphem scoda hiç kullanmadık acaba 5 yıl sonra satmak istersek fiyatı düşermi
    ve bundan önce arabadan memnun kalırmıyız.Aslında bu soruları kullanan kişilere sormam gerekiyor
    sizdende fikir almak isterim

İçlerinde en az değer kaybedecek araç skoda-seat dır. Eskisi gibi değil artık piyasalar, arabanın değeri ne ise ona satılıyor. Accent blue ise sizin eski hyundainizden 3 gömlek, lineadan da 1 gömlek üstün araç. sıralama bence Toledo-rapid zaten aynı araçlar görünüş dışında, blue, linea.

Lineayı tavsiye etmememin en büyük sebebi sizinde farkında olduğunuz gibi fiyatı ve 2015'te üretime başlayacak olan fiat-tofaş ortak yapımı b sedan, araç hem türk aracı olarak satılacak ister istemez çoğu kişi bu araca yönelecektir, lineaların ikinci elini öldürür, zaten ikinci elde ekletilmiş opsiyonlar da pek para etmez, benden söylemesi.

Biz ne dersek diyelim öneriden ibaret, hangisini alırsanız alın hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.