Şimdi Ara

Rap yaptım bakınız v2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lanq067 (7 mesaj) meola147of (4 mesaj) bladeGny (2 mesaj) Reaper87 (1 mesaj) InspiredTiger (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj) (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • İlk paylaştığım parçada baya linçlendim parçanın bok gibi olmasıyla ilgili benim de çok hoşuma gitmemişti ama insanın kendj yaptığı iş olunca yine de paylaşmak istiyor bu hoşuma gitti benim siz ne düşünüyorsunuz
    (Bok gibi diyenin ana avrad çavani eksiğim nedir onu söylerseniz sevinirim)
    Veee linkhttps://soundcloud.com/muhammet-hamarat/telemak-yusuf-kamil-pa-a?ref=clipboard&p=a&c=1&utm_campaign=social_sharing&utm_medium=text&utm_source=clipboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanq067 -- 25 Nisan 2021; 15:39:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |

• Seste çok yankı var, dediğin şeyin çoğu anlaşılmıyor.

Beat güzel ama sözler uyumlu değil.

Özellikle şarkının başındaki ne dediğin bile belli olmayan sözler kulağı rahatsız ediyor, sesi kısmak zorunda kaldım.

Ayrıca cringe rapçilere özenti bir şarkı olmuş, sanırım khontkar ve şehinşah hayranısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 25 Nisan 2021; 16:42:24 >
  • cringe şu saçma müzik türü bana arabesk rap dönemini hatırlatıyo.

• Kanka başta bir efekti deniyordum orada boş yapıyorum eleştirin için teşekkürler kulaklık kaydından kaynaklı olabilir dediğin yankı

• Kulaklarım tıkandı

• standart türkçe rap işte, vasat

• bası ıyıydı hurdacı geldı hurdacı fakat rıtım ve soz kısmı olmamıs

• bok gibi

• Trap çöplüktür ama ciddi diyorum gerekli ekipmanlar sana verilse Trap üstadısın falan diyen milyonlarca hayranın olurdu hayat işte

• quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

standart türkçe rap işte, vasat

Türkçe rap değil arkadaşın yaptığı trap

• Bir başarısız girişim daha benim için ama tecrübe en azından bu konuda da az çok öğrendiğim bir bilgi oldu

• katılıyorum yankı faszla olmuş.ŞArkının beati hoş ama sesin kısık gelmiş fazlasıylar.Şarkının ortasına tıkladık direk 30 sn kadar dinledim yorumlarım ona göre.

melodi hoş geliyor kulağa ama teknik sorunlardan dolayı pek olammaış.Ama hiç kimse tekte veya ikide aşrkı patlatmaz ellerinize sağlık.

Aslında şehinşahın esaki şarkıları gayet güzel hocam.Ama khontkhar 5 kuruş etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Türkçe rap değil arkadaşın yaptığı trap

Alıntıları Göster

yeni nesil türkçe rap işte ya, benim bildiğim trap başka bir tür

• Mr.Mario kullanıcısına yanıt
    Sağol kankam eleştirin için amacım patlamak falan değil sadece hobi olarak yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lanq067

Bir başarısız girişim daha benim için ama tecrübe en azından bu konuda da az çok öğrendiğim bir bilgi oldu

Kendini eleştirmen güzel bir şey ama sen fazla kötü davranıyorsun kendine şu şarkın bile çoğu popüler heriften iyidir

• meola147of kullanıcısına yanıt
    Çok da kötü davranmadım be kankam değerine göre çoğunluğun tepkisine göre ölçüyorum

• Rap yaptım bakınız v2
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanq067

Çok da kötü davranmadım be kankam değerine göre çoğunluğun tepkisine göre ölçüyorum

Burada ki çoğunluk zaten hiçbir şeyi beğenmiyor ki

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.