Şimdi Ara

Rap saçmalığından kurtuldum, Bana önereceğeniz sanatçılar? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anacoth

cypress hill güzeldir

Bence Tupac dinle kendine gelirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BFEC10673 -- 13 Mart 2010; 12:06:49 >
  • 7 Senedir dinliyorum hiçte sıkılmadım büyüdüğüm haldede dinliyorum.
    Rapi bırakıp popu seçmekte çok büyük bir kayıp ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

5-6 senedir ne dinliyormuşum ben yahu...
    Bi sagopa kajmer iyi söylüyor, onunda sözleri iyi yani.. Ötekiler fasafiso.. Bıraktım bugünden sonra. Edip akbayram gibi, Tarkan gibi, Nil karaibrahim gil gibi yeni sanatçılar varmı, önerebileceğiniz pop şarkıları falan?
    Zaten saçma olduğu şurdan belli.. Turkish Ritmik Amerikan Şiiri..Turkish rep.. Bune arkadaş ya.. Dinlemem bu saatten sonra..
    Bana önereceğiniz şarkılar varsa youtube linki veya isimlerini söylerseniz mutlu olurum. Hiç bişey bilmiyorum çünkü.

Pop müziğe iyi diyorsan senden ümidi kestik artık

Ayrıca sago rap söylemiyor adamın kendine has bi tarzı var nasıl bişi ben çözemedim

Biraz büyümen gerekli bence ihtiyacın zaman.

şaka ya cidden şaka.istediğim müziği dinlerim arkadaş sanane ben sagoyu seviyorum git ne dinlersen dinle

bu arada 20 yaşımdayım
  • 6 senede mi anladın türkçe ritmik amerikan şiiri olduğunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 13 Mart 2010; 12:15:48 >
  • Biri aferin genç desin.
  • tek bi müzikle sınırlı kalmayın. rapte biyere kadar. aynı tarz insanı baydırır. ben her çeşit müzik dinlerim. ama genelde evanescence ve tarzında müzik dinlerim. sagopa kajmer vazgeçilmezimdir.
  • Rap; Rhythmic American Poetry

Turkish, Rhtymic American Poetry

Yani;

Türkçe, ritmik (ritimli) Amerikan şiiri.

Şimdi senin kararlarına bir şey diyemeyiz. Karışamayız da. Fakat sen milleti kışkırtmak için ''Rap denen saçma şey'' diye hitap edersen 6 yıldır dinlediğin tarza küfür etmiş sayılırsın ve aynı zamanda Rap dinleyen arkadaşları da kızdırırsın. Demek ki bu zamana kadar sözlerini falan anlamadan dinlemişsiniz; melodisi için dinlemişsiniz siz.

Ayrıca, anlamadığın bir şey var. Amerika'nın müzik tarzını biz Türkçe yapıyoruz. Yani cümlede bir bozukluk veya anlamsızlık, çelişki yok.

Araya virgül koyduğunu zaman; Türkçe, ritmik amerikan şiiri;

Amerikanlara özgü bir tarzın Türkçeleştirilmiş halidir.

He siz bazı kesimlerin gazına gelip; Amerikanlara ait şeyi dinlemem, Amerikanları sevmiyorum diye çocuk çocuk işlerle uğraşmak istiyorsan gidip başka şeyler dinleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

tek bi müzikle sınırlı kalmayın. rapte biyere kadar. aynı tarz insanı baydırır. ben her çeşit müzik dinlerim. ama genelde evanescence ve tarzında müzik dinlerim. sagopa kajmer vazgeçilmezimdir.

+1500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N-0NE -- 13 Mart 2010; 12:19:32 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDx -- 13 Mart 2010; 12:23:16 >
  • Duman,Şebnem Ferah,Umut Kaya,Manga
  • ma ma ma ma mını ma mını makrifon şov. şimdi bana bi bakınız haydi şimdi bana bi bakınız haydi şimdi bana bi bakınızakını zakınaasdflksşlk !?!?>---<-<"(system failed...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jentin -- 13 Mart 2010; 12:25:15 >

• 1.02 de fuata dikkat
  • Progressive Metal

Heavy Metal Falan

Aynı gruptan daha slowumsu bi çalışma;

Tabi direk bunlarla başlama git bi metallica falan dinle. Megadeth slayer rammstein iron maiden derken bi bakmışsın agalloch falan dinliyosun.
    Ekleme: Brutal Vokal'e alışman zaman alır. Hemen pes etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bc_ -- 13 Mart 2010; 12:30:16 >
  • yahu bu eleman banlanmamışmıydı ne olduda yine getirdiler buraya bunu
  • 5 senedır sagopa kajmer dinliyorum
    dediğin gibi diğerleri fasafiso
    manga duman vs önerebilirim
  • rammstein
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meaningléss

Progressive Metal

Tabi direk bunlarla başlama git bi metallica falan dinle. Megadeth slayer rammstein iron maiden derken bi bakmışsın agalloch falan dinliyosun.
    Ekleme: Brutal Vokal'e alışman zaman alır. Hemen pes etme.

Dream Theater - A Nightmare To Remember

bu şarkı cidden sağlam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDx -- 13 Mart 2010; 12:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylpc

klibi için hit em up uncensored yazın buraya koymadım çünkü başlarken karı resmi çıkıyo
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.