Şimdi Ara

Ranked maçıma unranked oyuncu geldi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl oluyorda ranked maçıma unranked bir oyuncu geliyor? üstelik bu oyuncunun 0 kabiliyeti 0 rünü var. Bu oyuncu yüzünden çok basit oyun kaybettim. Oyun bilgisi hiç yoktu destek olup adcsine minyon bırakıcak kadar bile yok. Böyle eşleşme nasıl gerçekleşiyor?

• sen unrankedken maça girmedin mi ?Başkasının ranked oyununa denk gelmedin mi ?
  • sinirli99 kullanıcısına yanıt
    Bunun bir sınırı vardır heralde gidipte unranked oyuncunun yüksek lig maçlarına denk gelmesi saçmalıktan öte değil.
  • Ligin ne?op gg atar mısın
  • plat civarı atıyor da eger master civarıysan sıkıntı var tabi haklısın
  • Oyunda ilk attığım rank maçında iki takımda da en düşük adam golddu, en yüksek adam da diamond 5 di ve jungle elise oyunuyordu.
  • Attığım ilk ranked maçım 14 fps 120ping ile karma support idi ve çok güzel feedlememe rağmen kazanmıştık. Ne zamanlardı..
  • Geçen sezonu elmas 3 bitirdim şu an unrankedım. Ranked atınca elmaslar ile eşleşeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin aslı bu adam yeteneksiz. 30 level olma özelliginden başka birşeyi yok. Rün sayfası ve kabiliyetleri hiç yok. Oyun bilgisi zaten yok destek olup minyon alıyordu. Bir önce ki sezon elmas bitirirsin yerleşmelerde elmaslarla oynayabilirsin buna itirazım yok zaten.
  • op gg falan bi link atsana
  • Silver gold falansan gelebilir normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.