Şimdi Ara

Rank için yardım eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna başladığım günden beri 5-10 günlük bi oynayış süresiyle hiç kasmadan rank 5 olur sezonun kalanında değişik desteler yapar tavern brawl falan oynardım. Fakat nedense bu sezon rank 13ün altına inemiyorum. Her türlü priest shaman rogue kartım var. Diğerlerininde kilit kartları var. Pirate warrior dışında böyle hızlıca rank kasacağım bir deste önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dragon priest oyna.decki kavrarsan hızlıca tırmanırsın.blade of crhun+brann kombolu cthun roguede baya güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 20 Aralık 2016; 16:06:38 >
  • Dragon priest ile %90 win rate yaparak 5 e çıktım Destenin en sevdiği rakibi ise jade mekaniği olan her deste , 1 lose bile almadım druid inden tut şamanına kadar
  • lalale kullanıcısına yanıt
    Peki desteyi paylaşabilir misiniz?

Reno dragon priest iş görürmü

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Reno priestin çeşitli varyasyonlarını denedim. Bir şanssızlık olmazsa iş yapıyor ama bazen kanser ediyor. Destede her karttan 1 tane olunca ihtiyacın olan kartı çekme ihtimalin de azalıyor. (Tur 6ya kadar elimde dragon olmadan oynadığımı biliyorum).Kesinlikle çöp değil fakat ben tavsiye etmem. Hele benim gibi ihtimalleri sevmeyenlerden iseniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Reno dragon priest iş görürmü

ben tavsiye etmem çünkü 2 Darkonid operativeden aldığın value çok fazla dragon kombolarını herzaman yapabildiğin için reno yokken kafam biraz daha rahat topdeck e bakıyor biraz reno priest, onun dışında reno warlock gibi kartlara sahip olmadığı için earyl ve mid game i düşük priestlerin standartta , reno warlock zaten daha tuzlu bir deste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 20 Aralık 2016; 19:39:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Peki desteyi paylaşabilir misiniz?

ben wild oynuyorum ama standartta ki muadilini de paylaşayım , tek farkeden benim lightbomb kullanmam priest vs priest matchuplara karşı çok daha güçlü ve jade ne kadar açılsada tek kartla masasını kaybediyor, dragon fire potion dragonlara işe yaramaması mirror matchuplarda sıkıntı çıkarabiliyor.

bu standart için :http://www.hearthpwn.com/decks/686958-s33-sjows-dragon-priest-mean-streets-of-gadgetzan

benim kullandığımsa bu :  Rank için yardım eder misiniz?

standart olan daha budget o da seni 5 e kadar götürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 20 Aralık 2016; 19:42:3 >

saolun hocam deniyeceğim. verdiğiniz 2 destede de eksiğim yok bütün kartlar tam.
  • blackwing corruptor olmadan bu deck iş yaparmı 2 gündür rank 3te takıldım ilerliyemiyorum yeni birşeyler deneme vakti geldi sanırımhttp://www.hearthstonetopdecks.com/decks/thijs-elc-superstars-dragon-priest-december-2016/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 20 Aralık 2016; 22:02:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

blackwing corruptor olmadan bu deck iş yaparmı 2 gündür rank 3te takıldım ilerliyemiyorum yeni birşeyler deneme vakti geldi sanırımhttp://www.hearthstonetopdecks.com/decks/thijs-elc-superstars-dragon-priest-december-2016/

normalde iş yapar derdim ama rank 3 ten sonra ki deckler genelde tier 1 olduğu için sıkıntı çıkarabilir , aklımada replacement gelmedi belki yerine 1 slyvanas ya da priest of the feastlarla deneyebilirsin veya excavated de olabilir dediğim gibi yüksek ranklarda yine de sıkıntı çıkarabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

saolun hocam deniyeceğim. verdiğiniz 2 destede de eksiğim yok bütün kartlar tam.

şu aralar lightbombun varsa wild da rushlamanın tam sırası pirate warriorlar çok az denk geliyor
  • sylvanas ve yseraya gerek yok bence çünkü entombsuz controle karşı her türlü kaybedeceksin zaten. dragon priest kontrolden ziyade midrange destesi gibi. wild için 2x velens chosen ve 1 holy nova oynuyorum ve tabi ki dr. boom. ve brann de şart çok fazla battlecry var destede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 21 Aralık 2016; 1:58:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

sylvanas ve yseraya gerek yok bence çünkü entombsuz controle karşı her türlü kaybedeceksin zaten. dragon priest kontrolden ziyade midrange destesi gibi. wild için 2x velens chosen ve 1 holy nova oynuyorum ve tabi ki dr. boom. ve brann de şart çok fazla battlecry var destede.

Destenin win rate i o kartlar sayesinde geliyor zaten, control priest,nzoth rogue, control warrior ve control shamana 1 maç vermedim.

Masaya minyon koyarken kaldıran bir destenin masası zaten güçlü ekstra olarak 6 manada bir entomb yemek adamın concede vermesi ile aynı şey,masayı elleyemeden slyvanasi çekmek aradan o turnı pas geçmektir onun için ve kalan kartların neredeyse hiçbiri lightbombdan etkilenmez gerek book wrym,kabal priest,darkonid operative ve etrafindan oynarsan +2 health verilmiş b.corruptor,keşke entomb atsa derim 6.turnda hatta

Velen için oyun başı 2 tanesi gelse pas geçirir seni ve late game i olmayan tempo destesi için kötü bir haber onun yerine 2 kabal priest boş bile atsan bir spider tank kadar güçlü ayrıca 3 mana 3/4 +3 health = 3 mana 3/7 ki velen masaya body koyamadığı gibi 3 mana 2/4.

Holy nova 5 mana alana 2 ve kaç minyon öldürebilir ki o manada 5 manayı hak etmiyor , mage in bile potion ı 3 mana alana 2, onun yerine slyvanas genelde ya karşı taraf tarafından full trade olur 3.lightbomb gibi ki spell yese bile masanı tutar aynı şekilde ysera ki şuan ki control warriorların bile core kartlarından adam onu kaldırmak için 10 takla atar senin zaten boardın güçlü verdiği kartlada terlemeden biter oyun awakens bile yeterli,chillmaw zaten flamestrike yutmuş bir ejder ve ejder sinerjileri için 2 kartta güzel aktivatör

Yani o kartlar gerek controllere karşı gerek yüksek removal içeren tempo kartlarını masadan kaldırabilen kartlara karşı bu oyunda bende varım diyen kartlar olmasalardı deste sadece belli kartlara karşı kazanırdı mesela dr.boom shadow word yediği zaman bombaların 1 mi 3 mü vuracağına kalıyor işin slyvanas ve chillmaw ise kalsa bi dert ölse ayrı dert karşısı için ysera ise 4 atakla priestin karşısında görmek isteyeceği en son kartlardan biri , özetle 30 dk de rank 5 olmamı sağlayan kartlar onlar ayrıca jadelerin 8/8 9/9 üreyen destelerine karşı tek lightbombun yeterli olacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 21 Aralık 2016; 7:34:39 >

bir şansımızı deneyelim olmadı gidip pirate warrior oynıcam

demek istediğim entombsuz kontrol destesi oynamaya çalışmak gereksiz. renolocku falan yendiysen na serverinda falan oynadın galiba çünkü renolockun her zaman her şeye cevabı oluyor aggro olmadığı için rahatça kartını çekiyor. velen konusunda katılmıyorum koşulsuz her wild destesine banko gereken bi kart. erken playleri yüksek hpli minionlar olduğu için (turn 2 agent 4 hp turn 3 technician 5hp gibi) rakip öldüremiyor ve velen ile bufflayıp hex vs. atmak zorunda kalıyor ve rahatça boom drakonid vs. atabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.