Şimdi Ara

RANGE ROVER SPORT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
14.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 17 Temmuz 2015; 19:33:42 >

• abi yapmaa böyle bir başlık :( :( :(

dayanamammm :(

varmı buralarda acaba range sport u olan birileri merak ediyorum?? yada eşinde dostunda arkadaşında olan binen kullanan vs vs

özellikle yeni kasası bitiriyor beni birisi çıkıp deseki gel seni 10 dakika gezdireyim dese inan bir depo mazotunu bile karşılarım :) :) :)
  • forumda bir arkadaşımızın babasında var 2011 RR Sport.. benimde etrafımda RRS sahibi olanlar var
  • RRS gereksiz gibi geliyor bana(hiç binmedim ama performans olarak pek parlak değil.3.0 tdv6 yeter).Bir de bu aralar fiyatımı arttı?
  • gereksiz değil, RRV'ye para bağlamak istemeyenler alıyor.. fiyatlarında bir artış yok, Euro arttığı için biraz yükseldi..
  • valla alabilecek param olsa rrv mi rrs mi deseler sanırım rrs alırdım...açıkcası rrv pek insan işi değil :) :) birde yaşım itibariyle bana pek uygun kaçmaz en kralı sport....birde premium hse olacak....

beyaz renk taba deri döşeme bide logic 7 tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

valla alabilecek param olsa rrv mi rrs mi deseler sanırım rrs alırdım...açıkcası rrv pek insan işi değil :) :) birde yaşım itibariyle bana pek uygun kaçmaz en kralı sport....birde premium hse olacak....

beyaz renk taba deri döşeme bide logic 7 tamam

işte o parayı verdin mi onunla kalmıyorsun, bu sefer multimedia istiyorsun.. arkada ekran olsun, TV olsun, yok efendim biraz daha para vereyim Limited Edition alayım (Premium HSE'den tatmin olmayan adam var, bir ahbabımız Limited Edition aldı sırf bu yüzden) falan diyorsun.. kısacası bu işin sonu yok..

hatta geçen perşembe günü Filistin Caddesi'nde RR VOGUE SE gördüm.. ki VOGUE SE İngiltere'den ithalat yoluyla gelen bir model, TR'de yok.. o derece ileri seviye hastalık yapıyor bu melet

• İlandaki resimleri buraya yükleyemedim ama yardımcı olan biri çıkarsa resimleri yüklemek için sevinirim.
    bir hayli orjinal araç sanırım sizce???

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-satilik-borusan-cikisli-land-rover-53463746/detay/
  • iste param var ama oyle takılıyorum kafasında bir insan daha... Araç full yazacağına HSE mi, Premium HSE mi yazsaymış daha iyi olurmuş.. Ondan bile haberi yok daha...
  • alçalır yükselir araç haha:D

görgüsüzlüğün alemi ne önünde fotoğraf çekiliyorsun facebook a profil resmi yapar gibi satılık ilanı veriyorsun :) :)

araç hse paket sanırım....hse lerin jantları böyle oluyor diye biliyorum premium ların ki daha bi janjanlı jant var.....şahsen ben hse mi premium mu olduğunu jantlardan anlıyorum kendimce :)
  • Arkadaslar 3.0 sport modelını almayı e dusunuyoruz yenı kasa sız hangı modelını tavsıye edersınız avantajları dejavantajları nelerdır peder bıraz benzın ısıne kıl yaklasıyor beyaz alcagımız kesınlestı ama
  • avantaji dezavantaji derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖLÜCÜ

Arkadaslar 3.0 sport modelını almayı e dusunuyoruz yenı kasa sız hangı modelını tavsıye edersınız avantajları dejavantajları nelerdır peder bıraz benzın ısıne kıl yaklasıyor beyaz alcagımız kesınlestı ama

model derken zaten hse ve premium hse var paran varsa tabiki premium hse alıcaksın

benzin işide 5.0 v8 supercharged almıcaksanız 3.0 lar dizel zaten :) sanırım babam yakıta kıl kapıyor demek istediniz :)
  • bunu alacağıma sorento ya binerim daha iyi o derece yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersky

bunu alacağıma sorento ya binerim daha iyi o derece yani

iyide git bin o zman bize ne range rover a binenden de sananee...kimse kimseye binmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

Orijinalden alıntı: powersky

bunu alacağıma sorento ya binerim daha iyi o derece yani

iyide git bin o zman bize ne range rover a binenden de sananee...kimse kimseye binmiyor

sakin saakiin... çocukla cocuk olmanın bir anlami yok... he he de geç..
  • aynen abi haklısın
  • techzone abicim buralardamısın??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-yalvac-grup-tan-2012-new-range-sport-hse-tdv6-256-hp-60884415/detay/?source=promotion_topl

abicim bu nedir ya yinemi makyaj oldu sportlara

ufff allah kahretsinn zaten ölüyodum buna bunlar çok daha fena olmuş ya joystick vites vs vs

bu 2012 lerle ilgili bilgin varmı ??

2010 - 2011 ler bile düştü yeminlen gözümden :(

• joyistik vites değil o..

ithal etmisler aracı.. Land Rover bu sisteme geçti ama TR'ye gelmesi biraz sürecektir.. özellikle Sport modelde..
  • ithal araç yani bunlar....

şu an borusan da vs de satılan 2012 ler bildiğimiz sport lar değilmi

zaten 145 euro ne demek ya bi vites kolu yok diye bu para verilmezz o paraya vogue alınır :) :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.