Şimdi Ara

Range Rover Evoque dünyanın en büyük hız tümseğini nasıl aştı? [video]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Range Rover Evoque, 2011 yılından beri piyasada olmasına rağmen 2016'daki makyaj operasyonu ile hala çok sayıda müşteriyi cezbetmeye devam ediyor. Otomobil devi Land Rover, Range Rover'ın en çok satan modeli olan Evoque'un reklamını yapmanın oldukça akıllıca bir yolunu bulmuş.

Ayrıca Bkz.Galaxy A8 (2018) resmi görselleriyle ortaya çıktı
    Şirket, İngiltere'nin işlek caddelerinden birine dünyanın en büyük hız tümseğini kurdu. Yayınlanan videoyu izlediğimizde yoldan geçen araç sürücülerinin devasa tümsekle karşılaşmaktan hayli rahatsız olduklarını görüyoruz. Bazıları otomobilleriyle geri dönerken gözü kara olanlar da tümseği geçmeye çalışıyor. Ama nafile bu çabaların başarısızlıkla sonuçlandığına şahit oluyoruz.

Range Rover Evoque bu büyük engeli aşıyor

Ve aniden kadraja bir Range Rover Evoque girerek herkese engelleri aşma konusunda ne kadar yetenekli olduğunu gösteriyor. Araç dünyanın en büyük hız tümseğini başarılı bir şekilde geçerek resmen bir gövde gösterisi yapıp gidiyor. Otomobil üreticisinin iletmek istediği mesaj Evoque'un birçok engelin üstesinden gelebilecek kapasiteye sahip olduğunu göstermek. Bunu da ilgiyle izlenecek bir reklam filmi hazırlayarak başardığını söyleyebiliriz.

• Eğer o reklam filmindeki range rover reklam için değil de diğerleri gibi normal trafikteki vatandaşlardan biri olsaydı o da geçmezdi.Reklam çekmek için bana 1.3 palio versinler ben de geçerim ordan.Daha 1 hafta önce yol kapaılı olduğu için ara sokakta 30 cm yükseklikteki kaldırımdan altı yere değdiği için önümdeki araçların 1-2 si hariç hepsi geri döndü.Çünkü araçları iyiydi.Ben de palio olduğu için altını değdirerek geçtim.O gün bravo olsaydı ordan geçmezdim.
  • Diğer sürücüler Bodoslama Dümdüz giriyor, Evoque çapraz çıkıyor. O da dümdüz girseydi Tümseğe de görseydik...

• Onlarda 50 bin dolar

Bizde 500 bin tl cik
  • Kuatrocular gelmeden yerimizi alalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayattaki zorluklar vs Ben ---> Meganela çıkmaya çalışan abi.
  • Meganelı abi zorlASA duvarı deler

Bu arada bu topraklarda quasqaı varken kim takar evıqueu

• Ben Dacianin yerinde olsam ayni yeri yine diogonal gecer ve reklamin bitiminde, "Engelleri asmak icin cok para odemeye gerek yok" der lafı koyardim Range Rovera

• range rover cadde suvudur diyenlere dayanamamışlar belli ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekil ile 4x4 Duster da girer oraya.
  • Eğer o reklam filmindeki range rover reklam için değil de diğerleri gibi normal trafikteki vatandaşlardan biri olsaydı o da geçmezdi.Reklam çekmek için bana 1.3 palio versinler ben de geçerim ordan.Daha 1 hafta önce yol kapaılı olduğu için ara sokakta 30 cm yükseklikteki kaldırımdan altı yere değdiği için önümdeki araçların 1-2 si hariç hepsi geri döndü.Çünkü araçları iyiydi.Ben de palio olduğu için altını değdirerek geçtim.O gün bravo olsaydı ordan geçmezdim.
  • Motorcuyu takdir ettim. Kaymak gibi kaldırım var adam geri döndü ya la

• lada nivayla hic acimadan dumduz girerim oraya bu bir maharet degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiyorsa karda, çamurda Audi'nin Quattro sistemi ile kapış :)

• Turkiye icin mi yapildi bu reklam :) malum hiz tumseklerimiz dunya standartlarini cok sever :)

• Hiç kendi sınıfından araç geçmiyor.

O zaman bisiklet daha iyi tırmanıyor, nokta...

• Bizim civicçiler söve saya geçerdi ordan. Bir iki ani direksiyon hareketi ve çapraz çıkış

• Bizim yollar böyle zaten!?

• cesmuru kullanıcısına yanıt
    Geçmek mi? :))

Alt takım param parça olurdu,geçmesi imkansız. :))
  • Paran varsa range rover

Yoksa game over

• Oradan birçok araç geçer kötü dediğiniz Duster eline verir,

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.