Şimdi Ara

RAMSEY %50 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
3.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 39
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dj_alper_ (4 mesaj) boombip (4 mesaj) errorman_cem (3 mesaj) MegaWolt38 (3 mesaj) kymelria (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (9 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    713 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu markanın fiyatları hep yüksek olduğu için bu kampanya fiyatları bir nebze olsun azaltmış lakin yine benim düşündüğüm fiyat seviyelerinde değil. Belki kendince sıcak olacak bir kampanya olacağını düşündüğüm için paylaşıyorum

https://www.ramsey.com.tr/yenigelenler-7708?utm_campaign=50_net_indirim_13_7_15&utm_medium=email&utm_source=setrow

• Teğmen
    159 Mesaj
    Motorsiklet sandim gidiyorumk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1885 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cagdeg

Motorsiklet sandim gidiyorumk
    https://www.ramsey.com.tr/cok-satanlar/regular-fit-indigo-spor-pantolon_7809_64838

kaçırmayın :D

konuya dönecek olursak %50 bile kurtarmıyor ama kaliteli bir marka sanırım hiç kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 14 Temmuz 2015; 9:26:01 >
    |
    |
  • Yarbay
    4082 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

https://www.ramsey.com.tr/cok-satanlar/regular-fit-indigo-spor-pantolon_7809_64838

kaçırmayın :D

konuya dönecek olursak %50 bile kurtarmıyor ama kaliteli bir marka sanırım hiç kullanmadım.

Alıntıları Göster
    yaş kaç acaba motor markası sananlar var...

Ramsey takım elbisede zirvedir. Hele ki Zero Weight takımın üzerine yoktur. Görünen o ki en ucuz zero 500-tl civarında. Ramsey kartı olanlar ek %10-30 indirim alınca iyi fiyat olur

1,5 ay önce Starcity Ramsey'de 2 gömleği 55'e almıştım.

• Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Ramsey takım elbisede zirvedir. Hele ki Zero Weight takımın üzerine yoktur. Görünen o ki en ucuz zero 500-tl civarında. Ramsey kartı olanlar ek %10-30 indirim alınca iyi fiyat olur

Alıntıları Göster
    Takım elbisede zirve olduğunu bildiğim için bu markayı ara ara takip ediyorum. Gömlekleri iyi almışsınız hocam. Pierre Cardin gibi 1 alana 1 bedava yapsa yine razıyım ramsey'de :)

Motor mu
    |
    |
    Bahsedilenler: MegaWolt38

• Yarbay
    4270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Takım elbisede zirve olduğunu bildiğim için bu markayı ara ara takip ediyorum. Gömlekleri iyi almışsınız hocam. Pierre Cardin gibi 1 alana 1 bedava yapsa yine razıyım ramsey'de :)

Motor mu
    Bu markayı yıllar evvel çok beğenir ve fırsat buldukça alırdım...Hatta halen giydiğim iki üç pantolon ve ceketi var...

Ne zaman ki burs hikayesi ortaya çıktı ve arkası çorap söküğü gibi geldi,o zaman bıraktım...
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Motor mu
    Uzun'un çocuklarının bursuna katkıda bulunmak isteyen alsın, hayatta bir şey almayacağım ve aldırmayacağım markalardan (Mado gibi), ayrıca takım elbisede zirzeymiş, yav he he.
  • Yarbay
    2907 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Uzun'un çocuklarının bursuna katkıda bulunmak isteyen alsın, hayatta bir şey almayacağım ve aldırmayacağım markalardan (Mado gibi), ayrıca takım elbisede zirzeymiş, yav he he.

Alıntıları Göster
    zirve biraz abarti olmuş. network takım lar giyince diğerleri biraz dandik gelmeye başlıyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bu burs olayını unutmuşum ben

http://www.habervitrini.com/gundem/ramseyin-sahibi-remiz-gur-uyuyamiyorum-44304/

Demek ki fiyatları bu burslar yüzünden fazla indirmiyor :) Gözümden düştün RAMSEY

Ayrıca illa Remzi Gür diyorsanız RAMSEY'in bir alt segmentihttp://www.kip.com.tr/ var ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_alper_ -- 14 Temmuz 2015; 11:36:06 >
    |
    |
    D@rbeli M@tk@p kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1885 Mesaj
    Ayrıca orjinal ismi Remzi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

Ramsey card a indirim olayını kaldırdılar hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MegaWolt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: windwind

Ramsey card a indirim olayını kaldırdılar hocam.
    Markanın reklam yüzü:

|
    |
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Bu burs olayını bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. Bu da uzak durmamız gereken markalardan birisi anlaşılan o ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8823 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Bu burs olayını bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. Bu da uzak durmamız gereken markalardan birisi anlaşılan o ki.
    Vakko, Beymen ve diğer birkaç marka daha varken zirve demek saçma olmuş.
    |
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Vakko, Beymen ve diğer birkaç marka daha varken zirve demek saçma olmuş.

Alıntıları Göster
    Alt tarafı yün yada pamuk hepsi aynı kumaş. Hepsi de aynı yerlerden ürünlerini alıyorlar. Kumaş fabrikaları da kumaş çeşitleri de belli. 10 -15 liraya mal et 1000 tl ye sat. Hep derim zaten bu ülkede okuyacağına Konfeksiyon yada mobilya işi yapacaksın.
  • Yarbay
    8823 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Alt tarafı yün yada pamuk hepsi aynı kumaş. Hepsi de aynı yerlerden ürünlerini alıyorlar. Kumaş fabrikaları da kumaş çeşitleri de belli. 10 -15 liraya mal et 1000 tl ye sat. Hep derim zaten bu ülkede okuyacağına Konfeksiyon yada mobilya işi yapacaksın.

Alt tarafı yün mü? Yünde kaç farklı kalite var, biliyor musunuz? Ayrıca yün kumaş fiyatlarından haberiniz var mı? Ayrıca herşey kumaş değildir. Tasarım da bir paya sahiptir. Takım elbisede işçilik yüksektir. Konfeksiyon atölyelerinde dikilen şeylerle karıştırmayın.
  • Yarbay
    2274 Mesaj

Ramsey network vs terzi ile size özel ölçü mü alıp da dikiyor. Tasarım mış sanki işlemci mi üretiyorlar ya nm ölçeğinde daha hızlı işlemci mi içine koyuyor ram mi fazla. Altın mı var kumaşında platin mi. Kaşmir var ise tamam pahalı. Standart kalıplar ile konfeksiyonda diktirilen standart ürünler.

Kullanılan kumaş 1000 tl edecek kumaş felan da değil. Ramsey in kumaş fabrikasını hiç duymadım araştırmadım da. Kumaş karışım oranları, kalitesi, dokuması vs fiyatı etkiler ama öyle de gözünüzde büyüttüğünüz farklar kadar etkilemez. Büyük markalar da defo olayına ve işçilik hatalarına dikkat edilir. Ürünler kusursuz dikilmek zorunda dır. Küçük markalar da ise ufak tefek hatalara minik defolara göz yumulur.
    |
    |
    Paramedik 112 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    182 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Ramsey network vs terzi ile size özel ölçü mü alıp da dikiyor. Tasarım mış sanki işlemci mi üretiyorlar ya nm ölçeğinde daha hızlı işlemci mi içine koyuyor ram mi fazla. Altın mı var kumaşında platin mi. Kaşmir var ise tamam pahalı. Standart kalıplar ile konfeksiyonda diktirilen standart ürünler.

Kullanılan kumaş 1000 tl edecek kumaş felan da değil. Ramsey in kumaş fabrikasını hiç duymadım araştırmadım da. Kumaş karışım oranları, kalitesi, dokuması vs fiyatı etkiler ama öyle de gözünüzde büyüttüğünüz farklar kadar etkilemez. Büyük markalar da defo olayına ve işçilik hatalarına dikkat edilir. Ürünler kusursuz dikilmek zorunda dır. Küçük markalar da ise ufak tefek hatalara minik defolara göz yumulur.
    Zero-weight iki takım elbise almıştım indirimli zamanında, hala kullanıyorum. Gerçekten kullanımı rahat, görüntüsü şık. Kuru temizlemeciye götürmüştüm bir de ufak tadilat işi vardı. Kuru temizlemeci "bu takımları çok pahalıya almışsınız herhalde, bu içerisinde kullandıkları malzeme ve dikişleri gerçekten çok kaliteli" diye yorum yaptı, hatta birkaç detay daha söyledi de anlamadım. Bu yorumu yaptığında da şaşırmıştım.

Mağazadaki çalışanlarının ilgi ve alakasını da çok severim. Rahat alışveriş yaptığım yerlerden biridir. Ramsey'in protokol için verdiği takımlar ayrıdır mesela herkese göstermezler. Orta-üst kalite olarak görürüm ürünlerini. Mağazalarına uğrayıp karar vermekte fayda var.

Ayrıca, takım elbise 100 liraya da var 10.000 liraya da var, kalitenin zirvesini bulabilmek kolay değil yani :)

Bu arada hiç marka fanatikliğim yoktur nerede fiyat-performans görürsem oradan alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYALETGEMİ -- 14 Temmuz 2015; 14:01:44 >
    |
    |

• Yarbay
    2600 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Ramsey takım elbisede zirvedir.

iyi güldüm.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    burs olayını öğrendiğimiz iyi oldu bi daha önünden bile geçmeyiz ramsey in

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
kripto para haberleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.