Şimdi Ara

Rampage Oyuncu Klavye Mause 69 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.936
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasada 120 130 lira civarı aklımda bloody turbo vardı ama yorumlar iyi olunca bu seti aldım.

İsteyen alsın fiyat iyi bemce

https://www.hepsiburada.com/rampage-km-r10-3-farkli-aydinlatmali-siyah-oyuncu-klavye-mouse-set-14288-p-BD802613?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 22 Kasım 2019; 22:46:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mükemmel fiyat aldım teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat güzel ama almadım :D
  • Aldım bir adet. 👍

• İçine bi ışık koyuyolar hop oldu sana oyuncu ürünü :)

• Yersen işte..(yiyolarda 😂)

• Haber verene teşekkürler...

• mouse için alan varsa klavyeye talibim

• https://www.hepsiburada.com/rampage-km-rx9-siyah-usb-gokkusagi-zemin-aydinlatmali-q-standart-oyuncu-klavye-mouse-set-p-HBV00000938C7?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/rampage-km-rx8-usb-gokkusagi-zemin-aydinlatmali-q-standart-klavye-mouse-set-p-HBV00000B1H9G?magaza=Hepsiburada

Bunlar nasıl arkadaşlar kıyaslarsak? Başlıktaki üründe arka aydınlatma yok sanırım değil mi? Csgo oynayacağım çoğunlukla. Başlıktaki mı daha iyi olur yoksa attığım iki linkteki ürünlerden birini mi tercih etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 23 Kasım 2019; 10:35:4 >

• yeğenime aldım bir adet , teşekkürler
  • Ben de aldım bir adet, teşekkürler.

• Yanlış anlamayın da o fare nasıl bir şeydir öyle, daha buradan böyle her an elinde kalacakmış gibi durmuyor mu o tuşlar falan acayip zoraki koyulmuş gibi geldi bana.
  • Şunu alın daha iyi adı var yani Logitech :)

Logitech K120 Kablolu Türkçe Q Klavye
  • Klavye geldi harika mause felan iyi oturuyor tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-25D61F122

mouse için alan varsa klavyeye talibim
    pm
  • G300s alacaktım ama mausları kıyaslarsak ne dersiniz?
    Hangisini alayım?
  • Backlink kullanıcısına yanıt
    su an g300s kullanıyorum bu siparis henuz elime gecmedi ancak g300s ile kıyaslanabilecek bir mouse oldugunu düsünmüyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quelafie

su an g300s kullanıyorum bu siparis henuz elime gecmedi ancak g300s ile kıyaslanabilecek bir mouse oldugunu düsünmüyorum..
    Hocam vatandan almayı planlıyorum mausepad ile birlikte uygun fiyata geliyor ne dersiniz uzun ömürlü mü g300s millet çift tıklatma sorunu olduğunu söylüyor ama 5 yıldır 20 tllik logitech kullanıyorum banamısın demedi.
  • Backlink kullanıcısına yanıt
    benim elim pek büyük degil cok rahat ediyorum o yüzden. bütün gün pc basındayım oyun oynarken hunharca kullanıyorum hic agrı sızı yok. alalı 1,5 sene civarı oldu hicbir sıkıntı yasamadım cift tıklama gibi. macro tuslarını kullanmıyorum bana hitap eden bir özellik degil ama kullananlar memnun diye okumustum ürünü alacagım zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backlink

G300s alacaktım ama mausları kıyaslarsak ne dersiniz?
    Hangisini alayım?
    hocam logitech daha iyidir fakat buda çok kötü değil ben memnun kaldım.klavyye mause bu fiyata çok iyi bence her türlü gideri var.Tabi mause logitech kadar işlevsel değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.