Şimdi Ara

Rampage Marka Oyuncu Ekipmanları Destek ve Dayanışma Platformu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
23
Cevap
1
Favori
1.999
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Rampage Marka Oyuncu Ekipmanları Destek ve Dayanışma Platformu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şu sıralar rampage r90 Orion klavyesini almayı düşünüyorum.Gidipte klavye için yüksek rakamlar verecek birsi değilim o yüzden ilk mekanik klavyem olacağı için ucuz ve aynı zamanda yerli olmasına dikkat ediyorum.Bilek desteği kısa ama idare eder sanırım.Sormak istediğim şey makro yok deniliyor ama segment bilgisayar üzerine bir makro yazılımı var bu neden siteniz de bulunmuyor? ve de tanıtılırken neden ifade edilmiyor? çalışmıyor mu? işlevsel değil mi?

Gerçekten klavye de almadan önce dikkat ettiğim birkaç şey var.Türkçe Q olması yani şu ö ve ç harflerinin sonradan koyma olmaması önemli.Ve enter tuşunun büyük olması.Araştırmaların sonucun da Rampage oriona karar kaldım ama beni rampage klavyelerinde en çok rahatsız eden şey sizin için de öneri olsun mutlaka dikkate alın derim.Kocaman Rampage yazısını klavye üzerine koymanız, hatta bazı klavyeleriniz de yetmiyormuş gibi boşluk tuşuna da koymuşsunuz bu çok çok kötü bir görüntü veriyor.Orion'a bile çok zorlayarak karar kıldım çünkü o rampage yazısı kötü duruyor.Size tavsiyem birçok kaliteli ve pahalı klavya üreticilerinin yaptığı gibi sadece logo koymanız.Rampage yerine yuvarlak logonuzu koyun o daha güzel, böylelikle daha sade ve kaliteli bir görünüm sunarsınız.

Bir de ek olarak sormak istediğim, gelecek olan yeni mekanik klavyeniz var mı? mesela orion gibi ama bilek desteği daha geniş ve çıkarıp takılabilen?

@Rampage Gaming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 27 Ocak 2020; 2:27:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Rampage Gaming

Origin ID: Steelo91

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.