Şimdi Ara

Rampage Marka Oyuncu Ekipmanları Destek ve Dayanışma Platformu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
23
Cevap
1
Favori
1.999
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Rampage Marka Oyuncu Ekipmanları Destek ve Dayanışma Platformu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Rampage markalı ürünlerimiz için hızla ulaşa bileceğiniz 444 7 899 numaralı destek hattımız dışında donanımhaber kullanıcılarına özel
    ürünlerimiz hakkında destek ve dayanışma platformu oluşturmak için açılmıştır.
    |
    |
    1332 Mesaj
    Hayırlı olsun. Hydra r6 rgb mekanik klavyede tr layout ve siyah veya kırmızı (sessiz) switch istiyoruz.. + usb çıkışı da olsa süper olur

USB Çıkışlı yeni klavyesi Commander'a göz atabilirsin. Ama dediğin gibi Blue switch dışında başka switchler istiyoruz :)
    |
    |
    turkuazim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mttzn

USB Çıkışlı yeni klavyesi Commander'a göz atabilirsin. Ama dediğin gibi Blue switch dışında başka switchler istiyoruz :)

işte hocam usb+ multimedya tuşlar ayrı ses açıp kapama bileklik tr ve bileklik istiyorum. hydra r6 da sadece usb ve switch yok. galiba hepsi k70 de var ve çok pahalı. usb den vazgeçerek r6 alacağım onda da mavi switch sesli. r10 blade var onda da tuşlar italik gıcık oldum. solda kesinlikle makro olmamalı.

• Merhabalar Farklı switch konusunda çalışmalarımız var. Görüyoruz ki bu çalışmaları hızlandırmamız gerekiyor :)
    |
    |
    mttzn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Merhaba güzel bir fikir Arge birimimize iletiyorum bunun için en kısa zamanda çalışma başlatacağız ilginize teşekkürler
    |
    |
    turkuazim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8597 Mesaj
    Bu mousedan aldım fakat kablosuz takınca bilgisayarın wifi bağlantısı kopuyor. Nasıl çözebilirim?

www.facebook.com/heywatchthis
    Lenovo Y50-70 i70 4710HQ

• Merhaba efege
    Sorunun tespiti ve çözümü için bilgisayarınıza uzaktan bağlantı yapılması gerekebilir. 444 7 899 Numaralı canlı destek hattımızla iletişime geçerseniz Mouse destek birimindeki arkadaşlarım sizlere yardımcı olacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage Gaming -- 6 Şubat 2018; 11:30:39 >
    |
    |
    efege kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    21 Mesaj
    Rampage DLM 500 model mouse satın aldım Vatan normalde logitech g300s almaya gitmiştim fakat vatan computer görevlisinin ürünü öve öve bitirememesi ile ve aralarında hiçbir fark olmadığını hatta bunun programlanabilir 9 tuşu olduğunu vs. söyleyerek bu mouseu almamı sağladı.Eve gelip mouse diverını yüklediğimde logitech driverında ki gibi kod şeklinde ve oyun seçip oyuna özel macro yapamadığımı gördüm macro yapımı sadece klavye tuşlarına basıp onları yazdırarak oluyor ben oynadıgım bazı oyunlarda sekmeme vs. macrosu için macrolu mouse satın almıştım bu mouse da bunu nasıl yapacağım ?
    |
    |
    Kutunun üzerinde yazan özelliklerin hepsi aldığınız üründe mevcut. Görevli arkadaşa özellikle bu sekme özelliğini belirtiyseniz eğer ve arkadaş var dediyse yanlış bilgi vermiş bu kişisel hatayı satıcı kurumla görüşe bilirsiniz. Ama genel tüm özellikleri açısından kıyaslarsanız DLM 500 çok daha üstün olduğunu görürsünüz. Önemli olan sizin öncelikleriniz ve kullanım amacınız.
    |
    |
    81 Mesaj
    merhaba arkadaşlar yeni üretim full rgb adı altında satılan ses açma kısma topunda led olmayan modelini satınaldım fiyatı 280 tl ancak sorun var çünkü içerisinde ışık modları çok az eski üretimde ses açma kısma tuşunda led olan rgb modelde çok daha fazla ışık modu olmasına rağmen son üretimde neden az mod var kafa karıştırıcı ayrıca eski sürüm olarak tabir edilen rgb daha yeni yazılım kullanırken yeni sürüm olarak satılan ful rgb eski sürüm yazılım kullanıyor ve yeni sürüm yazılım malesef full rgb modelini görmüyor rgb klavyelere netten araştırdığım kadarıyla profil gibi bir döküman kurum ışıkların görsel şovlarını modlayabiliyorlar bunun rampage r6 full rgb modelinde olmaması çok üzücü verdiğim paraya acıdım motospeed ck104 hem fiyat hem rgb görsel modları daha zengin ken everest in bu konuda ürettiği en bomba klavyesinin onların geride kalması üzücü bu konuda yetkililer yazılımı geliştirmeli diye düşünüyorum internette hazır birsürü rgb efekt modları mevcut bu klavyeyede yüklenebilir olmasını isterdim ancak yükleyemedim import alabilyor profil ama .fwc dosya uzantılı dosyaları bu dökümanda ışık modlarını da henüz bulamadım gerçekten çok kısıtlı yeni sürüm keske ikinci el eski sürüm alsaydım diyorum bu başlık altında ışık modları yüklenebiliyorsa çözüm metodları nelerdir paylaşırsanız sevinirim...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    559 Mesaj
    Rampage markası, donanım habere ciddi bir sponsor sanırım.. Yoksa ne diye başta tutulan, sabit bir konu olsun ki..

Birlikte iş yapıyorlar diyoruz biz ona.
    |
    |
    dancerboy14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel bir birliktelik. hayırlı uğurlu olur inşallah..
    |
    |
    mttzn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar ben everest rampage smx-r4 gaming mouse aldım bazı sıkıntıları olduğu için servise gönerdim mouse geldi.(yeni mouse geldi)Servise göndermeden önce driver açılıyordu fakat şimdi driveri açtığımda fare algılanamadı,lütfen önce farenizi takın diyor kaç kere usb yi çıkarıp taktığım halde aynı hatayı verdi ne yapmam gerekiyor bende esksi gibi makro açıp ışığımın ayarını değiştirmek istiyorum (uygulamayı silip tekrardan yükledim hemde 3 kere)
    |
    |
    Bir sorum olacak elimde smx r4 gaming mouse var ama bir sıkıntı yaşıyorum. Oyun esnasında yada masaüstünde farketmez bilgisayarı açtıktan yarım saat sonra aniden usb bağlantı kopma sesi ile beraber gelen usb bağlama sesi alıyorum. Tabi bu esnada da mouse doğal olarak 2-3 saniye gidiyor. Fps oyunları oynadığım için ani 180 derece dönüşlerde özellikle bağlantının koptuğunu farkettim.

Sorunu çözmek için denediğim yollar:
    1- Format
    2- İşletim sistemi değiştirme
    3- Driver güncelleme
    4- Özel fare yazılımı ayarlarını gözden geçirme
    5- BIOS güncelleme
    6- Aygıt yöneticisinden fareye girip "güç kazanmak için pc bu cihazı kapatsın" tikini kaldırmak
    7- Aygıt yöneticisinden fareyi durdurup bilgisayarı yeniden başlatmak

Bu denediklerim maalesef sorunu çözmedi yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..
    |
    |
    bugün rampage shine smx-r15 model fare aldım ilk taktığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat 1 saat sonra yazılımını yükleyip makro programında 1-2 ayara baktıktan sonra fare hareket etmemeye başladı sol sağ tuş scroll tuşu ve diğer tüm tuşları basınca çalışıyor fakat hareket etmiyor bu sorunu yaşayan oldumu çözümü nedir acaba?
    çıkarıp takmak yazılımını silmek profil değiştirme yazılım üzerinde fabrika ayarlarına dönmek başka usb portlara takmak evdeki diğer laptop ile denedim oradada aynıydı sizce nedir sorun çözüm nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 26 Haziran 2018; 2:19:38 >

Bende aynı mouse aldım benzer sorunları yaşıyorum donanım haber bir konuda destek alacaksan kesinlikle doğru yer değilmiş bunu öğrendim boşuna forumda cevap bekleme bilen bilmeyen kimse cevap vermiyor.
    |
    |
    adjustik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-ışıklı (rgb şart değil düzgün olsun yeter)

-Kaliteli kırmızı veya kahverengi switchli (outemu veya jixian değilde kailh gibi)

-Hatta birde üstünde kolaylık sağlaması açısından usb girişi olsa dadından yenmez valla.

Hep mavi hep mavi switch hocam cik cik cik kafa şişirmiyor mu yahu
    |
    |
    smx r12 mouse var elımde hepsıburadadan almıştım lanet olsun usb alıcsını takıyorum ılk basta super 10 dk sonra takılmaya çalışmamaya başlıyor 10 15 saniye sonra düzeliyor bağlantımı kopuyor anlamadım. Zaten garantı dısı kaldı okadar sınırlendım kı kendım açtım ıcın baktım hıc bısıde yok pılını soktum gerı taktım tum parçalara baktım ama yok arkadas mouse takılıyor sürekli almayın aldırmayın...
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.