Şimdi Ara

Ramleri Test Etmek YARDIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ramlerimizi test etmek istiyoruz bunu nasıl hangi programla yapabiliriz detaylıca bir yardımcı olursanız sevinirim Bilgisayarda mavi ekran hataları almaktayız sürekli yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elite `

Arkadaşlar ramlerimizi test etmek istiyoruz bunu nasıl hangi programla yapabiliriz detaylıca bir yardımcı olursanız sevinirim Bilgisayarda mavi ekran hataları almaktayız sürekli yardımcı olursanız sevinirim.

Mavi ekran alıyorsunuz bi ihtimal ramden kaynaklanıyordur fakat mavi ekranda yazan.SYS vb uzantılı dosyanın ismini yazar mısınız belki neyden kaynaklı olduğunu bulabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sempoz34

quote:

Orijinalden alıntı: Elite `

Arkadaşlar ramlerimizi test etmek istiyoruz bunu nasıl hangi programla yapabiliriz detaylıca bir yardımcı olursanız sevinirim Bilgisayarda mavi ekran hataları almaktayız sürekli yardımcı olursanız sevinirim.

Mavi ekran alıyorsunuz bi ihtimal ramden kaynaklanıyordur fakat mavi ekranda yazan.SYS vb uzantılı dosyanın ismini yazar mısınız belki neyden kaynaklı olduğunu bulabiliriz

Maalesef bilmiyorum da söylediğiniz dosyanın adını şimdi ben biraz araştırdım da memtest86 ile test edicem ramleri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.