Şimdi Ara

Ramazan Tarik ÜNSAL mağdurları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
16
Favori
56.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kişi daha vardı 2. ameliyatı olmuş oda iyileşememiş . instagramdan konuştum kendisiyle.

Hocam ben gebze deyim ama sağlık için trabzonda olur gelirim . ne yazık ki plepli ameliyat yapan cok doktor yok piyasada . bir ara bu Ramazan T.Ü la çalışmış birisi var bana yakın olan bir doçent. fakat onunda hocası RTÜ sa pek birşey beklemiyorum kendisinden gitmedim hiç dolayısıyla .

• SarıKoLa S kullanıcısına yanıt

O Gebze'deki doktora hiç gitme. RTU'nun laciverdi, sana hiçbir faydası dokunmaz.

Evet biliyorum o doktoru ancak ameliyatları hakkında bilgim yok bir şey diyemem sonuçta ona ameliyat olmadık:)
    Ayhan cagilci ligasure cihazını kullanır, çatlak hattını çıkarır, ligasure ile dairesel olarak mukoza serbestlestirmesi yapar yani bisturi ile saçma saçma yerlerden kesip de monte etmez catlaga, serbestlestirme ile çatlak hattının üzerine mukoza çeker ancak tam dikiş atmaz az dikiş atar sonrasında kendi kendine iyileşmeye bırakır, diğer bir hususda hiçbir şekilde kas kesmez, ben kendisine ameliyat oldum memnun kaldım, tabi bu herkes için geçerli bir durum olmayabilir, yalandan yere müritlik yapmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8AEEEA137 -- 3 Temmuz 2022; 23:34:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben hemeroid ve fissür için flepli ameliyat oldum . Ve ilk ameliyatım dı. öyle konuştuğu gibi 3 -5 ameliyat olup kendisine gitmedim yani. ilk ameliyatı kendisi yaptı . hatta iyi ki bana geldin yoksa senin makatını maf ederlerdi vs dedi ameliyatta birde . komik .

Bende bunu anlamıyorum kardeşim ben 20bin tl ameliyat masrafı vermişim , maddi manevi olarak ben yıpratmış .. iyileşmediysem iyileşmedim diyeceğim tabi ki . iyileşsem zaten gelip neden iyileşmedim diyeyim .

Evet bende 20 bin vermiştim totalde ve de ilk ameliyati kendisine olmuştum Allahtan son durakmis iyiki masada kalmadık, kaderim diyorum artık yapacak bir şey yok hiçbir şey geri gelmiyor, bana da demişti eskisinden daha iyi olursun diye ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8AEEEA137 -- 3 Temmuz 2022; 23:38:31 >

Oha 20bin lira mı aldı? Soygun yapmış lan bildiğin. Ben de geçen sene flepli fissür ameliyatı oldum ama 4500 lira ödedim. Dostum gerçekten üzülerek söylüyorum ama çok fena kazıklanmışsın :(

• vincecarter91 V kullanıcısına yanıt
    Bir de hastane parası var en son 3 bindi ona da zam gelmiştir ameliyatta 25 bin olmuştur. Tabi ameliyat sonrası gidip gelmeler var uçak paralar vs :(

• Hocam sana komik olanı söyleyim mi . bu kampanya vs yaptı ya bir ara. hani yarı fiyatına yapıyordu ameliyatları . işte tam o zaman 15bin TL kendisine verdim . 3500 TL de hastaneye verdim . zaten ıvırı zıvırı 20 oldu işte. daha komik olanı ise ortada fatura fiş vs herhangi birşey de yok . hastaneden istedim fatura onlarda hocanızdan isteyin vs diyerek geçiştirdi. 3 gün hastanede yatmışım bana bir fatura bile vermediler :)

Ama neyse ki hesaplarımdan giren çıkan belli . kendileri düşünsün . yattığım tarihler tanıklar vs hersey var yani :) heyet raporu için muayne randevusu alayım o zaman bu hafta gidip ben. Benım hayatımdan 1 yıl çaldıysa bedelini ödesin .

Evet ben de onun farkındayım, banada ne fatura ne da ameliyat olduguma dair herhangi bir belge verilmemisti, sanki kaçak durumlar var gibi araştırılması gerek zaten kendisinin önceden özel bir hastanesi varmış iflas etmişler herhalde oralar kozmik oda ...

Ben de kendisine 2500 lira hastaneye 2000 lira vermiştim geçen sene. Ben de kampanya yaptığı dönemde ameliyat oldum. Ama halen senden 15000 lira almasını anlayamadım. Bir de hastaneye 3500 lira ödemişsin, ona da şaşırdım. Gerçi 3 gün yatmışsın ondan fazla ödemiş olabilirsin hastaneye. Peki neden 3 gün yattın? Ben 1 gün yatmıştım sadece.

İşin ilginç yanı her şey nakit, yangından mal kaçırır gibi kayıt yok kuyut yok ?

• Bilemiyorum belki hemeroid + fissür olduğu içindir. 3 gün yatacaksın dediler . koyun gibi herseye tmm dedim kurtulayımda ne olursa olsun diye düşündüm hep .

Ama hiç problem değil . Onun bilmediği şeyler var. Erdem hastanesinde oldum ameliyatı . iyi tanıyorum hastaneyi hiç problem değil :)

Düşünceler bile ayni :) özel erdem hastanesi külünklerindi herhalde

• Hocam birisi vardı kendisini mahkemeye verecekti. ameliyattan sonra tanıştım . youtube a yorumlar yapıyordu . hatta bu farklı bi tv kanalında röpörtajı var beni mahvetti vs diye yorumu var kendisinin kaldıramıyorlar .. onun avukatı söyle birşey söylemiş kendisine bu Rtü ismini değiştirmiş fetö vs diye . ucundan cıtlatmıştı beni ilgilendirmez tabi ben bana söylenen aktarıyorum . Kimseyi birşeyle itham etmiyorum ..

Yok artık!!!

• Evet Metin Külünklerin .

• Bakın burada en attaki yorum . Kendisinin durumu daha da kötüymüş bizlerden. dışkısını hiç tutamıyormuş.

Ben kendisinden numarasını ısteyıp konuştum telefonda o söylemişi yukarıda bahsettiklerimi .

PROF DR AHMET KARABULUTyoutube
    Bu programda hemoroid, anal fissür, anal fistül, kıl dönmesi, makat çatlakları, makat darlığı gibi proktolojik hastalıkların tedavisini konuştuk. Sağlık Karnesi'nin bu bölümünde Proktoloji Merkezi'nden Genel Cerrahi Uzmanı Dr Ramazan Tarık Ünsal konuğumuz oldu. Proktolojik hastalıklar ile ilgili en temel konuları konuştuk. Takipte kalın...
    https://www.youtube.com/watch?v=7GK0pEyZTvg&t=285s
  • Benden de bir bomba gelsin o halde. Bu videoya yorum yapan bir arkadaş kendisine 2 defa fistül ameliyatı olmuş. Durumu her seferinde daha kötüye gitmiş.

AKİT TVyoutube
    İsmail Tongar'ın sunumu ile Sağlık Vakti'nde bu hafta Genel Cerrahi Uzmanı Başhekim Ramazan Tarık Ünsal konuk oldu Abone olarak bize destek olursanız seviniriz... Sosyal Medya Hesaplarımız... Facebook : https://www.facebook.com/akittv Twitter : https://twitter.com/akittv Instagram : https://www.instagram.com/akittv Google+ : https://plus.google.com/+akittv Web Site : http://www.akittv.com.tr Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk. www.yeniakit.com.tr
    https://www.youtube.com/watch?v=ZT65qe3_R1U
  • Fistül rahatsızlığım var Ankaradayım bazen çok rahatsız ediyor. Eksozcu Mevlüt burada meşhurdur 2500 tl 10 dakikada hallediyordu 2021 Üroloji doktorum kesinlikle bu merdiven altı yerlere gitmememi paramın heba olacağını söyledi. Bende özelde bir kaç doktor gezdim. Uzman doktorun biri kontrol etti ve duvarların pelte olduğunu ameliyatın başarısız olacağını söyledi ne zaman duvarlar sertleşir o zaman ameliyat ederiz dedi gönderdi ameliyat başarısı düşük bir hastalık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Eksozcu Mevlüt bu işin piri diye duymuştum. Siz yazınca hatırladım. Yıllar önce çevremde gidenler oldu. Yıllardır da adama dua ederler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.