Şimdi Ara

Ramazan’da HSBC Advantage ile avantajlısınız!(Toplamda 110 TL Nakitpuan!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
6
Favori
2.842
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben katılmak için uzun numaraya gönderdim dün, sabah geldi kampanya kayıt mesajı, mesaj paketinden düştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende bu kartı kullanan sadece ben kaldım sanıyordum.
    Sevindim yalnız değilmişim.
  • Valla ben hsbc yi seviyrum

Her ay 100 puan veriyor bir şekilde..

Boynerde indirimli bişey bulduğumdada alıyorum hopi ile felan.

Gayet iyi
  • 0532 7504477 uzun numarasıydı sanırım sms için

müşteri hizmetleri aynı gün aynı işyerinde olsa bile 75 üzeri tüm alışverişler dahil kısıtlama yok dedi bende şaşırdım her türlü alışverişte dahil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 12 Mayıs 2018; 13:45:5 >
  • Kredi kartı almak için müşteri hizmetlerini aradım ama kart başvurusu güvenlik sebebiyle sadece şubelerden yapılıyormuş. Peki kart hakkında bilgi verin dedim ona da bankamıza müşteri olmadığımız için yine güvenlik sebebiyle bilgi veremiyoruz diyor. O zaman siz müşteriniz olmamızı istemiyorsunuz dedim ve kapattım. Bu kadar çağ dışı kalmış bir bankaya da yeni şahit oldum doğrusu.

• Valla uzun zamandır kullanmadığım Hsbc kartı 75er 75er kullanıyorum şu anda 4 tane oldu bakalım... Yakıt için olması çok iyi aslında....

• sektör kısıtlaması olmayan süper bir kampanya.. keşke diğer bankalara örnek olsa.
  • Normalde 4477 e mesaj Türk Telekom hatlarda ücretli 0532 750 4477 ücretsiz. Daha önceden başka bir kampanyada katılım SMS'ini kabul etmemişti ama bu kez " Tebrikler, Kampanya kaydınızı aldık! Kazanacağınız NakitPuanlar 20 Haziran da yüklenecektir." mesajı geldi. Sanırım sıkıntı olmaz yani kayıt yapılmıştır. Ücretsiz kayıt için siz de bu numarayı kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 18 Mayıs 2018; 0:16:50 >
  • Param dahil mi işlemlerde . Yükleme yapsak dahil olur mu bilen varmı ?

• paramara deneyen var mı?
  • Metro'da 500/50 var işine yarayan olursa. METRO yazıp 4477 ye gönderiyorsunuz.

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Paramaraya HSBC ile nasıl yükleme yapacaksin

• banka kartları oluyor mu bunların?
  • Eee ne oldu HSBC ?? Kampanya kuralları değişmiş

10 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz her 75 TL’lik alışverişinize 10 TL, toplamda 110 TL NakitPuan hediye!

Ben mi yanlış gördüm acaba diye bakarken yukarıda arkadaş MT ile görüşme yapmış Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlem bile geçerli demişlerken Günde tek işlem geçerliye dönmüş iş
  • ThePolarBear T kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bi hinlik yaptılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HSBC yapıyorsun bi güzellik ama nasıl beceriyorsan kendinden nefret ettiriyorsun. 75 üzeri harcamalarımı advance kartımla yaptım ciddide rakam olmuş hani. gel gelelim kampanya şartları değişmiş. aynı günde farklı işyerlerinden bi sürü harcamam var. o değilde sırf bunların hainliğinden dolayı diğer banka kampanyalarınıda kaçırdık. kendi adıma söyleyim çok büyük ayıp oldu.
  • Hsbc senin yaptığın işin ben taa spor gazetesi emi, eğer 110 tl yatmaz ise biter Hsbc benim için o kadar emin olun yağlı bir müşteri kaybetmiş olur..

• An itibari ile 110 TL puan gelmiş bulunmakta
  • Banada geldi 1 gün eksik yaptım 100tl geldi axess öldü yaşasın yeni kral

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.