Şimdi Ara

Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.239
Cevap
91
Favori
258.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/58672385-30244-ruffles-cubux-ketcap-super-boy-111-g

Bugünkü ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene kaçtı bugün

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Bende lays için şikayet kaydı oluşturmuştum aradılar sistemde tanımlı ürünü alabilirsiniz dediler ama uygulama da gözükmüyor nasıl iş bu anlamadım hemde %100 indirim düşmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 8 Haziran 2017; 17:13:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Bende lays için şikayet kaydı oluşturmuştum aradılar sistemde tanımlı ürünü alabilirsiniz dediler ama uygulama da gözükmüyor nasıl iş bu anlamadım hemde %100 indirim düşmüştü.

Evet hocam kendi sistemlerinde tanımlı gözüküyormuş ama bizde gözükmüyor. Böyle durumlarda genelde fiyat düşmüyormuş. Yukardaki arkadaşa da aynı durum olmuş, fiyat düşmemiş. İlgili tutarın money olarak yüklenmesi için kayıt açtırmış. Bakalım sonuç ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 8 Haziran 2017; 17:17:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Onların sistemde tanımlı olsa indirim düşer diye düşünüyorum öyle geçiştiriyolarmı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Onların sistemde tanımlı olsa indirim düşer diye düşünüyorum öyle geçiştiriyolarmı acaba.

Ben de öyle düşünüyordum hocam ama düşmüyormuş, googleda aratınca eski salla kazan konularına denk geldim. Onlarda da aynı şekilde, ekli gözükmüyor, kasada düşmedi, kendi sistemlerinde gözüküyormuş, müşteri hizmetlerine kayıt oluşturdum muhabbeti geçiyor.

• ruffles cubux ketcaplı 2 migrosta da yok. Olmayan ürünleri salla kazanla veriyorlar %80 çıktı diye sevinmiştik

• cubux 120gr ufacık şey 3.5 muydu neydi.aşırı pahalı denemeye bile değmez bu. %100 ler alıp yorumlasın.

• Çikilop için 5m antalya migrosa gittim oradada yok. 6 migros gezdim yok. Olmaz olsun böyle kampanya... birde hep 16.00 civarı başlamasına ifrit oluyorum. O saatte çalışanlar faydalanamıyor. Yap akşam saati, hızlı olan kazansın, adil olsun. Migrosa

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Aldığın kaç gr 111 gr olan olmayacak. Genelde markette o var. 103 gr olanı olacakmış

• Ürünün sadece 111G boyu var zaten mağazalarda. Ben 111G aldım ve düştü.
    Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smichov -- 9 Haziran 2017; 8:43:50 >
  • Dün erken gelmiş kaçırdık

• yakopsi Y kullanıcısına yanıt
    14:00-14:30 gibi baslamıstı.
  • İlk defa salla kazan deneyeceğim.Merakla bekliyorum.Sallama hızı önemli mi gerçekten .. bence şans ama üst sayfalarda şöyle salla şöyle çevir felan denilmiş

• mgmeteor kullanıcısına yanıt
    İnanma kimseye, salla

• mbmb M kullanıcısına yanıt
    Öyle olursa da akşam çalışanlar da var, onlar için adil olmayacak ve onlar buraya gelip yazacak?
    Kampanya amacı bu zaten, kafalarına göre yapabiliyorlar
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Uygulama, sıra numaralarına göre eşleşmiş yüzdesel indirimleri kartınıza tanımlıyor. Örneğin 1.ye % 60 - 2.ye % 20 - ..... 76.ya % 100 gibi

Siz kaçıncı katılımcı olursanız o numaraya daha önceden tanımlanmış indirimi kazanırsınız. Yani sallama tekniği yok, şans işi.

• smichov S kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamada görünüyor muydu sende Lays?

• dewre D kullanıcısına yanıt
    % 80 olan kart gözüküyor diğer % 60 ve % 100 çıkan kartlar görünmüyor

• mbmb M kullanıcısına yanıt
    çikilopla pepsiyi bende bulamadım küçük migrosta diğer migroslar uzak diyede gitmedim ama gitmek lazım
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.