Şimdi Ara

Ram yükseltmenin bir faydasını görür müyüm?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ram >> Ram yükseltmenin bir faydasını görür müyüm?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Şu an 2x2 GB ram kullanmaktayım, bunu 6 ya da 8 GB'a yükseltsem bana ne faydası olur? Genelde oyun amaçlı kullanıyorum, grafik programlarıyla uğraşmıyorum.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bilgisayarın imzandaki gibi ise 4gb bazı oyunlarda sorun yaratabilir ama genelde herkez yettiğini söylüyor
    |
    |
    4 gb ram normalde kullanımda yeter örnek Ps4 8 gb ram kullanıyor 8 gb takarken rami oyunlardaki ram sorunu nu gidermiş olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KanGörünce Bayılan Vampir

Şu an 2x2 GB ram kullanmaktayım, bunu 6 ya da 8 GB'a yükseltsem bana ne faydası olur? Genelde oyun amaçlı kullanıyorum, grafik programlarıyla uğraşmıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı1912

Şu an 2x2 GB ram kullanmaktayım, bunu 6 ya da 8 GB'a yükseltsem bana ne faydası olur? Genelde oyun amaçlı kullanıyorum, grafik programlarıyla uğraşmıyorum.

Arkaplanda programlar çalışıyorsa oyunlardaki takılmalar azalır. Ayrıca Pagefile denen özelliği kapatarak hard diskini daha az yormuş olursun. Ram yetmediginde windowsun hard diski kullanması olayı yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.