Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ram sogutucuları dogru mu taktım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Ram sogutucuları dogru mu taktım ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    232 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar

Dün 1 gb'lık iki adet DDR400 Kingstom ramlerim için CoolerMaster bakır ram sogutucusu aldım. Sogutucuların iç tarafında beyaz bir plastigimsi malzemem vardı - uzerinde soyulacak herhangi bir kaplama yoktu (internetten baktım bazılarına ince bi kaplama oluyormuş onu soyup ram oyle yerleştiriyormusuz). Kagıdında da sadece Ram'i icine yerlestirin diyordu. Bende Ramleri iclerine yerlestirip taktım - su an normal gibi ama yine de dogru yapıp yapamadıgımdan emin degilim. Ram ısısını ölçebilecek bir program bulamadım (bir yabacı forumda gormustum).

Bu Coolermaster bakır ram sogutuclardan kullanan arkadaslar yardımcı olabilirse cok sevinirim...

Zaman ayırdıgınızı icin tesekkurler

|
    |

Neyse Sorununla ilgili bilgim yok ancak. Forumda Overclock Soğutma bölümü var Oraya açarsan bu başlıgı daha iyi cevaplar alma ihtimalin var..
    |
    |

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&products_id=1804
    |
    |
    Normalde beyaz ısı iletken bandın üzerinde zar şeklinde bi koruyucu film olması lazım.Önce onu sökmen gerekiyor.Zaten eğer elini o beyaz ısı iletken banda sürdüğünde eğer elin banda yapışmazsa üzerinde koruyucu film var, eğer yapışırsa koruyucu film yok demektir.
    |
    |
    ::MAIN PC::AMD Ryzen 7 1700 | ASUS ROG STRIX B350-F GAMING | GSKILL Flare X 4*8 GB DDR4-3200Mhz CL14 | SAMSUNG 960 EVO 250GB | MSI GT 1030 OC 2GB DDR5 | M AUDIO FAST TRACK C600 | M AUDIO BX5A D2 | Corsair Carbide 500R | Seasonic X850 | HP 2510i
    ::HTPC::AMD Phenom II X4 905e | GIGABYTE 880GMA-UD2H | GSKILL ARES 4*4GB 1600 CL9 | OCZ Vertex4 128GB | Sapphire HD 6450 1GB DDR3 | Auzentech X FI Prelude | Samsung SH-B123L | Silverstone Grandia GD05 | Seasonic M12 II 500W | SAMSUNG 27D5000NW
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
google reklamları
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,221
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.