Şimdi Ara

ram markaları fly?twinmos?kingston?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar fly 512 400 mhz alicam ama performans farki digerlerine gore cok fark varmı fıyat olarak baya varda?

• çok yoktur ama alabiliosan twinmos almaya çalış
  • twinmoss o üçü arasında en iyisidir bence ama performans farkı olarakta hani 2-3 katı bişe bekleme... Ama fly dan çok daha iyi olduğu kesin bişe...
  • bende twinmos kullanıyorum ama kingston rami tercih ederim bana sorarsan
  • arkadaslar arada 10 dolar fark var 4 tane alıcam 40 dolar yapar sızce degermi fly olasam 40 dolar kardayim?
  • twinmos almalısın. Ancak dikkatli ol 2 twinmos ram türü var. entegreleri twinmos olan ve olmayan. Ram da paraya kıyman gerekli. cl2 400mhz tavsiyem.
  • imzamdada olduğu gibi...
    A-DATA 500 mhz 512 mb...
    kırmızı hem de ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyetico

imzamdada olduğu gibi...
    A-DATA 500 mhz 512 mb...
    kırmızı hem de ...

kesinlikle. Ama bulabilmen bayağı zor...
  • bunların arasında twinmos u al.kingstonun CL değeri düşük bulursan onuda alabilirsin.
  • Anakartlar ram seçer.O yüzden ben Kingston almanı öneriyorum.Hynix chipli olanı daha iyidir.
  • performans açısından belki uçurum farklar yaratmayacaktır ki bu durumda senin için önemli olan sorunsuz bir biçimde çalışıp çalışmayacağıdır. yani sürekli bellek okuma hataları vs... bunlarla karşılaşman performansdan daha önemlidir bence.

ama bana sorarsan ben twinmos kullanıyorum (2 x ddr 512mb 400mhz dual kit) ve memnunum.tavsiye edebilirim.
  • twinmos kardeş şaşma
  • evet twinmos fiyat performans olarak en iyisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.