Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ram heat spreader

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Giriş
    232 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar

Dün 1 gb'lık iki adet DDR400 Kingstom ramlerim için CoolerMaster bakır ram sogutucusu aldım. Sogutucuların iç tarafında beyaz bir plastigimsi malzemem vardı - uzerinde soyulacak herhangi bir kaplama yoktu (internetten baktım bazılarına ince bi kaplama oluyormuş onu soyup ram oyle yerleştiriyormusuz). Kagıdında da sadece Ram'i icine yerlestirin diyordu. Bende Ramleri iclerine yerlestirip taktım - su an normal gibi ama yine de dogru yapıp yapamadıgımdan emin degilim. Ram ısısını ölçebilecek bir program bulamadım (bir yabacı forumda gormustum).

Bu Coolermaster bakır ram sogutuclardan kullanan arkadaslar yardımcı olabilirse cok sevinirim...

Zaman ayırdıgınızı icin tesekkurler

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&products_id=1804

|
    |

• Yarbay
    3269 Mesaj
    remlerin üzerinde ısı sensörleri olmadığı için remlerin ısısını görmen imkansız.Ama bir sensör alıp remlerin üzerine koyarsan ölçmen mümkün olabilir...O gördüğün plastik tipli şeyler muhtemelen rem çiplerinin üzerine gelecek ve benim bildiğim kadarıyla soyulması gereken bişey yok...
    |
    |

Sitesinde aşağıdaki bilgeri vermiş. Nette buldugum diger modellerin aksine coolermasterda dediğin gibi soyulması gereken bişi yok sanırım...

Heat Sink Material: 100% Copper
    Dimension: 126.5mm x 25.8mm x 0.5mm
    Adhesive Tape: High conductivity thermal adhesive tape
    Weight: 53 g

Ram Heat Spreader

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeremWharton -- 19 Mart 2006; 19:35:56 >
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.