Şimdi Ara

ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ramim 100 mhz 32 ram ve 133 mhz 128 ram bir 160 sayıyaor bir 163 sebebi ne olabilir ayrıca fan taktık acaip ses yapıyor çift fan bildiğimiz dandik fan dırrr diye bir ses sonra bir daha ne yapıyor anlamıyorum

• Şimdi herzaman demişimdir ramları yumla alın diye arkadaşım bi 100 mhz almışın bi 13 mhz almışın sorun burdan kaynaklanıyo ikincisi ise bios herzaman ramlarından bi kısmını alır fan sorunu ise bi fan veya kablosu bi yere carpıyo olabilir kasayı acıp içine bakmanı tavsiye ederim
  • ve fanın tam oturduğuna eminmisin.

Teknolojiyi biz kullanalım, teknoloji bizi değil
  • bu ram ilişkisi ne yapmam lazım 32 rami çıkartdım gene aynı sorum bir explorer açtım yüzde 62 sistem kaynakları p3 450 win me hafıza canavarı sanırım sebep ne olabilir
  • 32mb çıkarman ii olmuş lacenty ayarlarında olumsuzluk yaratır zaten....yapıcağın en mantıklı iş masaüstünü mümkün olduğunca boş tutman,background kullanmaman we start up ayarını yapman ama konutu hatırlamıyorum bi bakayım....
  • lacenty ne demek ms config komut 32 remle birlikte kullanmamın ne sakıncası olabilir
  • cpu nedir eger 100 mhz lik fsb ile calısıorsa 2 ram inde sistemde olması sorun yaratmaz
    msconfigle oynayıp start up ı duzenledikten sonra+bilgisayarı ag sunucusu olarak tanıtmak+takas dosyasını ayarlamak+system.ini den gerekli girisi yapmak(conservativeswapfileusage=1 386enh )
    sorunu buyuk ihtimalle ortadan kaldırır
    ama mesela bende icq2001 sorun cıkarıodu ve sistem kaynakları 20 lere ınıyordu
    eger sendede oyle bir azalma olursa o an calısan tum programların kullandıkları ram miktarı(sisoft sandra) nı kontrol et
    olmadı ctrl+alt+del ile tek tek kapat ve kontrol et :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.