Şimdi Ara

Rakip takım 4. gole izin vermiyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Rakip takım 4. gole izin vermiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2073 Mesaj
    Evet arkadaşlar 90 dakikalık bir maça başlayınca henüz ilk dakikalarda kontra ataktan 1.gölü atıyorum. Daha sonra rakip biraz geri çekiliyor defans hattını sıkılaştırıyor. 20-25 dakika topu döndürdükten sonra müthiş bir şekilde 2.golü atıyorum. 3. golün gelmesi baya uzun sürüyor. 40 dakika civarı rakip topu kendi sahasında tutmama izin veriyor. Zorda olsa 3.golü atıyorum. Gel gelelim 4 e. Rakip takım dayanamıyor artık. Ama benim 4.golü atmam lazım. Rakip takım pes edip 90 dakika bitmeden soyunma odasına gidiyor. Ben ise sahada tek başıma kalıyorum. Taktik verir misiniz ? 4. golü nasıl atabilirim. Oyuncu tavsiyesi de olur.

|
    |
    Derdini seveyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Taraftarlar etliekmek ile gol sevincini yaşıyor köfteci Ahmet kenarda köfteleri yakıyor sevinçten ... Mis kebap bunun üzerine dükkanı yeniden açıyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.