Şimdi Ara

Rainmeter Suit Çalışmam (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
4.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Weather skini için yeni simgeler buldum.Sizce nasıl olmuş ? Bence pakete uygun oldu

Rainmeter Suit Çalışmam
  • Yeni simge çok hoş bir görünüm kazandırmış.
  • Teşekkürler Furkan

Bir kaç değişiklik.Sidebar üzerinde ufak bir deneme yaptım sizce nasıl olmuş ? Ayrıca google arama kutusu pakete eklendi

Rainmeter Suit Çalışmam
  • Eline sağlık kardeş. süper gidiyor.
  • Teşekkürler babzingo
  • Bu da güzel duruyor...
  • Sons ss 10 numara
  • Hava durumu için bulut logosu çok hoş tarzda olmuş, şiddetle aynı logolardan devam etmelisin diye düşünüyorum. Sen şu paketi bitirmeden desk atmayı da düşünmüyorum... Yeni video anlatım yapmayı da...
  • @k@llone Teşekkürler beğenmene sevindim

@KeShhh® Teşekkürler,benim de çok hoşuma gitti bu iconlar Ses kontrol skini ve configure skini kaldı,bide bir kaç düzenleme
  • Update

Ses Kontrol ve Çöp Kutusu skinleri eklendi.Ayrıca Launcher Skininde son kararım bu tasarımdan yana çünkü diğeri pek uyumlu değildi genel anlamda.Diğer Launcher Skinini ayrıca paylaşmayı düşünüyorum Birde kafama takılan şu sidebar olayı.Bu şekilde ayıraçlar kullanırsam farklı ekran çözünürlüklerinde sorun olacaktır.Ayıraçlı-Ayıraçsız,sağ-sol olmak üzere seçenekler olacak.Bence ayıraçlı daha güzel ama işte o zamanda ekran çözünürlüğü işin içine giriyor.Ayrı ayrı ekranlar için sidebar mı yapsam diyorum ?Configure skininden kendi çözünürlüğünüzü seçer ona göre kullanırsınız.Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bu konu hakkında ? Önerilerinizi bekliyorum

Rainmeter Suit Çalışmam

• Ayraçlı yapmak istiyorsan 3 seçeneğin var;

1.si seninde söylediğin gibi her çözünürlüğe ayrı ayrı sidebar yapmak
    2.si ayraçları ayrı birer skin olarak oluşturmak. ( HDD skinlerindeki mantık gibi düşünebilirsin. Kişilerin ihtiyacına göre, istenildiği kadar ayraç aktif edilebilecek. )
    3.sü ise sidebarda duracak skinlere editleme yaparak altlarına ayraç yerleştirmek. Yani ayracı skin ile birleştirmek.

Seçim senin.
  • Önerilerin için teşekürler Furkan3. önerin daha mantıklı geldi,tek tek çözünürlük ile uğraşılmaz bu sıcakta Configure skinine bu seçenekleri eklerim isteyen istediği gibi kullanır."Mavi Noktalı-Noktasız,Sağda-Solda,Ayıraçlı-Ayıraçsız,Sidebarlı-Sidebarsız" şeklinde
  • Sizce hangisi ?

Rainmeter Suit Çalışmam
  • İkiside oldukça güzel fakat diğer skinler ile bütünlüğün bozulmaması için ben sağdaki diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

İkiside oldukça güzel fakat diğer skinler ile bütünlüğün bozulmaması için ben sağdaki diyorum.

Aslında diğeri daha çok hoşuma gitti ama sana katılıyorum diğerini kullanırsam bütünlük bozulur
  • Mavi tonu biraz azalt yanında noktada olsun ikisindende azar azar
  • Update

Cpu-Mem,Volume skinlerini elden geçirdim son hali bu şekilde skinlerin.Tahmin edeceğiniz üzere alttaki mavi nokta kullanım yüzdesine göre hareket ediyor Cpu-Mem skinlerinde.Volume skininde ise mavi noktayı sürükleyerek sesi değiştiriyorsunuz ve sürüklerken rakamlar ortaya çıkıyor,bıraktığınız anda kayboluyor

Rainmeter Suit Çalışmam

• quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Mavi tonu biraz azalt yanında noktada olsun ikisindende azar azar

İkisini birlikte denedim fakat olmadı yada ben beceremedim k@llone,önerin için teşekkürler.Sadece nokta şeklinde yapmayı düşünüyorum
  • Update

Büyük hava durumu skini bitti arkadaşlar.Yaklaşık 2 dakikada bir durumu kendi değiştiriyor."Şu an - Bugün/Bugece - Yarın "ın hava durumunu gösteriyor.İsterseniz dilediğiniz seçeneğe tıklayıp istediğiniz hava durumuna bakabilirsiniz.Ortadaki yazı gece olduğunda Tonight,gündüz olduğunda Today oluyor Yorumları alayım

Rainmeter Suit Çalışmam

• HARİKA.... Başka bişi demiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.