Şimdi Ara

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
89
Favori
263.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sevdiğim Skinlerin arasından paylaşmadığım 3 tane bulup aşağıya Download Linkleri ve Resimleriyle birlikte ekledim..

P I L E U S Suite by ~livinglightningrod

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.

Download

Dark Glass for Rainmeter by ~VicK88

Download

magic tab by ~novembri

Download

• teşekkürler şu müzik açarken winap dan başka plaayer yok mu bs,gom vb winap yavaş açılıyorda bide şu başlat menüsünü kaldıramadım onada bir el atarsan kaldırıp istedigim zaman geri getirebilecegim bi program arıyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 18 Nisan 2010; 17:52:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearles58

teşekkürler şu müzik açarken winap dan başka plaayer yok mu bs,gom vb winap yavaş açılıyorda bide şu başlat menüsünü kaldıramadım onada bir el atarsan kaldırıp istedigim zaman geri getirebilecegim bi program arıyorumda

Winamp'dan başka genelde iTunes'e Rainmeter skini yapıyolar.GOM player skini hiç görmedim..
    Başlat menüsü işinide hallederiz.Bir program indirmiştim tuş kombinasyonu yapıp gizliyodun başlatı, program açıkken..Sonra geri getirmek içinde aynı tuş kombinasyonunu kullanıyodun..Programı bulursam upload linkini veririm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 18 Nisan 2010; 18:03:28 >

• ok bekliyorum iyişallah bulursun :)
  • Programın ismini buldum..Programın ismi "Taskbar Eliminator".Programı kurduktan sonra programı çalıştırıp Alt+T tuş kombinasyonunu yaptığınızda görev çubuğu kayboluyo.Tekrardan Alt+T yaptığınızda ise Görev çubuğu geri geliyo..
  • peki pc yi yeniden başlatmadan önce kaybetmissem pc yi yeniden başlatınca otomatik olarak geri geliyormu yoksa sadece ben isteyince mi geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 18 Nisan 2010; 18:55:57 >
  • quote:

peki pc yi yeniden başlatmadan önce kaybetmissem pc yi yeniden başlatınca otomatik olarak geri geliyormu yoksa sadece ben siteyince mi geliyor?

Valla o kadarını bilmiyorum..Programı 1 kere kullanıp silmiştim..
    Bu arada programın bir kötü yanı var.Oda başlat düğmesini gizlemiyo..
    Ben netten programın içeriğine biraz daha bakayım sorduğunuz sorunun cevabını veririm..
  • gerçekten gizlememesi kötü olmuş şimdi fark ettim
  • quote:

gerçekten gizlememesi kötü olmuş şimdi fark ettim

Başlat butonunu gizleme işini kolayca bi şekilde halledebiliriz diye düşünüyorum ama olur veya olmaz emin değilim..Ben nasıl gizleyeceğimizi anlatayım.
    Taskbar Eliminator'le görev çubuğunu gizledikten sonra Başlat butonunu değiştiricez.Üstünde hiçbirşey olmayan transparan bir .png dosya kaydedip Başlat butonuna bu resmi koyarsan başlat butonuda gözükmeyecektir diye düşünüyorum.Ama kesin emin değilim deneme yanılma yöntemiyle olup olmayacağını görebiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 18 Nisan 2010; 19:01:41 >

• Bu arada sorduğun sorunun cevabını internette bulamadım.Onu da deneme yanılma yöntemiyle bulman gerekicek..
  • hiç gerek yok o kadar oynmaya böle idare edebilirim saten üstüne istedeigim nesneleri koyabiliyorum problem deil başlat işi çözüm buldu şu winap açılırken bende neden hafif donuyor onu bi türlü anlayamadım nese sonra çözerim senin şu attığın siknlerden grafik/oyun fln war ya o kodları kopyalayıp isimlerini değişytirdiğimde yine çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 18 Nisan 2010; 19:17:55 >
  • quote:

hiç gerek yok o kadar oynmaya böle idare edebilirim saten üstüne istedeigim nesneleri koyabiliyorum problem deil başlat işi çözüm buldu şu winap açılırken bende neden hafif donuyor onu bi türlü anlayamadım nese sonra çözerim senin şu attığın siknlerden grafik/oyun fln war ya o kodları kopyalayıp isimlerini değişytirdiğimde yine çıkar mı?

İsmini değiştirdiğin zaman yine çıkar..
  • yaptım saol baya güzel şeyler çıkartıyorum bitirince ilk buraya koycam
  • quote:

yaptım saol baya güzel şeyler çıkartıyorum bitirince ilk buraya koycam

Tamam bitmiş halini bekliyorum..
  • birazcık ilerledim ama bitmedi yoruldum baya ugraştım arada pc delirdi aç kapa fln yaptım bende pc de dinlensin biraz gerçi 2 kahve içtim nasıl uyicam bilmiyom amahttp://www.upload.gen.tr/resim.php/s11/29a0us67/ads__z.JPG.html bu hafta biraz doluyum zaman buldukça ilerlicem programların resimleri biraz kötü olmuş ama düzeltcez artık :) o resimleri editleme işi çok ugraştırıyo keşke kolayı olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 18 Nisan 2010; 22:49:53 >
  • @Fearles58
    Güzel olmuş fakat üstteki docku alt tarafa alıp, Magictablarıda en üste taşırsan daha güzel olabilir..
  • Rainmeter Kullanımı rehberini Furkan* 'la birlikte hazırlamaya başladık..En geç yarına ekleriz..
  • son hali bu ama daha devam etcem eksik çok warhttp://www.resimupload.com/ds804831844_adsiz1.html özelden bişiler yazdım okursun :)
  • Çok hoşuma gitti

• Arkadaslar yeni Rainmeter skinim.Kallone Tube

Kallone Tube

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.