Şimdi Ara

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
89
Favori
263.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ilk rainmeter skınımı yapmıs bulunmaktayım:) Bakın bakalım hosunuza gidecekmi

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.

http://kalyon.deviantart.com/art/Kallone-Bar-160383911

• @k@llone
    Bence gayet güzel olmuş.Eline sağlık..
  • Eline sağlık , güzel olmuş
  • Tesekkurler arkadaslar
  • windows açılışında rainmeteri otomatik olarak çalıştıramıyorum başlat menüsünde başlangıç klasörüne kopyaladım ama bu sefer de dll ler bulunamadı falan die bin tane hata mesajı veriyo var mı bu işin pratik bi yolu arkadaşlar??
  • Bazı skinlerde verir o hatayı mesela cpu sıcaklığıyla ilgili skinlerde falan verir peki o hatalara tamam dedikten sonra açılıomu rainmeter ?
  • Daha önce verildimi bilmiyorum ama, güzel ve zahmetsiz bir tema proğramı.

http://rapid share.com/files/375231048/DarkMatter_GammaRay_Theme_for_Win7.exe.html

• evet furkan açılıyo ama mesela hava durumunu gösteren skin faln düzgün açılmıyo yarım yamalak oluyo yani.. her seferinde elle mi açıyım rainmeteri? bi çözümü yok mu çünkü elle açtığımda hepsi düzgün çalışıyo
  • konuyu açan skin paylaşan ve anlatan arkadaşlara çok teşekkür ederim,önceden merak edip rainmater i yükledim fakat pek çözemedim,doğrusu çokta hoşuma gitmemişti,çözemeyincede kaldırdımsayenizde bende masaüstünü modladım çok sağolun

• @torque89
    Masaüstünün sol üst kısmındaki Rainmeter skinleri çok hoşuma gitti..Acaba Skinlerin isimlerini söyleyebilirmisin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

@torque89
    Masaüstünün sol üst kısmındaki Rainmeter skinleri çok hoşuma gitti..Acaba Skinlerin isimlerini söyleyebilirmisin..

dostum senin paylaştığın dark.eve adlı skinde mevcut kendisi,project rotator olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: torque89

quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

@torque89

dostum senin paylaştığın dark.eve adlı skinde mevcut kendisi,project rotator olması lazım

Valla o kadar çok paylaşım yaptımki skinlerin isimleri aklımda kalmıyo ve hangi skinleri paylaştığımı hatırlayamıyorum..
    Saol skinin ismi için..

• @ aLcat[R]aZ

paylaşımlar için teşekkürler hocam sayenizde masaüstüm güzelleşti,skin ismi için teşekküre ne gerek var?herzaman
  • barlass@ Rainmeterda'kı dll hataları,plugınlerden dolayıdır.Genelde skını yapan plugını dosya ıcıne atar,aynı ısımle dosya olsa bıle mutlaka verılen plugınle kendınızınde plugını degıstırın yoksa dll yok dıye hata verecektır
  • ben xp işletim sistemini kullanıyorum 3 gündür şu rainmeter,rockecdock,objeckdock,avadesk olaylarına girdimde bayada ilerledim diye düşünüyorum bi hava durumu zorlamıştı onuda çözdüm bi yerde görmüştüm işletim sistemi xp başlatı yok etmiş yerine objectdock koymuş başlatı yok ediyorum ama yine üstüne geldigimde gözüküyor tamamen nasıl yok edebilirim belki konu uygun deildir ama rainmeter gibi masaüstü düzenleme programlarında gördüğüm için ve gördüğüm yerdede konuya en son msj 2008 de yazıldığı için buraya yazmak istedim bir de rainmeter ile masaüstüne 4-5 veya daha fazla resim koymak mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 18 Nisan 2010; 11:14:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearles58

ben xp işletim sistemini kullanıyorum 3 gündür şu rainmeter,rockecdock,objeckdock,avadesk olaylarına girdimde bayada ilerledim diye düşünüyorum bi hava durumu zorlamıştı onuda çözdüm bi yerde görmüştüm işletim sistemi xp başlatı yok etmiş yerine objectdock koymuş başlatı yok ediyorum ama yine üstüne geldigimde gözüküyor tamamen nasıl yok edebilirim belki konu uygun deildir ama rainmeter gibi masaüstü düzenleme programlarında gördüğüm için ve gördüğüm yerdede konuya en son msj 2008 de yazıldığı için buraya yazmak istedim bir de rainmeter ile masaüstüne 4-5 veya daha fazla resim koymak mümkün mü?

Başlatı gizleyen programlar var başlatı kaybetmek için o programları kullanabilirsin..
    Gelelim rainmeterla resim koyma işine.Ne yapmak istediğini anlayamadım biraz daha detaylı açıklarsan yardımcı olabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 18 Nisan 2010; 11:44:32 >

• şöyle söyliyim rainmeterda walp die bir şeçenek war küçük pencere oluşuyor ama onun içine nasıl resim koyacagımı bilmiyorum edit yaparken ayarlama yeri war mı şu anda ewde deilim bakamıyorumda
  • quote:

şöyle söyliyim rainmeterda walp die bir şeçenek war küçük pencere oluşuyor ama onun içine nasıl resim koyacagımı bilmiyorum edit yaparken ayarlama yeri war mı şu anda ewde deilim bakamıyorumda

He tamam şimdi anladım..
    Edit Skin'e tıklıycaksın.Orda Hangi Wallpaper'ı göstermek istiyosan Dosyanın HDD'deki adresini yazıp kaydediceksin..Sonra Refresh All yaptıktan sonra resim gelir..
  • ok saol eve gidince denicem sürekli paylaşım yapılıyor biliyorum ama sen bayadır ugrşıyosan elinde güzel skinler wardır 3-5 tane paylaşırsan ewde alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 18 Nisan 2010; 16:14:41 >
  • quote:

ok saol eve gidince denicem sürekli paylaşım yapılıyor biliyorum ama sen bayadır ugrşıyosan elinde güzel skinler wardır 3-5 tane paylaşırsan ewde alırım

Tamam paylaşırım..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.