Şimdi Ara

Rainbow Six Siege Aktif Oyuncular Eklesin!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rainbow Six Siege Aktif Oyuncular Eklesin!

Merhaba arkadaşlar, benim bu konuyu açmamdaki sebep aktif bir kadro kurabilmektir. Yeri geldiğinde takılabileceğimiz sohbet edebileceğimiz bir ortam oluşturmaktır. Tabi kadronuz yok mu aktif diyeceksiniz var ama her zaman denk gelemiyoruz veya her zaman R6 giremiyoruz. Neyse lafı uzatmadan eklemek isteyen arkadaşlara kriterlerimizi belirtelim.

- Hedefimiz takımca Ranked modunda yükselip iyi yerlere gelebilmek ve eğlenebilmek.
    - Oyundaki LEVEL'iniz 60 üstü KD ve WL 0.8 en düşük olması gerekmektedir. (Bunu istememizdeki en önemli sebep haritaları ve oyunun tekniklerini kavramış oyuncu tercih etmemizdir. Öteki türlü anlatmakla vakit kaybı yaşıyoruz ve böylece roundu kaybediyoruz.)
    - 18 yaş üstü olması şartımız var ve sohbeti üslubu sağlam olması gerekiyor. Bizim platformumuzun yaş ortalaması 24'dür.
    - Oyun içi sesli konuşmak için mikrafonunuz olması yeterli olacaktır. Çünkü Rainbow Six Siege oyun içi sesli konuşma imkanı sunuyor. Yeri gelirse discord adresimizide paylaşırız.

Üstteki kriterleri ben tamamen kabul ediyorum diyen varsa beni uplayden eklemeleri yeterlidir.

Uplay; kemioss

• Merhaba,

147 seviyeyim, 1.2 W/L 1.1 KD şeklinde oynuyorum. Uplay'den istek yolladım.
  • MrFinito kullanıcısına yanıt
    hemen kabul ediyorum.
  • Uplay nickim ; TheSaybort yukarı yazdığın istatisliklerin üstündeyim ekledim. Umarım dediğin gibi bir kadro oluşur denk geldikçe oynarız
  • FlamerHerif F kullanıcısına yanıt
    inşallah denk geliriz. bende kabul ettim :)
  • 47 level, 0.7 KD. Starter Edition sahibiyim. Birkaç karaktere sahibim. Ortalama bir oyun bilgim var. İstiyorsanız eklerim. Yaş 18 mikrofon var.
  • ekleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokmu artıran :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.