Şimdi Ara

Railway Empire Türkçe Yama Çalışması( Tamamlandı %100 ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
7
Favori
9.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba acaba yama hala tamamlanmadı mı 1 ay oldu da

• Geri kalan kısmını translate üzerinden yapmamı isterseniz yardımcı olmak isterim.
  • Son durum nedir acaba ?

• Kolay gelsin sabırsızlıkla bekliyorum.

• son durum nedir acaba ?

• Yama cıkmayacak heralde anladıgım kadarıyla yoksa şimdiye kadar bıterdı dusuncesi ıcındeyım..

• Bence de biterdi. Başlayan arkadaş öylece bıraktı galiba.
  • Çeviri devam ediyor arkadaşlar. Başka projelerde oluşan bazı sıkıntılar nedeniyle beklemeye alındı. Bilgilendirmeler için, forumda çok aktif olmadıklarından dolayı discord sayfasını kontrol edebilirsiniz. https://discord.com/invite/kgcED9RXgW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtastepe -- 3 Ocak 2021; 14:52:1 >
  • mtastepe kullanıcısına yanıt

Yalanınız bitmez. Diğer yamalar gibi buda öldü. Şu lafları duyduysanız yamadan ümidi kesip sekmeye CTRL + W atın gitsin.

• yurdakull kullanıcısına yanıt

Ben çevirmen veyahut yönetici değilim. Sadece discord da açıklanan bilgileri aktardım. Doğrusu yalanı beni ilgilendirmez. Eğer gerçekten %75 civarında ise bu kadar gelindikten sonra bırakılmaz diye umuyorum.

• mtastepe kullanıcısına yanıt

Vallahi bende öyle umuyorum hala beklemedeyim. Umarım en yakın zamanda yayınlarlar.  

• Mesaj attım ben cıkacak dıyorlar ama heralde bır calısma yok şu anda anladıgım kadarıyla..

• quote:

Orijinalden alıntı: comment055

Mesaj attım ben cıkacak dıyorlar ama heralde bır calısma yok şu anda anladıgım kadarıyla..

Unutun şunu :)

• Hocam bitmedi mi hala 4 ay geçmiş (#`-_ゝ-).

Devam etmeyi düşünmüyorsanız da en azından elinizdekini paylaşsanız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CupressusMacone -- 13 Mart 2021; 16:16:56 >
  • CupressusMacone C kullanıcısına yanıt

Merhaba yama hala devam etmekte olup elimizdeki diğer yamaların tamamlanması sebebiyle geçici olarak yamaya ara verilmiştir.

Edit: Yakında projeye tekrardan devam edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MBGtrFORCE -- 12 Mayıs 2021; 20:3:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MBGtrFORCE

Merhaba yama hala devam etmekte olup elimizdeki diğer yamaların tamamlanması sebebiyle geçici olarak yamaya ara verilmiştir.

Edit: Yakında projeye tekrardan devam edilecektir.

Ne yalan söyleyim japonya dlc de çıkmıştı. Bu durum gerçekten üzdü. %100 türkçe umarım çevirilir. Beklemekteyiz iyi bayramlar.

• Mert021 M kullanıcısına yanıt

O gerçek bir yama değil ve virüslü. Sakın indirmeyiniz.

• "çıktığında" eminim şahane bir yama olacaktır

• yama daha çıkmadı mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.